dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 146 ogłoszeń

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście w sześciorodzinnej kamienicy. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i dwóch przedpokoi, o łącznej powierzchni użytkowej 49,67.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 448 zł45,27 m² 13 307,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,27m Zadzwoń i umów się na prezentacje! Cena: całość 602 448,00 zł Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 22,08 m Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł95,20 m² 11 397,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wrocław / Krzyki / Róży Wiatrów / doskonała lokalizacja 2 balkony / 2 łazienki / 2 komórki lokatorskie Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Julia Kowalska   Dwupokojowe mieszkanie 47,7m2 w dzielnicy Krzyki przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: ulica Powstańców Śląskich to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł49,90 m² 4 188,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 49,9 m | 3. piętro | kamienica. Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie do remontu, idealne dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł57,50 m² 4 852,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 57,5 m 2 - całkowicie bezczyszowe Mieszkanie położone na pierwszym piętrze 2-piętrowej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Księginic - sprzedawane wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 236 zł25,03 m² 19 106,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do kontaktu - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91 m Zadbane tereny zielone na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł54,30 m² 5 340,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piechowice | Poddaszowe mieszkanie w budynku 4-rodzinnym | 54,30 m użytkowe / ok. 100 m po podłodze (skosy) | po remoncie Na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie poddaszowe na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł54,10 m² 12 902,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57,44 m² 16 521,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prestiżowy adres - 10 min spacerem od Rynku! Szukasz nowoczesnego mieszkania w sercu Wrocławia, które łączy wielkomiejski styl z ciszą i spokojem? To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Bielany. Powierzchnia nieruchomości wynosi 35 m2.Mieszkanie posiada 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 5. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

179 900 zł43 m² 4 183,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Niższa Cena! Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m , położone na wysokim parterze, trzypiętrowego budynku z 1940r. Nieruchomość znajduje się 500m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

1 865 640 zł111 m² 16 807,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim Wrocław, biskupin Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 300 zł52,81 m² 14 529,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł41,59 m² 10 819,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,59 m , na 11. piętrze w bloku. Dzięki położeniu na 11. piętrze, mieszkanie jest bardzo ciche i nie dociera do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 950 zł56 m² 13 534,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Możliwość wykończenia pod klucz w bezkonkurencyjnej cenie - zadzwoń w sprawie szczegółów. Gotowe mieszkanie, szybki dojazd do centrum, sklepy, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje do sprzedaży mieszkanie w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, z każdego pokoju wyjście na taras/ balkon Mieszkanie o powierzchni 57,44 m 2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 778 zł42,38 m² 12 949 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie inwestycyjne na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 548 778 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł105,31 m² 4 653 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 105,31m2 położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta. Mieszkanie składa się : - imponująco duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Sprzedam Małe,przytulne mieszkanie, położone w Głuszycy przy ulicy Bohaterów Getta w zadbanej kamienicy. 1 piętro, okna pcv, ogrzewanie elektryczne Składa się z przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł162,70 m² 2 452,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa przestrzeń z charakterem w samym sercu Świdnicy 162,7 m w zabytkowej kamienicy przy Rynku. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł64,80 m² 9 953,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*balkon z piękną panoramą *możliwy zakup przez obcokrajowców Bardzo interesująca oferta sprzedaży mieszkania ok. 65 m2 - 3 pokoje z ustawnymi sypialniami, przestronnym salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł126 m² 3 960,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 126 m , położone na poddaszu klimatycznej kamienicy z 1870 roku, w ścisłym centrum Strzegomia - zaledwie kilkaset metrów od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 825 zł54,09 m² 13 844,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 5 54,09 m | 3 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,09 m , położone na parterze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł58,74 m² 7 999,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dla wybranych lokali mieszkalnych! płatność w systemie 10/90 10% po podpisaniu umowy 90% na zakończenie Planowany termin zakończenia budowy - czerwiec 2026 roku. Parter sześć apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

931 000 zł74,41 m² 12 511,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowej dzielnicy Wrocławia, sępolno przy ul. Szymona Konarskiego, budynek z lat 30-tych XX wieku, pierwsze piętro (druga kondygnacja) w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64 m² 12 484,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Partynice : 3 pokoje, których nie zastąpisz aneksem | okolice ul. Rodzinnej Często szukasz mieszkania i wszędzie widzisz to samo: salon z aneksem, gdzie kanapa niemal dotyka lodówki? Tutaj jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,35 m² 12 923,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy na prezentację wyjątkowej oferty mieszkania na sprzedaż w samym sercu Oławy przy terenach spacerowych nad brzegiem rzeki Oławy. Mieszkanie znajdujące się w kamienicy wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Piaskowej Góry z balkonem. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi - kuchi - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie do wprowadzenia idealne również.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, w którym rano pijesz kawę na balkonie z widokiem na park, a wieczorem spacerujesz wzdłuż Ślęży? Mamy dla Ciebie perełkę na Dożynkowej we Wrocławiu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł94,10 m² 16 471,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowa przestrzeń przy Torze Wyścigów Konnych - Wrocław Prezentujemy wyjątkową, dwupoziomową rezydencję o powierzchni użytkowej przekraczającej 110 m2 (liczonej po podłodze), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł91,27 m² 5 248,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie stanowiące całą jedną kondygnację budynku. Nieruchomość w bardzo pożądanej lokalizacji Zgorzelca -.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 56 m2, znajdujący się na 2 piętrze urokliwej kamienicy. Zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, przytulny i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 pok. o pow. 40,2 m2 położone jest na osiedlu di Trevi, w budynku przy ul. Międzyleskiej. Mieszkanie jest w pełni urządzone i umeblowane. Wystawa okien - od strony.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46,80 m² 4 701 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,8m2, położony w Marcinowicach z niezależnym wejściem i przynależnym ogródkiem. Zgodnie z dokumentacją lokal stanowi mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł39,07 m² 17 379,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 39,07 m2, które mieści się na IV piętrze, w nowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jelenia Góra, ul. Obrońców Westerplatte | I piętro | 2 pokoje| 419.000PLN - Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Poszukujesz wygodnego lokalu dla siebie? A może pod inwestycję?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 982 zł52,40 m² 14 312,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc Bez prowizji Marzy Ci się mieszkanie nad Odrą? Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe z garderobą mieszkanie o powierzchni 57,32m2. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł57 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoja Słoneczna Dolina Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem 200 m Widok na Karkonosze Marzysz o porannej kawie z widokiem na Śnieżkę, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Odkryj.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij