dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł45 m² 10 429,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

To mieszkanie łączy w sobie wygodę codziennego życia z funkcjonalnym układem, który sprawdzi się zarówno dla jednej osoby, jak i pary. Dzięki lokalizacji blisko komunikacji, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

788 399 zł42 m² 18 983,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,53 m z ogromnym tarasem. Zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wysoka,dolnośląskie

420 001 zł33 m² 12 754,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie z antresolą, balkonem i miejscem postojowym | Wysoka, ul. Chabrowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,94 m2 z antresolą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

265 000 zł30 m² 8 717,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Kawalerka 30,4 m2 blisko rynku - Gotowa na nowego Właściciela Na sprzedaż klimatyczna kawalerka o powierzchni 30,4 m , położona w kamienicy przy ul. Lwoskiej na 1 piętrze. Dodatkowo: - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roentgena

Wrocław,dolnośląskie

449 899 zł38 m² 11 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

! na sprzedaż urokliwe mieszkanie położone W doskonałej lokalizacji W cichej bocznej uliczce nieopodal placu grunwaldzkiego! Mieszkanie o powierzchni 38.m2 położone przy ul. Roentgena we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł32 m² 18 650,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska|ostatnia kawalerka|prowizja 0% Powierzchnia: 32,17 m Status: gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

611 999 zł43 m² 14 232,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Mała Toskania- wrocław Jagodno Mieszkanie jest ustawne, jasne i słoneczne - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnej dużej kawalerki. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł56 m² 16 053,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Są miejsca, których nie planuje się sprzedawać. ;) Które miały zostać na zawsze. To nie ikeowskie wnętrza My żegnamy się z Wrocławiem i przedstawiam Państwu dwupoziomowe studio (56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 500 zł37 m² 13 337,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Krzyki/2pok./balkon/piwnica/winda/top/okazja/hit! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 we Wrocławiu na Krzykach. Nieruchomość składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu inwestycję mieszkań i domów we Wrocławiu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

564 000 zł41 m² 13 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,12 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł54 m² 15 508,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 069 376 zł49 m² 21 695,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł87 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 87m 2 , usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Świdnicy. Nowa atrakcyjna cena! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Wrocławska

Jawor,dolnośląskie

255 222 zł26 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł77 m² 10 178,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Świebodzice,dolnośląskie

365 000 zł50 m² 7 253,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż - Mieszkanie 2-pokojowe | Świebodzice, ul. Kazimierza Wielkiego Prezentujemy ofertę sprzedaży bardzo ładnego, słonecznego i przestronnego mieszkania położonego na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Wrocław,dolnośląskie

659 999 zł70 m² 9 428,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż super 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na 7/7p w budynku z windą na Popowicach Mieszkanie dwustronne,rozkładowe,do remontu, posiada 2 piwnice i schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Frydeckiego

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł57 m² 13 912,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,71 mkw z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską na uwielbianym przez Wrocławian nowoczesnym osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł69 m² 7 226,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 69,19 m , Wrocław Śródmieście- ul. Żeromskiego. Mieszkanie wymaga remontu, ale dzięki temu można dostosować je do własnych potrzeb. W obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł61 m² 12 258,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł63 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Agent prowadzący: tel: nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 63,26 m. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Jawor,dolnośląskie

547 083 zł61 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Jawor,dolnośląskie

419 425 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł44 m² 10 877 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty: dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o metrażu 43,67 m2 w bloku z cegły, położone w centrum Wrocławia, przy ul. Kościuszki. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł36 m² 11 753,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane w sercu Popowic jednej z najlepiej skomunikowanych i zielonych dzielnic Wrocławia. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł77 m² 12 854,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie w kameralnym budynku Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł33 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł44 m² 14 905,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do Sprzedania mieszanie 2-pokojowe w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na bliższych Krzykach. 3 piętro w 4-ro piętrowym budynku. - oddzielna kuchnia - Duży salon 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł45 m² 15 311 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej inwestycji Lokum Di Trevi o powierzchni 45m2. Lokal położony jest na parterze i posiada taras (18m2) z ogródkiem (9m2), z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

666 764 zł56 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 3 pokoje z prywatnym ogródkiem - idealne miejsce dla tych, którzy cenią przestrzeń, spokój i bliskość natury. Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z dużym, narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 120 050 zł75 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł67 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Powierzchnia: 66,75 m Piętro: parter / 2 Rok budowy: 2004 Czynsz: ok. 1100 zł/m-c Forma własności: pełna własność Układ mieszkania salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł77 m² 12 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz możliwe rabaty Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

498 000 zł47 m² 10 705,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Parterowe mieszkanie z dużym ogrodem - Siechnice Cena: 498 000 zł | 46,52 m | Ogród 63 m | Miejsce postojowe w cenie realizacja IV kwartał 2026 Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

498 000 zł47 m² 10 705,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Parterowe mieszkanie z dużym ogrodem - Siechnice Cena: 498 000 zł | 46,52 | Ogród 79 m | Miejsce postojowe w cenie realizacja IV kwartał 2026 Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne.