dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

637 000 zł55 m² 11 685,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

425 700 zł53 m² 8 076,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł40 m² 12 019,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn, nefrytowa Opis mieszkania: na sprzedaż jednostronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,35 mkw., usytuowane na 2 piętrze w nowym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

432 864 zł38 m² 11 530,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł51 m² 13 730,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne, słoneczne i w pełni gotowe na nowych właścicieli. Zamieszkaj w eleganckim apartamentowcu z 2012 roku, wyposażonym w windę, położonym na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł59 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wygodne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,6 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

574 000 zł46 m² 12 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

728 000 zł50 m² 14 707,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klucze od zaraz Piękne 3 pokojowe mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wszystko nowiutkie, dwustronne z osobną widną z oknem kuchnią wójcikwysoki standard, urządzone wg projektu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł40 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko w poter Nieruchomości. Na sprzedaż bardzo ładne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,63 m 2 z dużym balkonem na 4 piętrze 5-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeroka

Radwanice,dolnośląskie

702 912 zł73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: nieruchomość zlokalizowana jest w podwrocławskich Radwanicach, około 1km od granicy Wrocławia. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem 20,25 m - Korytarz 5,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 40,80m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wygodna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja rozkładowe! dwu stronne! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Wygodnej! Mieszkanie składa o pow 64.29 mkw się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł52 m² 13 819,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj w miejscu, gdzie dzień zaczyna się od kawy na tarasie, a kończy spacerem nad Bystrzycą. - zapraszam inne biura do współpracy. Cena do negocjacji Zapraszam do poznania mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bądź pierwszy, poczuj zapach nowego wnętrza. To nie jest kolejne mieszkanie po remoncie, to zupełnie nowe, pachnące wnętrze, w którym nikt jeszcze nie mieszkał. Wykończone od podstaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nasturcjowa

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł48 m² 12 796,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,45 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Nasturcjowej, na osiedlu Grabiszyńska. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł85 m² 11 517,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

560 600 zł41 m² 13 639,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe: dwa niezależne pokoje z balkonem i samodzielna kuchnia z oknem Licencja16128 Serdecznie polecam Idealna oferta dla singla, studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wojbórz

Wojbórz,dolnośląskie

290 000 zł84 m² 3 221,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w Wojborzu, miejscowość położona 10 km od Kłodzka. Mieszkanie o powierzchni 83,80m2 znajduje się na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

670 891 zł30 m² 22 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

488 004 zł27 m² 17 804 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 30901 tel. *rezerwacja* Zadzwoń i zapytaj o alternatywę Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyposażonego apartamentu z loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Gaju przy ulicy Radkowskiej o powierzchni 62,80 m2. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka z dużą loggią - idealna na start lub jako inwestycja pod wynajem. Połączenie komfortu, zielonego otoczenia i bliskości Odry sprawia, że to świetne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

314 687 zł33 m² 9 650,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkania z widokiem na Góry Sowie! Nowa inwestycja deweloperska realizowana w Bielawie, przez znaną na Dolnym Śląsku firmę deweloperską, z 35- letnim doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,31 m2 na parterze 2 piętrowej kamienicy na Psim Polu - Kleczków, przy ul. Rychtalskiej - 2,2 km do Rynku! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

426 000 zł64 m² 6 677,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w Legnicy na Piekarach C, ul. Gombrowicza. W skład nieruchomości 63,8m2 wchodzą: -Duży salon -duża otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 308 zł43 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł91 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 91 m | 4 pokoje | Centrum Wrocławia | 100m od Dworca pkp Lokalizacja: centrum Wrocławia, nowa kamienica, tylko 100 m od Dworca pkp Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł60 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie z potrójną ekspozycją, 2 miejscami postojowymi i 2 komórkami - Poświętne, ul. Czartoryskiego 8 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł44 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja petarda, w centrum miasta, ale bez hałasu. I ten widok na Skytower. Idealne mieszkanie dla singla lub pary ceniących komunikację miejską i wygodę życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

370 000 zł61 m² 6 098,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 3-pokojowego w Dzierżoniowie, os. Różane. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczepińska

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English and French. Oferujemy do sprzedania rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na ul. Szczepińskiej o powierzchni 38m2. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł35 m² 14 005,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Opiekun Oferty tel. Mieszkanie znajduje się na osiedlu w północno-wschodniej części Wrocławia ,psie Pole. Najbliższa okolica zapewnia nam dostęp do terenów zielonych oraz rekreacyjnych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł54 m² 14 452,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Palmowa

Jaszkotle,dolnośląskie

756 000 zł58 m² 13 086,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy znacie palmę Trachycarpus fortunei To ta, która bez problemu znosi temperatury do minus 15 C. Egzotyczna sąsiadka, która zamiast przeprowadzać się na Kanary, zostaje na zimę pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starojaworska

Jawor,dolnośląskie

149 000 zł41 m² 3 597,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, którą możesz zaaranżować według własnych potrzeb? Lokal L3 w Starej Cukrowni to aż 41,42 m przestrzeni do Twojej dyspozycji! Znajdujący się na 2. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

664 668 zł60 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Fabryczna Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do zakupu, gotowe W ramach naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

629 900 zł48 m² 13 219 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Po remoncie na sprzedaż 2 osobne pokoje, mieszkanie 47,65 m2 z balkonem! Otoczenie nieruchomości: blok usytuowany ścisłym centrum, blisko Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Możliwość nabycia mieszkania przez cudzoziemców. Oferta na wyłączność. Mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł24 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem na 7 piętrze 10 piętrowego bloku - Fabryczna na Gądowie Małym przy ul. Na Ostatnim Groszu. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dawida

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji: apartamentowiec "dyrekcyjna 33" wybudowany przez atal w 2014 r. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m2 z dużym balkonem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij