dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

794 999 zł45 m² 17 647 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe | Loggia | Taras na dachu | atal Stara Odra Residence Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, zlokalizowane w inwestycji atal Stara Odra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 030 000 zł56 m² 18 324,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Lokalizacja: kępa Mieszczańska - 1,5 km od Rynku Powierzchnia: 56,21 m + taras Układ: - salon z aneksem kuchennym- 25,56m2 - pokój- 9,82m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Świebodzice,dolnośląskie

545 000 zł85 m² 6 375,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe | 85,49 m | I piętro domu dwulokalowego | Nowoczesne osiedle (2025) Prezentuję Państwu przestronne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł32 m² 13 411,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie to doskonała propozycja na start - dla singla, studenta lub jako inwestycja pod wynajem. Powierzchnia została zaaranżowana w przemyślany sposób, dzięki czemu całość jest wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

364 116 zł34 m² 10 756,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe apartamenty inwestycyjne - Wrocław Metraże: 25-50 m | Odliczenie vat 23% | Wykończenie pod klucz - Inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia Szukasz bezpiecznej i zyskownej formy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

797 000 zł34 m² 23 475,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowy do odbioru, 2 pokojowy apartament z balkonem do własnej aranżacji w apartamentowcu w centrum Wrocławia. Idealny na start lub pod inwestycję! Topowa lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

245 000 zł61 m² 4 042,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 60,6 m - Osiedle Piastowskie Świebodzice 3 pokoje | pełna własność | dwustronne | do remontu | Jeżeli szukasz komfortowej przestrzeni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł27 m² 13 370,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż urocza, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 26,85 m , zlokalizowana przy ul. Bierutowskiej na wrocławskim Psim Polu. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł62 m² 10 650,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Gajowej (huby), blisko Dworca Głównego. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze kamienicy z 1905 roku z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

415 896 zł27 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł34 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 m2, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1971 roku. Nieruchomość składa się z dwóch przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dedala

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł48 m² 14 535,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel. Oferta w rezerwacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania z tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rumiankowa

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 w kameralnej dzielnicy Fabryczna - Żerniki. Układ pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym 26,3m2 (możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

260 640 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żurawiniec

Żurawiniec,dolnośląskie

600 000 zł72 m² 8 344,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie bezczynszowe 71,9 m z ogródkiem | Żurawiniec | bez pcc, bez prowizji Oferta deweloperska - bez dodatkowych kosztów! Możliwość zakupu przez obcokrajowców (brak konieczności pozwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

479 000 zł66 m² 7 311,86 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,51 m , położone na piątym piętrze w budynku z windą na osiedlu Zabobrze III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Eluarda

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł48 m² 8 079,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy bocznej uliczce w samym Centrum Leśnicy. W promieniu 500m tramwaj, supermarkety, apteka, park Leśnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

419 954 zł36 m² 11 819,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radiotelegrafistów

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł35 m² 9 614,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie zlokalizowane na Legnickich Bielanach przy ul. Radiotelegrafistów 1. Idealne mieszkanie pod inwestycję lub jako mieszkanie własne. Nieruchomość ma powierzchnię (według kw) 35,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

354 000 zł66 m² 5 396,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

prowizji bezpośrednio od właściciela! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,60 m Usytuowane na parterze w budynku z 1 piętrem i poddaszem. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Salezjańska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł46 m² 12 882,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 45,8 m , usytuowanego na 10. piętrze nowoczesnego bloku w ścisłym centrum Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł83 m² 7 240,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja - promocyjna cena! gotowe! | ogródek! bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco polecam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szewczenki

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania położone we Wrocławiu na Zgorzelisku w kameralnych budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne Mieszkanie w Spokojnej Okolicy! Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Wrocław,dolnośląskie

999 666 zł71 m² 13 989,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe Sępolno 71,46 m + duża piwnica Ogródek 2 łazienki Lokalizacja: wrocław sępolnopowierzchnia użytkowa: 71,46 m Liczba pokoi: 4kuchnia: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł41 m² 14 122 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Świdnica,dolnośląskie

409 900 zł43 m² 9 523,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe narożne, znajdujące się w nowym bloku z 2023 roku na II piętrze. Mieszkanie jest bardzo jasne, z widokiem na Ślężę. W cenę wliczone jest naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania, dostępne od ręki. Wszystkie meble, sprzęty oraz elementy wystroju wnętrza wliczone są w cenę zakupu. Cena - 634.000pln brutto (zawiera koszt mieszkania 599.000pln oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł64 m² 8 851,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc I prowizji - Nowe mieszkanie z ogrodem | Środa Śląska, ul. Kolejowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,83 m , położone w nowoczesnym domu dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 999 zł26 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka W centrum piaskowej góry W 4 pietrowym bloku po termomodernizacji. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 26,3m2 , usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicza

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł42 m² 14 144 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 42 m w sercu Wrocławia, ul. Rzeźnicza Lokalizacja - Rynek, wrocław Wyjątkowa oferta w samym centrum miasta - mieszkanie położone przy ul. Rzeźniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

678 000 zł53 m² 12 853,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

PL Wrocław, nadodrze, okolice ul. Dubois - mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem w samym centrum miasta. Z racji tego, że sprzedaję nieruchomość z majątku własnej spółki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudy

Syców,dolnośląskie

259 000 zł46 m² 5 590,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,33 m , położone na 1. piętrze w kameralnym 2-piętrowym budynku przy ul. Księdza Rudy 2 w Sycowie. Lokal idealny dla pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

542 500 zł48 m² 11 302,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Gądów Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wysoka,dolnośląskie

645 000 zł51 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

500 m do granicy z Ołtaszynem/ daleko od budowanej obwodnicy / blisko zieleń / pełne wyposażenie / gotowe do wprowadzenia na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o pow. 51.50 m - IDEALNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

540 000 zł77 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania 3 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,4 m2 położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł104 m² 8 632,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okolica Poświętne. Do sprzedania mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 99,38 m2, dodatkowo przynależna piwnica 4,76 m2, łącznie powierzchnia użytkowa 104,14 m2. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł22 m² 14 947,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przytulną i nowoczesną kawalerkę o powierzchni 21.67m2, zlokalizowaną w centrum Wrocławia na ul. Komuny Paryskiej przy skwerze Krasińskiego Świetna lokalizacja.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij