dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł74 m² 9 851,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

4 pokoje | 74m2 | Dla rodziny | Karłowice - Wrocław Masz rodzinę 2+2? Chcesz zapewnić komfort swojej rodzinie? Jesteś sfrustrowany bo na rynku są tylko małe mieszkania? Jeśli odpowiedziałeś chociaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Groblice,dolnośląskie

599 000 zł56 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe z dużym tarasem, położone na kameralnym osiedlu z 2013 roku. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 030 zł40 m² 16 037,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

466 000 zł74 m² 6 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować niezwykłe mieszkanie - jedyne w swoim rodzaju, które zachwyca już od pierwszego spojrzenia- prawdziwa perełka w sercu miasta! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Radwanice,dolnośląskie

569 999 zł50 m² 11 359,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie w Radwanicach z garażem w cenie Zapraszam na bezpłatną prezentacje! tel. Opis nieruchomosci: - lokal znajduje się na drugim piętrze - ekspozycja północno-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

952 875 zł76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Piękny dwupoziomowy apartament blisko wyciągu na szrenicę Oferuję Państwu do zakupu apartament o pow. 76,23 m2, położony na III piętrze w nowym deweloperskim budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 649 000 zł88 m² 18 802,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Duże mieszkanie 4 pokojowe o pow. 87,70m2 z dużą loggią o pow.18m2 i ogromnym tarasem o powierzchni 61,78m2 w super lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 004 603 zł82 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,48m2 + ogród 23,63 + 14,95m2 +taras 20,12m2 + komórka lokatorska 5,19m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

409 000 zł62 m² 6 650,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Wombat nieruchomości prezentuje: przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - 61,5 m , 1. piętro, 2 pokoje, żarów Z przyjemnością oferujemy Państwu stylowe i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 629 000 zł102 m² 15 905,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wiwulskiego Biskupin - Dąbie! mieszkanie Przestronne wnętrze dwupoziomowego mieszkania ma pow. 102,42 m2 Usytuowane jest na osiedlu Rezydencja Dąbie Silver tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł64 m² 11 741,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz duża promocja! poprzednia cena 819000 zł Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

549 800 zł39 m² 13 954,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

809 469 zł51 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Archicom, wrocław - ul. Gwarna Mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia, które zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

882 092 zł51 m² 17 225 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy ul. Gwarnej Lokalizacja Mieszkanie położone jest w samym centrum Wrocławia, przy ulicy Gwarnej, zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł33 m² 15 391,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja: miejsce postojowe gratis! Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł51 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,5 m2 w starej zabudowie osiedla. Na mieszkanie składają się 2 pokoje (oba po ok. 17 m2), przedpokój, kuchnia, łazienka i toaleta. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł58 m² 15 242,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwustronne mieszkanie z 3 pokojami i tarasem na Promenadach Wrocławskich Idealne dla rodziny i osób ceniących komfort i funkcjonalność. Gotowe do wprowadzenia. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

2 427 789 zł120 m² 20 299,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 119 m | Ilość pokoi: 5 | Piętro: 2 | Cena: 2 427 789 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

430 000 zł86 m² 4 976,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w centrum miasta Legnicy w okolicy Galerii Ferio. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

688 888 zł52 m² 13 192 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja oferty Na sprzedaż komfortowe, duże, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,2m2 z balkonem o pow. 4,05m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

209 000 zł37 m² 5 633,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, w ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w wieżowcu na 9 pietrze przy ul. Kilińskiego. W okolicy liczne punktu usługowo-handlowe, szkoła, przedszkole, oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

449 989 zł44 m² 10 224,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

! na sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji Z dojazdem do takich miejsc jak : - dworzec główny pkp , - rynek - plac grunwaldzki możliwym W 5 minut! Dwupokojowe z opcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Pieńsk,dolnośląskie

180 000 zł46 m² 3 920,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas!nie szukaj dalej! 2 pok., pow. 45,91 m2, pieńsk, ul.Hutnicza przy deptaku Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91 m , położone na parterze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 361 290 zł92 m² 25 621,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudową! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamkowy

Oława,dolnośląskie

480 000 zł46 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone w samym centrum Oławy, na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

414 715 zł40 m² 10 326,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł28 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem. Mieszkanie w samym sercu Wrocławia, usytuowane na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Kawalerka o powierzchni 27.5 minutkę do rynku. Ustawianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sucharskiego

Oleśnica,dolnośląskie

675 000 zł84 m² 7 988,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 5-pokojowe z balkonem przy ul. Sucharskiego, oleśnica Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m zlokalizowane na spokojnym, rodzinnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarska

Wałbrzych,dolnośląskie

949 000 zł74 m² 12 899,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, oferuje na sprzedaż nieruchomość składającą się z: - mieszkanie 73,67 m2 -(2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, balkon 5m2, łazienka oraz wc) - garaż w bryle budynku 25m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Jelenia Góra,dolnośląskie

340 000 zł54 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwupokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry, przy ul. Teatralnej. Lokal o powierzchni całkowitej 54,40 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kilińskiego

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

830 000 zł42 m² 19 880,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie inwestycyjne w Świeradowie Zdroju o powierzchni 41,75 m2. Mieszkanie w pełni wyposażone (istnieje także możliwość sprzedaży mieszkania z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie Wrocław, muchobór Mały Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska Powierzchnia: 62 m Piętro: 4/11 Układ: 3 duże pokoje Przestronny przedpokój z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

754 000 zł54 m² 13 944,90 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz nowoczesnego mieszkania tuż przy parku? Cenisz sobie piękne widoki? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Lotniczej. Znajduje się tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

309 000 zł108 m² 2 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Boguszowie Gorcach. Mieszkanie bezczynszowe. Nieruchomość składająca się z dwóch lokali zlokalizowanych na pierwszej i drugiej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł51 m² 14 802,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie | po generalnym remoncie | wysoki parter | ogrodzony parking | centrum miasta Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących stylowego mieszkania w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

608 999 zł46 m² 13 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Samolotowa

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł86 m² 13 434,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,6 m (z dodatkowym balkonem o powierzchni 8,87 m ) w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 455 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

967 000 zł64 m² 14 996,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Spakuj walizkę i zacznij nowy rozdział - poznaj to 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Promenadach Wrocławskich. Gotowe, dwustronne wnętrze daje poczucie przestrzeni, a balkon zaprasza, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft umeblowany, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł26 m² 13 018,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zakupu nowoczesnej kawalerki w stylu loft. To lokal użytkowy 26,5 m2 na II piętrze we Wrocławskim Parku Biznesu na ulicy Bierutowskiej 57b, w zrewitalizowanym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij