dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 49,5 m zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego 5 piętrowego budynku z windą w dzielnicy Poświętne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

995 500 zł84 m² 11 851,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronny czteropokojowy lokal mieszkalny odrębna własność taras 2 balkony nowe osiedle Gaj wójciklicencja 16128 Mieszkanie dwupoziomowe, umeblowane i wyposażone Serdecznie polecam Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 938 zł46 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

399 000 zł46 m² 8 692,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Siechnice/2pok./rozkładowe/top/piwnica/od/zaraz! Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 46 m w Siechnicach. Mieszkanie rozkładowe, położone jest na 1 piętrze z 3 w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

270 000 zł58 m² 4 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,50 m , położone na parterze w bloku na osiedlu Hutnik w Głogowie. Opis nieruchomości: 3 pokoje (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

439 000 zł65 m² 6 712,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na trzecim piętrze bloku mieszkalnego na Osiedlu Orlim. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

486 574 zł43 m² 11 421,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy szeroki wybór mieszkań w Siechnicach, jedynie 5 km od granic Wrocławia. Willowy charakter budynków w niskiej 2-piętrowej zabudowie z wydzielonym placem rekreacyjnym dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł38 m² 18 131,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ми говоримо Українською/ we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiamy mieszkanie na sprzedaż w nowej inwestycji z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

518 398 zł54 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkania z widokiem na Góry Sowie! Nowa inwestycja deweloperska realizowana w Bielawie, przez znaną na Dolnym Śląsku firmę deweloperską, z 35- letnim doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł26 m² 13 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż nowoczesną kawalerkę w stylu loft o powierzchni 26,5 m2, usytuowaną na drugim piętrze czteropiętrowego budynku Wrocławskiego Parku Biznesu wzniesionego w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł63 m² 14 903 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe budownictwo | garaż | 2 balkony | komórka | wysoki standard | gotowe do wprowadzenia od zaraz! To mieszkanie będzie świetnym wyborem, jeśli jesteście parą albo rodziną 2+1 i szukacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

837 178 zł64 m² 13 099,30 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 072,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

54 M / 3 pokoje / oddzielna kuchnia / balkon / komórka lokatorska / popowice Idealne także pod inwestycję! Do sprzedaży 3-pokojowe , w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sadowa

Groblice,dolnośląskie

729 900 zł115 m² 6 346,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: przestronne, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z potencjałem Groblice, 115 m Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 115 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

627 682 zł49 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji - tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pogodna

Wilczyce,dolnośląskie

885 000 zł93 m² 9 504,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nietuzinkowa oferta przestronną częścią dzienną. Oferuję Państwu bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Małe Wilczyce o powierzchni użytkowej 93,11 m2. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł44 m² 5 252,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Kasztelańskiej. Oferowana nieruchomość o powierzchni użytkowej 39,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 016 899 zł54 m² 18 658,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Lokalizacja: kępa Mieszczańska - 1,5 km od Rynku Powierzchnia: 54,5 m + balkon Układ: - salon z aneksem kuchennym - gabinet - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokrzańska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą i ogródkiem oraz możliwym do zakupienia garażem. Salon 25m2 Pokój mały 9m2 Pokój średni 15m2 Kuchnia 10 m2 Łazienka 2,7m2 Wc 1,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

1 113 200 zł111 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament z dużą antresola | Slavita Park Kudowa-Zdrój Zapraszamy do świata elegancji i komfortu, który łączy nowoczesną architekturę z malowniczym otoczeniem Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

999 990 zł72 m² 13 962 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem - Wrocław, złotniki. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,62 m , usytuowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł32 m² 11 930,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32,27 m , położone na 1. piętrze czterokondygnacyjnego budynku na wrocławskich Pilczycach. Mieszkanie dostępne od zaraz, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł65 m² 12 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie w promocji! Cena z 923 000 zł na 839 000 zł Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64,55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

689 291 zł46 m² 15 099,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem - gotowe jeszcze W 2025 roku | wrocław, popowice | bez prowizji | świetna lokalizacja I doskonała komunikacja Z całym miastem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł32 m² 18 651 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji Powierzchnia: 32,17 m Lokalizacja: wrocław, kępa Mieszczańska (1,5 km od Rynku) Cena dodatkowa: miejsce postojowe w garażu podziemnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

692 858 zł51 m² 13 548,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji nad Odrą! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,14 m z rynku pierwotnego na prestiżowej inwestycji. Osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

830 000 zł81 m² 10 197,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja / 81,39m2 / wysoki standard / 3 pokoje + ogródek / Mieszkanie zarezerwowane! Na sprzedaż piękne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,39m2. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł50 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2, położone na Kępie Mieszczańskiej. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na prestiżowym osiedlu Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

717 949 zł64 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

1 320 000 zł61 m² 21 505,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z wysokim standardem wykończenia - ul. Śrutowa, wrocław. Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61,38 m, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł46 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prestiżowa lokalizacja W centrum wrocławia! 10 minut spacerem do rynku sąsiedztwo restauracji, terenów zielonych I zabytków wrocławia dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

319 000 zł85 m² 3 770,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Szukasz dużej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny? Mam dla Ciebie ciekawą 4 pokojową nieruchomość, w bocznej, spokojnej uliczce Starego Zdroju. Mieszkanie.