dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

544 708 zł41 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam ostatnie mieszkanie na Tarnogaju - ul. Międzyleska Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze budynku. Powierzchnia użytkowa: 41,11 m , w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

210 000 zł76 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję słoneczną, zadbaną nieruchomość o powierzchni 76 m zlokalizowaną Jedlinie Zdrój przy ulicy Warszawskiej w kamienicy na II piętrze. Składającą się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

581 000 zł78 m² 7 454,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez pcc| bez prowizji- oferta deweloperska Oferta również możliwa do zakupu dla obcokrajowców(ukraina/białoruś/rosja)- nowe mieszkania Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 076 zł39 m² 15 432,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 581,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wymarzone Mieszkanie - 4 Pokoje + Duży Ogród! Lokalizacja: kiełczówek - świetne połączenie z Wrocławiem! Metraż: prawie 70 m Ogródek: aż 235 m ! Oferujemy wyjątkową okazję zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze urokliwego trzypiętrowego budynku w malowniczej i turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sopocka

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł80 m² 10 679,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwustronne 4-pokojowe mieszkanie, niedaleko pl. Grunwaldzkiego. Rewelacyjna lokalizacja, niski budynek oddalony od głównej ulicy co zapewnia ciszę, a jednocześnie dojście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piaskowa

Sobótka,dolnośląskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z ogrodem 200 m Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 100 m położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku 4-mieszkaniowego z 2024 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

905 671 zł58 m² 15 508 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które zostało podzielone na trzy osobne kawalerki, tworzące tzw. 3-pak. Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł73 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł42 m² 5 924,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przytulne, nowocześnie urządzone mieszkanie znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Wrocław,dolnośląskie

694 152 zł59 m² 11 799,30 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English! DLACZEGO WARTO SIĘ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwarta

Wrocław,dolnośląskie

462 000 zł41 m² 11 268,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na parterze kamienicy. Układ mieszkania: 2 niezależne pokoje: mniejszy (ok. 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barycka

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł84 m² 9 442,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mieszkanie o pow. 83,66 m.kw. położone na parterze w kamienicy przy ul. Baryckiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie i przebudowie w 2006r. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku w okolicy ul. Bernarda Pretficza w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł28 m² 17 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w sercu Wrocławia okolice ul. Biskupia Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 28 m z dodatkową piwnicą (2 m ), usytuowana na parterze w solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja składa się z niewielkich, 3-piętrowych budynków mieszczących po kilkanaście mieszkań. Nowoczesne, proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpisują się w górski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

544 350 zł42 m² 12 994,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie w niskiej zabudowie w Iwinach, zaledwie 9 km od Rynku we Wrocławiu. Mieszkanie 1a_1 powierzchnia 32,6m2 na pierwszej kondygnacji i ponad 14 m2 na poddaszu (plus skosy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Bukwica,dolnośląskie

89 000 zł51 m² 1 734,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Bukwica, zaledwie 6km od Głogowa. Układ: - przedsionek - kuchnia - łazienka z wc - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł62 m² 4 478,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na Wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu o powierzchni 60,03 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, słonecznej kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

915 000 zł70 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

ul. Chachaja Oporów| Inwestycja Awipolis| 4 pokoje| do wejścia Opiekun oferty: tądel Tel.: Numer licencji PFRN 30058 Polecam 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70,39 m2 na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł28 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Gotowy produkt inwestycyjny w Centrum- kup 1 sztukę lub więcej Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe | Wrocław, stare Miasto Powierzchnia: 28,5 m Piętro: 1/7 (apartamentowiec z windą, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Żurawiniec

Żurawiniec,dolnośląskie

640 000 zł128 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Dwa miejsca postojowe, komórka lokatorska i ogródek w cenie! Oferta dostępna jest także dla obcokrajowców - nie jest wymagane zezwolenie na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żurawiniec

Żurawiniec,dolnośląskie

600 000 zł72 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Komórka lokatorska, ogródek i dwa miejsca postojowe w cenie! Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem w malowniczej miejscowości Żurawiniec koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

606 000 zł89 m² 6 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł53 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.