dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 141 ogłoszeń

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty Sabrina Przybył tel.   Kawalerka o powierzchni 34,14 m, wykończona w bardzo dobrym standardzie, idealna pod inwestycję. Otoczenie nieruchomości: - w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł58,10 m² 11 342,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja | mieszkanie gotowe zamieszkania! pierwsze zasiedlenie! dwu stronne! Gorąco polecam mieszkanie położone w centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie składa się z: - komunikacja 15,6 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł50,76 m² 1 970,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko u Nas na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ponad 50 m , położone w Boguszów-Gorce, w kamienicy na 2 piętrze. Lokal składa się z dwóch osobnych, jasnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,89 m² 9 616,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz? Ta oferta zlokalizowana w zielonej części Jeleniej Górze dzielnicy Sobieszów - łączy spokój natury z wygodą codziennego życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klimatyczny apartament , 77 M2 (po podłodze 100 m2), II poziomy, 3 pokoje , duża piwnica, miejsce postojowe W garażu podziemnym, 2006 Wolne od zaraz! Do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł55,45 m² 15 311,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kępa Staromiejska | 55,45 m2 | 2 loggie | Kuchnia ikea w cenie | Klucze w biurze! opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,93 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze kamienicy nieopodal Placu Ratuszowego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 962 zł72,58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 72,58 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 163 m , zlokalizowany w ramach II etapu inwestycji zielony.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,93 m² 5 324,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność! Szukasz wyjątkowego mieszkania w nowoczesnym stylu położonego w Śródmieściu Wałbrzycha? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe , mieszkanie w Gorcach (boguszów-Gorce). Piętro 2, powierzchnia 35m2 , składające się z: - pokoju, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki z wc, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości, mały domek'polecają urocze ,bardzo atrakcyjne 3 pokoje w spokojnej wiosce Bystrzyc tuz obok Wlenia. mieszkanie bardzo jasne ,przytulne ,zaaranżówane w bardzo atrakcyjny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

434 999 zł31 m² 14 032,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok Sky tower/gajowicka/piwnica/balkon Loggia! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Opiekun nieruchomości: aldona Kasperek tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 774 zł67,84 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania gotowe do odbioru! nowy blok "osiedle na skałkach" w Dzierżoniowie przy ul. Korczaka 15 Budynek wielorodzinny , podpiwniczony , pięciokondygnacyjny: parter + 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2014 roku, wyposażonym w windę i monitoring. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 361 zł50,97 m² 14 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 779 332 zł Powierzchnia całkowita mieszkania 50.97.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy o pow. 65m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł47 m² 13 819,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na zielonych i spokojnych Maślicach przy ul. Maślickiej na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 714 zł58,86 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 085 000 zł138 m² 7 862,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł33,47 m² 25 993,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament w ścisłym centrum Wrocławia, w budynku Apartamenty księcia witolda , 600 metrów od Rynku, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry. Nieruchomość Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe na 10 piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku w zielonej części śródmieścia. Mieszkanie jasne, słoneczne, balkon widok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł45,40 m² 13 193,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchn i około.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63,10 m² 6 640,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na trzecim piętrze zabytkowej, odrestaurowanej i urokliwej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy, blisko centrum miasta.W kamienicy wymieniono dach. Klatka schodowa jest czysta i zadbana. Mieszkanie jest przestronne jasne.

Szczegóły ogłoszenia

456 280 zł37,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu - na Krzykach, przy ul. Kamiennej (rejon Powstańców Śląskich). Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł52,84 m² 3 387,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie do remontu kamienica przy ul. Brackiej w Legnicy powierzchnia 52,84 m2 parter w III piętrowej kamienicy 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, z części kuchni wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

264 899 zł50,85 m² 5 209,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie Park Sobieskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,86 m , położone na IV (ostatnim) piętrze zadbanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością przedstawiam ofertę przytulnego mieszkania 2-pokojowego położonego na 3 piętrze kamienicy w Głogowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł40,63 m² 10 583,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w niskim budynku przy ul.Czajkowskiego (60). Budynki wspólnoty przeszły niedawno gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł46,29 m² 15 986,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Top lokalizacja/ nowy blok / gotowe do zamieszkania/ wysoki standard Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,29 m , usytuowane na 6. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł16,50 m² 19 393,94 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku vat - wynajem prowadzony przez operatora! Lokal o powierzchni 16,50 m , zlokalizowany przy ul. Legnickiej - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł50,86 m² 5 208,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy nowe miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,86 m2 i całkowitej 52,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł30,61 m² 22 835,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30 m² 14 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Plac Legionów 2 pok/lux Top/media miejskie Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta ul.Plac Legionów ,/Kolanowa Mieszkanie po generalnym remoncie, nowoczesne z nowym wyposażeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

784 064 zł94,78 m² 8 272,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego ppokrywa sprzedający. Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny apartament dwupokojowy w sercu Karpacza. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, znajduje się na wysokim parterze na cichym osiedlu zaledwie 600m od deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 258 761 zł133,04 m² 9 461,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Gotowy do odbioru Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w nowej inwestycji w Siechnicach. To wyjątkowe osiedle, które stawia na komfort.