dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 143 ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 100 m 3 pokoje, 2 balkony, miejsce parkingowe Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

**stylowe mieszkanie 117 m w sercu Cieplic po generalnym remoncie, z ogrodem i miejscami postojowymi** Na sprzedaż wyjątkowe, **trzypokojowe mieszkanie w uzdrowiskowej części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł62,60 m² 7 747,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Legnicy - na osiedlu Kopernika. Lokal znajduje się na 7. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 865 000 zł111,05 m² 16 794,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy Apartament Premium | 111,05 m | 2 Tarasy | Biskupin | Kameralne Osiedle nad Odrą | Stan deweloperski - szeroki zakres indywidualnej aranżacji Zamieszkaj w miejscu, gdzie wysmakowany.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł55 m² 2 890,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-rezerwacja-rezerwacja- nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze - klucze W biurze mieszkanie 2 pokojowe Z ogrodem , garażem i pomieszczeniem gospodarczym Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 096 000 zł55,04 m² 19 912,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Historyczne centrum Wrocławia W samym sercu historycznego Wrocławia, w otoczeniu brukowanych uliczek, galerii i kameralnych kawiarni, znajduje się wyjątkowy apartament na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł103 m² 6 019,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Prezentuję Państwu przestronne, jasne mieszkanie w samym sercu Oleśnicy. Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej kamienicy z 1920 roku, zlokalizowane zaledwie 100 metrów od oleśnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60 m² 12 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł36,50 m² 6 630,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawna, duża kawalerka o powierzchni 36,5m2 usytuowana na parterze w budynku z cegły. Nieruchomość składa się z: otwartej kuchni, dużego pokoju , łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Okazja! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w przy ul. Jagiellońskiej. Piękna kamienica po remoncie! Na powierzchnie mieszkania ok. 99 m2 składa się osobna kuchnia, 3 pokoje, toaleta oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł52,27 m² 5 548,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim i ostatnim piętrze kamienicy w poszukiwanej części Cieplic. W skład 52,27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł86,70 m² 11 522,49 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 87,60 m usytuowane na parterze w budynku z windą. Opis mieszkania: - w przedpokoju miejsce na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł73 m² 13 561,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: dwupoziomowe, przestronne mieszkanie | 73 m | Wrocław Gaj Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m , położone na ostatnim, czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie na wysokim parterze w Jaworzynie Śląskiej z miejscem parkingowym na terenie posesji! Na powierzchnię mieszkania ok. 105 m2 obecnie składa się przestronna kuchnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje po częściowym remoncie 10 min do rynku ogródek 2 balkony Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie 3-pokojowe, położone na wysokim parterze w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w sercu Cieplic inwestycja i komfort Szukasz nieruchomości, która łączy wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym? To mieszkanie w uzdrowiskowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 43,22 m2 w niskiej zabudowie aparatmantowej na wrocławskich Wojszycach. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

235 941 zł39,99 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Północ Nieruchomości Jelenia Góra premium ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim w Piechowicach na u. Szkolnej. Lokalizacja idealna, wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł61,48 m² 17 892 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz miejsca, które łączy prestiżową lokalizację w centrum Wrocławia z kojącym widokiem na naturę? Ten apartament to propozycja dla osób ceniących wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży spółdzieklcze własnościowe prawo do lokalu na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie w bloku na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł35 m² 6 514,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone na siódmym piętrze w 10 - cio piętrowym bloku- blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, dobre skomunikowanie z miastem - niedaleko do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł26 m² 20 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Rezerwuję sobie prawo do bycia absurdalnym mawiał bohater powieści Fitzgeralda. Ty nie musisz szukać wymówek, bo posiadanie mieszkania z bezpośrednim widokiem na wrocławski Rynek to czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł52 m² 10 903,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1868

Zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Wrocławia tuż przy Dworcu Głównym i tętniącym życiem centrum miasta. Lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł57,83 m² 7 954,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

**nowa inwestycja z datą zakończenia - maj/czerwiec 2027** Dzisiaj rezerwujesz, a płacisz za rok (!) Po dużym sukcesie sprzedażowym pierwszego i drugiego etapu inwestycji, powracamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 430 zł61,80 m² 12 207,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł89,10 m² 3 580,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu, w dzielnicy Stary-Zdrój o powierzchni 89,10 m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65,90 m² 11 987,86 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje | balkon | osobna kuchnia | blisko pkp sprzedaż na wyłączność - tylko W homemax Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: wrocław, ul. Przestrzenna Pokoje: 3 Piętro: 5 / blok (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

369 750 zł51,20 m² 7 221,68 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk wyznaczony w postępowaniu w sprawie ogłoszenia upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej we.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64 m² 10 140,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone przy pl. Legionów we Wrocławiu, zaledwie około 1 km od Rynku. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 000 zł58,93 m² 11 488,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,93 m2, położone na parterze nowoczesnego kameralnego 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Jedno z ostatnich mieszkań gotowych.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł90,70 m² 7 607,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Teraz w niższej cenie! Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje duże mieszkanie położone w centrum miasta Karpacz. Lokal położony na wysokim parterze budynku i składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle Panoramy Ślężańskiej to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w Sobótce z myślą o osobach ceniących nowoczesny standard życia, spokojne otoczenie oraz bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł69 m² 9 998,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż duże, trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie (do każdego pomieszczenia osobne wejście z przestronnego przedpokoju). Powierzchnia około 69m2. Znajdujące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł43 m² 5 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43m. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie znajduje sie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł63,80 m² 9 373,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja mieszkanie dwupoziomowe do własnej adaptacji! Oferujmy do sprzedaży rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem. Na pierwszej kondygnacji mieszkania znajdują się; - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54 m² 10 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Obornickiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze budynku z windą, co zapewnia komfort codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,33 m² 15 111,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż prezentuję atrakcyjne mieszkanie parterowe o powierzchni ponad 36m , położone w jednej z najbardziej spokojnych i lubianych części miasta na osiedlu Złotniki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z jadalnią, balkonem oraz dwiema łazienkami o powierzchni 99,28 m, umieszczone na 2 piętrze w kamienicy. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 735 zł71,95 m² 7 432,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja - Piękne Apartamenty 71,95 m2 Zobacz Film Mieszkania o poszukiwanym metrażu 71,95 m2 z dużym balkonem sprzedawane w stanie deweloperskim. Idealne pod inwestycję oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł52 m² 7 690,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie | 1 piętro | klimatyzacja | Oriona, głogów Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1 piętrze przy ul. Oriona w Głogowie. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł77 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama przedstawiają państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie 77 m z dużą piwnicą Jelenia Góra, okolica I Liceum ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego. Na sprzedaż.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij