dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 146 ogłoszeń

589 000 zł42,70 m² 13 793,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Agrestowej, ołtaszyn Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania, które położone jest przy ulicy Agrestowej, w sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44,70 m² 6 599,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie położone w kamienicy obok Ratusza na Starym Mieście. Mieszkanie posiada powierzchnię użytkową 44,7 m2 + antresola 15m2 ( łącznie 60 m2) Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł53,90 m² 10 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Krzyki, ul. Zefirowa, 2 pokoje, 53,90 m2, osobna, jasna kuchnia, łazienka- wc osobno, piwnica; i piętro w budynku IV piętrowym z 1993 roku, mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 179 zł62,77 m² 12 065 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania z ofertą dwustronnego mieszkania w inwestycji przy ul. Jeździeckiej, na południu Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 135 zł36,50 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez Prowizji bez pcc! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne 71 m z dwoma garażami i niskim czynszem Szukasz dużego mieszkania z funkcjonalnym układem i realnymi dodatkami, które podnoszą komfort życia? Ta nieruchomość oferuje 71.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł27,50 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 27,5 m , położona we Wrocławiu Śródmieście, na wysokim parterze w niskim budynku z 2001 roku. Mieszkanie jest bezpośrednio po.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł31,80 m² 5 911,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem | 31,8 m | Duży balkon | Głogów Osiedle Chrobry Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,8 m , położona na cenionym Osiedlu Chrobry w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł64,50 m² 5 426,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   pokoje, 1 pietro , balkon/chocianów Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,50m2, położone w Chocianowie, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł63,72 m² 10 043,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie do własnej aranżacji w nowej plombie niedaleko Ryneczku Psiego Pola! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,72 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,40 m² 13 959,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż atrakcyjny apartament, lokal inwestycyjny o powierzchni 64,40 m2 usytuowany na parterze zabytkowego budynku w centrum górnego Karpacza. Apartament jasny, przestronny i ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

224 900 zł46,28 m² 4 859,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania dla Rodziny, na przyjaznym osiedlu, na południowym-zachodzie Wrocławia Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł89,50 m² 8 592,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Inwestycyjne Mieszkanie z Poddaszem do Adaptacji (30 m ) - Idealne dla Wizjonerów! Odkryj potencjał tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 59,5 m , zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł159,40 m² 9 033,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Apartament z dużym tarasem przy deptaku w Polanicy-Zdroju. 160-metrowy apartament po generalnym remoncie, z osobnym wejściem przez elegancką klatkę schodową. Na powierzchnię lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł67,92 m² 4 122,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Tylko w Vista Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w dzielnicy Podgórze. Wnętrze o funkcjonalnym układzie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł55,10 m² 15 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wiesz, co jest w tym najlepsze? Ta część, w której jest cisza i spokój mówił słynny ogr do Osła, marząc o swoim kawałku ziemi. Przy ulicy Bystrzycka nie musisz walczyć ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 920 zł51,92 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław, ul. Nowodworska Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.92 M2 m położone na 1. piętrze nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł46,82 m² 13 240,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,82 m , składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł34,80 m² 8 617,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie Mieszkanie o pow. 34,8 m 2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku, w spokojnej części osiedla. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie Lokalizacja: włodowice Powierzchnia: 70m2 Pokoje: 2 Piętro: 0 Cena: 250 000zł Czynsz: bezczynszowe Opis nieruchomości: mieszkanie 70m2 z ogrodem i działką.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł67 m² 6 492,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie, doprowadzone do stanu deweloperskiego. W mieszkaniu wymieniona została instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w klimacie loftowym, z widokiem na świdnicki Rynek Lokalizacja: serce miasta, odnowiona kamienica, czysta i wyremontowana klatka schodowa, 4 piętro zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukałeś komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Znajdziesz tu 50 m na trzecim piętrze w odrestaurowanej komfortowej kamienicy z windą. Mieszkanie jest do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w Naszym biurze! Przestronne, pełne światła mieszkanie o powierzchni 135 m w Sobótce Idealne dla osób, które cenią spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

874 900 zł165 m² 5 302,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! nowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł75,86 m² 18 441,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 75,86 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych dzielnic Wrocławia? A może myślisz o bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Ta nieruchomość łączy obie te.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,55 m² 11 125,13 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

ZA pośrednictwo! Sprzedajemy Niebo z widokiem na Raj we Wrocławiu na ul. Reja, prawie przy placu Grunwaldzkim (rondo Regana największy węzeł komunikacji miejskiej Wrocławia). Mimo że na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze w zadbanym, dwupiętrowym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się w centrum miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł212 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1980

Budynek, szereg, 7 mieszkań, gruntownie wyremontowane W 2023 roku Na sprzedaż budynek z 7 mieszkaniami ( w tym 4 mieszkania dwupokojowe) We Wrocławiu przy ul Hermanowskiej. stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł58,50 m² 5 982,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58,5m2 znajdujące się w miejscowości Kłodzko województwo dolnośląskie. Dodatkowo! Udziały w budynku gospodarczym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie znajdujące w się przy ulicy Bukietowej na Białym Kamieniu. Lokal składa się z salonu z otwartą kuchnią dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł38 m² 4 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w Pieszycach. Układ I funkcjonalność Mieszkanie o klasycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł94,02 m² 5 849,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A. Oferujemy do sprzedaży duże, klimatyczne mieszkanie położone w Cieplicach w okolicach Parku Zdrojowego. Lokal znajduje się na II piętrze przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł125,76 m² 11 847,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

2 mieszkania w pięknej kamienicy na Borku z możliwością połączenia w jeden, duży lokal z tarasem na I piętrze. Doradca klienta: jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel. 602 101.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł91,41 m² 12 569,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: mędłów opis: na sprzedaż przytulny, nowoczesny, zewnętrzny szereg w Mędłowie. Nieruchomość usytuowana jest w budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 501 zł64,62 m² 14 244,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł45,32 m² 3 530,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu potencjał inwestycyjny (flip) | Legnica Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 45,32 m (zgodnie z kw), położony na 3. piętrze.