dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 469 000 zł68 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta off-market. Przygotowujemy do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum, w budynku Atal Tower, przy ul. Sikorskiego. Obecnie lokal podzielone jest na 2 mikroapartamenty, przeznaczone na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

335 000 zł63 m² 5 317,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na I piętrze 10-cio piętrowego bloku w świetnej lokalizacji Podzamcza , ul. Blankowa. Lokal dwustronny, rozkładowy, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł43 m² 13 779,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym przy ul. Stacha Świstackiego we Wrocławiu. Wolne od zaraz! Świetna inwestycja lub na start! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł46 m² 10 760,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie na spokojnym osiedlu, blisko aow i A4 Istnieje możliwość przeniesienia kuchni do salonu i wydzielenia dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł35 m² 15 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - I piętro, media miejskie, spokojne osiedle z pełną infrastrukturą. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł100 m² 9 875,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Polecamy do sprzedaży! Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w Iwinach przy ul. Miodowej to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz inwestorów. Na 100 m przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł42 m² 14 110,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam na sprzedaż fajne mieszkanie na Krzykach. Jeśli szukasz cichego i jasnego mieszkania, z szybkim dojazdem do centrum, na uczelnię albo do pracy, to mieszkanie może Ci się spodobać -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Techników

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

339 000 zł49 m² 6 946,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 2-pokojowe mieszkanie z antresolami i miejskim ogrzewaniem Jelcz-Laskowice, ul. Techników Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

365 000 zł48 m² 7 635,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie - I piętro. Lubin - Centrum. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m 2 składa się z : 3 pokoi ( jeden z pokoi z balkonem), jasnej kuchni z zestawem nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

240 000 zł38 m² 6 263,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 38 m , usytuowanego na 3. piętrze w zadbanym bloku wielorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Głogów,dolnośląskie

315 000 zł50 m² 6 264,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 3-pokojowe, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,28 m , usytuowane na 2. piętrze z dużą piwnicą, nową instalacją i niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Wrocław,dolnośląskie

588 000 zł54 m² 10 868,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, na popularnym i spokojnym osiedlu Szczepin przy ul. Zielonogórskiej. Lokal składa się z: > 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł33 m² 11 747 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowa kawalerka 33,2 m - idealna jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne, jasne mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

610 490 zł41 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe 41 m - gotowe do wprowadzenia | bez pcc I prowizji | klimatyzacja W cenie Zamieszkaj komfortowo - bez remontów, bez czekania, bez kompromisów! Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Okolice pl. Jana Pawła II Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,19 m2 położone na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku. Budynek choć z lat 1967 jest obecnie odnowiony , nowa elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł60 m² 10 966,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serdecznie polecam trzypokojowe mieszkanie z balkonem w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych na wrocławskim Wojnowie przy ulicy Perkusyjnej w bardzo rodzinnej okolicy! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sukiennice

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł100 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1879

Apartament inwestycyjny W rynku | 2pok. + 3 pok. Lokalizacja Na sprzedaż apartament zlokalizowany na wrocławskim rynku przy ul. Sukiennice na ostatniej kondygnacji kamienicy, skąd rozciąga się widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł45 m² 14 027 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, narożnego mieszkania 3-pokojowego na Szczepinie, gotowego do zamieszkania. Opiekun Oferty Nr. licencji pfrn 23867 Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 549 000 zł87 m² 17 804,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie Z tarasami / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł63 m² 13 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Umowa przedwstępna podpisana. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela, bez prowizji! Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2016 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwaśna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł76 m² 8 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Kwaśna róg Kruczej mieszkanie z klimatem w zielonej części miasta Słoneczne, ciche i pełne potencjału. Idealne miejsce dla tych, którzy lubią bliskość centrum i spokój za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł57 m² 9 581,88 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,4 m zlokalizowane przy ul. Szybowcowej, na wrocławskim Gądowie Małym. Lokal do własnej aranżacji, co daje szerokie możliwości dopasowania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł97 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe | 120M2 powierzchni całkowitej | 2 łazienki | widok na zieleń | dla rodziny | gotowiec inwestycyjny | miejsce postojowe W garażu podziemnym | budynek Z 2017 roku Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

554 700 zł34 m² 16 271,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 145 000 zł51 m² 22 482 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Ekskluzywny Dwupokojowy Apartament Angel City 51 m2 z najwyższej jakości wykończeniem! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość mieści się 10 min drogi od Rynku, blisko zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł33 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym budynku z windą na bliższych Krzykach we Wrocławiu. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

450 060 zł31 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne na start mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł64 m² 10 468,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Wrocław Krzyki | 63 m | 655 000 zł Jasne, dwustronne z balkonem i widokiem na zieleń Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł49 m² 13 094,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji 3 pokoi | ul. Wietrzna | Wrocław Krzyki. . - cena: 629 000 zł - Powierzchnia: 48,8 m - Wrocław Krzyki | okolice ul. Wietrznej - Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł50 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na czwartym (ostatnim) piętrze bloku mieszkalnego w Jeleniej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

319 000 zł54 m² 5 899 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie w centrum uzdrowiska w niewielkiej odległość od Parku Zdrojowego. Nieruchomość z dużym potencjałem, jasne, duże pokoje. Mieszkanie składa się z: pokój I - 17,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wombat Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z potencjałem - 32 m , balkon, świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamienna Góra,dolnośląskie

320 000 zł97 m² 3 297,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż ***oferta tylo U nas nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome prezentuje na sprzedaż mieszkanie w Kamiennej Górze. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 84,50 m 2.