dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł71 m² 10 485,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie stanowiące 1/2 domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia Grabiszyn, okolice ul. Makowej. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł52 m² 12 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,5 m2 zlokalizowane na zielonych, wrocławskich Maślicach. Jest to idealne miejsce dla ludzi szukających komfortu życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł79 m² 8 797,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 79,1 m , położone na 5. piętrze budynku z połowy lat 90. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją - tuż przy terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wolności

Wałbrzych,dolnośląskie

310 000 zł39 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie położone przy ul. Wolności na Białym Kamieniu w zabytkowej kamienicy sześciorodzinnej w bardzo cichej i zielonej części Wałbrzycha, blisko góry Chełmiec oraz kompleksu Aqua.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie około 68m na Podgórzu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Z przepięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

587 315 zł61 m² 9 603 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 994,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 3 pok., POW. 42,75 M2, III piętro, piwnica! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 42,75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

462 000 zł68 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni całkowitej 68,40 m2, składający się z przedpokoju, trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

379 999 zł29 m² 13 103,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opcja osobnej sypialni! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 m2, usytuowaną na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż super jasne i widne mieszkanie o powierzchni 34,2 m , usytuowane na 6. piętrze z 7 w zadbanym budynku z windą z 1993 roku (zabudowa plomba). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Na Skarpie

Biała Woda,dolnośląskie

340 000 zł28 m² 12 048,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Apartament jest w pełni wyposażony. Apartament posiada Balkon o wielkości 3.7 metra z pięknym widokiem na góry i stok narciarski. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

632 593 zł53 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Wałbrzychu - dzielnica Podzamcze, ul. Kasztelańska. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł59 m² 14 302,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie we Wrocławiu, ul. Cybulskiego Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ulicy Cybulskiego, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodnickiego

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł65 m² 11 460,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim z miejscem parkingowym tuż przy wałach nad Odrą - ul. Młodnickiego. Od momentu zakupu w stanie deweloperskim, nigdy nie wykańczane ani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

558 999 zł43 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Cena: 558 999 zł Metraż: 43 m Piętro: parter/3 Lokalizacja: ul. Górnicza, pilczyce Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe, zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

340 000 zł52 m² 6 544,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie U nas! Przestronne mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Poniatowskiego w Zgorzelcu! Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

705 000 zł45 m² 15 600,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, własnościowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,19 m , zlokalizowane na 7. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą, wybudowanym w 1970 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

551 182 zł43 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

654 000 zł75 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku 3 piętrowym w Lubinie przy ul. Kochanowskiego. Powierzchnia użytkowa mieszkania 75 m2. Dodatkowo mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

895 699 zł45 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze i ul. Sikorskiego. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 092 480 zł57 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:20/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze na Starym Mieście. Znajduje się na 20 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

819 000 zł128 m² 6 398,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

*** gotowe do zamieszkania *** fotowoltaika *** dla rodzin - Z ogródkiem *** Na sprzedaż w pełni wykończone dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 128m , znajdujące się przy ulicy Pogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł44 m² 11 315,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyłącznie w naszym biurze. Idealne dla studentów! Niemal w centrum Wrocławia! Mieszkanie na przy ul. Jemiołowej 26 we Wrocławiu to znakomita propozycja dla osób studiujących - dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Biały Kościół,dolnośląskie

329 000 zł71 m² 4 608 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Tylko w bgn. Parter w domu (tylko dwa mieszkania) na sprzedaż w miejscowości Biały Kościół - 6 km od Strzelina. Mieszkanie położone na wysokim parterze w budynku z ok 1905r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku położonego w Jeleniej Górze na Zabobrzu l. W skład 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł46 m² 15 053,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,16 m2 z balkonem w centrum Wrocławia idealne pod najem krótko- i długoterminowy! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

1 699 000 zł90 m² 18 877,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, na płycie Rynku - w samym jego centralnej części. To wyjątkowe mieszkanie położone w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 899 000 zł153 m² 12 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

430 000 zł108 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń zajmujące całe I piętro odrestaurowanej i reprezentatywnej kamienicy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł52 m² 17 288,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie, do którego możesz się od razu wprowadzić - al. Wiśniowa - to lokalizacja, która łączy w sobie bliskość centrum i wygodę życia codziennego. Metraż: 52 m2 Piętro 1 z 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł84 m² 10 501,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i dwoma balkonami oferta wstrzymana Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,70 m , zlokalizowane na dwóch poziomach 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł31 m² 16 027,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż kawalerka położona w południowej części Wrocławia, dzielnica - Ołtaszyn. Mieszkanie mierzące 31,19m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

679 000 zł64 m² 10 609,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Istnieje możliwość wydzielenia 3 niezależnych pokoi! Na sprzedaż przytulne 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2 (pow. całkowita ok. 64 m2) z 2 dużymi balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

594 738 zł52 m² 11 337 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł62 m² 9 919,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławiu przy ulicy Kiełczowskiej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania i w pełni wyposażone. 3 pokoje w pełnym rozkładzie. Mieszkanie dwustronne. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mysłakowice,dolnośląskie

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Nowa dużo niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe ulokowane na parterze budynku wielorodzinnego w malowniczych Mysłakowicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

649 000 zł64 m² 10 077,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 - pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia zlokalizowanego kameralnym budynku w Kiełczowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krupnicza

Wrocław,dolnośląskie

3 336 220 zł108 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowy apartament w ścisłym centrum Wrocławia, na ul. Krupniczej. W ramach inwestycji odnowiona zostanie wyjątkowa kamienica. Jest ona modernistyczny budynkiem zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

364 634 zł30 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie - zadzwoń nawet po 18.00 Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: -Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł34 m² 6 871,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nieruchomość na ul. Kosmonautów Polskich w Głogowie, która mieści się na 3 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu z 2 windami. Wykonany remont klatki schodowej.

Kupię

Mieszkanie