dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 141 ogłoszeń

435 000 zł73,75 m² 5 898,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w Szymanowie niedaleko Świebodzic. Wnętrze świeżo po kompleksowym remoncie, urządzone w nowoczesnym stylu. Na powierzchnię mieszkania (73,75 mkw) składają.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł62 m² 8 951,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Wrocław, ul. Damrota | 3 Pokoje (62 m ) | Inwestycja z Potencjałem Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 62 m , usytuowane na wysokim parterze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł54,20 m² 3 911,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w bloku na III piętrze. Mieszkanie o powierzchni 54,20m2 składa się z 3 pokoi, kuchni , łazienki z wc. Do mieszkania przynależą 2 piwnice oraz.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł52,60 m² 12 167,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,60 m , położonego na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł54,14 m² 6 557,07 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 54,14 m , położone na 8 piętrze zadbanego wieżowca przy ul. Jastrzębiej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł21 m² 16 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Cicha kawalerka przy cichej uliczce na Grabiszynie. 21mkw bardzo ciepłe szczelne okna i ogrzewanie miejskie ( brak liczników ciepła stąd nie ma dopłat do ogrzewania) Niski czynsz 540zł pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł51 m² 5 137,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w pełni rozkładowe na drugim piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Wałbrzycha. Dwa pokoje do wykończenia, okna wychodzące na wschód oraz zachód; widok na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 988 724 zł99,26 m² 20 035,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń już dziś - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy! O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 236 zł98,07 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to idealne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł39,45 m² 2 661,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** do remontu *** atrakcyjna cena**** Oferuję na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Boguszów-Gorce- ulica Kasprowicza Lokal mieszkalny o powierzchni 39,45 m 2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 998 zł46,41 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja w Polkowicach "apartamenty Kaktusowa" etap I A. Oferujemy Państwu mieszkania w nowym budownictwie w Polkowicach przy ul. Kaktusowej. Etap I A to 44 mieszkania 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

3-pokojowe, dwustronne mieszkanie w centrum Wrocławia naprzeciwko Renomy. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w ścisłym centrum Wrocławia, bezpośrednio naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na popularnej i świetnie skomunikowanej Piaskowej Górze w Wałbrzychu - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,9 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-28

1 050 000 zł62 m² 16 935,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i podwójnym miejscem postojowym Wrocław, ul. Małopanewska 16 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł40,99 m² 9 710 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   wszystkie instalacje po wymianie/doskonała lokalizacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,99 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,24 m² 13 399,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż, przedstawiamy Państwu, inwestycyjne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Świeradowie-Zdroju, powiat lubański, woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się na pierwszym piętrze kamienicy w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne o powierzchni 50m składa.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,10 m² 7 136,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,1 m 2 , położne na I piętrze bloku- wygodne i praktyczne na co dzień (duży atut dla seniorów). Blok zadbany po.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł91,59 m² 3 985,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1921

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,59 m , zlokalizowane w miejscowości Chocianów (woj. dolnośląskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł66,50 m² 10 962,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty Kamil Morka tel.   oferta wyłącznie W sdp nieruchomości - Otoczenie nieruchomości: - osiedle domów w kameralnej zabudowie szeregowej - położone na wzniesieniu (brak.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wrocław-Krzyki, ul. Swobodna 2 - okolice ch Wroclavia, dworca Głównego i ścisłego centrum, z komunikacją miejską i usługami na wyciągnięcie ręki. 3 osobne pokoje | osobna kuchnia |.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł34 m² 14 411,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób szukających mieszkania dla siebie. Informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 33,47 m - Piętro: 4/5 (budynek z lat 60., bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł70,03 m² 9 781,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy po kompleksowym remoncie przeprowadzonym w latach 2024/2025. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł77 m² 5 129,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogródkiem, położonego w okolicach parku na wałbrzyskim Śródmieściu. Mieszkanie obejmuje całe pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 800 zł67,72 m² 8 901,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny apartament "ready to move" | głogów | ul. Sowińskiego Luksusowy standard wykończenia | Nowoczesny budynek 2023 Prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 47m2 Ołdrzychowice Kłodzkie. Nowa cena-150 000zł Prezentujemy Państwu mieszkanie w Ołdrzychowicach Kłodzkich. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze budynku, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł22,56 m² 12 854,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam Tylko u nas Do sprzedania mikroapartament - kawalerka w mieszcząca się we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej 57 w kompleksie Hydral Bierutowska Park. Budynek odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja : Legnica, ul. Cmentarna Powierzchnia użytkowa: 40 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: II największe zalety! Blisko centrum miasta Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł100 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 83,08m2 położone na pierwszym piętrze, powierzchnia po podłodze około 100m2. Nieruchomość wykończona gotowa do wprowadzenia. Górny poziom został otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 36,1 m . Lokal mieszkalny znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: -dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 600 zł34,85 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: krzysztof Dudek Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania i na wynajem. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,49 m , położone na 3 piętrze. Lokal posiada wygodny układ pomieszczeń oraz balkon, który stanowi dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkowy apartament, położony w nowoczesnym kompleksie Crystal Resort, przy ul. Kołłątaja.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł94,26 m² 5 251,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zamiana lub sprzedaż. Mieszkanie trzypokojowe mieszczące się na parterze w kamienicy zlokalizowanej przy głównej ulicy w Bielawie, o powierzchni 94,26 m2, do sprzedaży lub zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie w Żarowie - II piętro! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, dwa pokoje w układzie przejściowych oraz łazienka. W mieszkaniu są okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania przestronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w poszukiwanej lokalizacji Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 164 zł35,69 m² 15 667,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,90 m² 6 485,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Budziszyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 56,90 m2 składa się z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł54 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na II. piętrze zadbanej kamienicy, położonej w Chojnowie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,89 m² 6 857,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki parter W niskim bloku | osobna kuchnia Z jadalnią sprzedaż na wyłączność - tylko W homemax Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: legnica ul. Gwiezdna Pokoje: 3 (aktualnie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij