dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł59 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie! Usytuowane przy ul. Dworcowej. Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji w dowolnym terminie, po uprzednim umówieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

551 182 zł43 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł62 m² 11 854,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedaż mieszkania - Wrocław, ul. Vivaldiegopiękne- kupujący nie płaci wynagrodzenia. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej inwestycji Cztery pory roku , na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

619 310 zł32 m² 19 251,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Klimatyczna, nowoczesna kawalerka - Kępa Mieszczańska 0 % prowizji! Gotowa do wprowadzenia- po generalnym remoncie Na sprzedaż ustawna i nowocześnie wykończona kawalerka o powierzchni 32,17m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł43 m² 11 142,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,99 na Karłowicach przy ul. Kamieńskiego. W skład mieszkania wchodzi: * salon z antresolą * sypialnia * osobna kuchnia * łazienka Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł52 m² 13 317 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budownictwie z 2017 roku. Położone na Złotnikach, idealne dla pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł56 m² 12 792,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 55.5 m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł94 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

oferta sprzedaży mieszkania położonego w Karpaczu w stylowym budynku 3-rodzinnym na 2 piętrze składa się z 4 pokoi, salon z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą, dwa garaże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

194 000 zł45 m² 4 268,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 45.45 m2 położone na 4 piętrze czteropiętrowej kamienicy. Cena: 194 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł42 m² 12 330,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Gaju! Lokalizacja: wrocław, gaj, ul. Strońska Powierzchnia: 42 m Piętro: wysoki parter Ekspozycja: południowa słoneczne i jasne wnętrza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Spółdzielcza

Jelenia Góra,dolnośląskie

528 687 zł49 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie deweloperskie, gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł54 m² 13 743,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie Jagodno Mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 54,34 m , położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Igora Strawińskiego we Wrocławiu. Mieszkanie łączy nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wrocław,dolnośląskie

439 900 zł26 m² 16 662,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu na sprzedaż kompaktowe pierwsze M - świetną kawalerkę z osobną kuchnią! Nieruchomość znajduje się przy ul. Lauterbacha na wrocławskim, prężnie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

423 120 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stary Młyn - Funkcjonalność, komfort i Wyjątkowa Lokalizacja Inwestycja Stary Młyn to nowoczesny, wolnostojący budynek o 5 kondygnacjach, wyposażony w podziemny parking. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł37 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Przytulne i jasne mieszkanie na sprzedaż w jedynej takiej na tej ulicy kamienicy na wrocławskim Szczepinie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy, nie posiada balkonu ale za to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neptuna

Legnica,dolnośląskie

245 000 zł41 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu kopernik przy ul: neptuna w Legnicy. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 372 zł38 m² 20 681,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł42 m² 9 394,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w pełnym rozkładzie do remontu przy ul. Górniczej - Pilczyce Powierzchnia: 42,47 m + piwnica 5,43 m Piętro: 2/3 Budynek z lat 30. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

1 070 000 zł58 m² 18 448,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Продам элитную новую 3-комнатную квартиру площадью 57,51 М , С мебелью И техникой расположенную В самом центре.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł53 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania | Świdnica | 53,40 m | 1. piętro | 350 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rynku pierwotnego 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 56,91m2 na zielonym, spokojnym Brochowie - południowej części Wrocławia Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż super 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na 7/7p w budynku z windą na Gądowie Małym Mieszkanie dwustronne,rozkładowe,do remontu, posiada 2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł100 m² 6 971,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Gotowe do odbioru teraz niższa cena! poprzednia cena 799000 zł Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkania inwestycyjne na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż 3 kawalerki w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

826 000 zł82 m² 10 073,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w trakcie budowy, planowane zakończenie prac listopad 2025r. Cena netto + vat Sprzedaż apartamentu położonego w nowoczesnym budynku w urokliwej części Szklarskiej Poręby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł67 m² 12 711 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe, narożne mieszkanie z balkonem/ przy rzece tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesna inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Ulica Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

410 000 zł44 m² 9 333,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal w trakcie budowy, planowane zakończenie prac listopad 2025r. Cena netto + vat. Sprzedaż apartamentu położonego w nowoczesnym budynku w urokliwej części Szklarskiej Poręby przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł37 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

740 116 zł43 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Uwaga promocja: 1000 zł taniej na m2 dla umów deweloperskich podpisanych do końca lipca Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w wyjątkowej inwestycji 5 Avenue.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł70 m² 2 647,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z bardzo dobrym układem pomieszczeń! Metraż 69,87m2 , na co składają się dwa oddzielne pokoje, duża kuchnia z jadalnią i oknem, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 296 295 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania W inwestycji! oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować gotowy do odbioru apartament o powierzchni ponad 100m2 zlokalizowany na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

522 977 zł27 m² 19 024 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w nowym budownictwie blisko centrum! Opiekun oferty: jakub Chlipała tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł70 m² 14 271,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne urządzone w wysokim standardzie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane w prestiżowej i spokojnej okolicy osiedle Żerniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł47 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: marcin Wierzchowski tel: serdecznie polecam mieszkanie na Psim Polu we Wrocławiu. To urokliwe osiedle z 2007 roku oferuje wyjątkową atmosferę oraz spokój. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

279 000 zł46 m² 6 091,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8m 2 usytuowane na wysokim parterze kamienicy w Świebodzicach. Gotowe do wprowadzenia! nowa świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

368 496 zł37 m² 10 040,80 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł40 m² 13 542,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,8 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy Wrocławia. Lokal znajduje się na ulicy Wandy Rutkiewicz, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oława,dolnośląskie

554 000 zł53 m² 10 482,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania w dogodnym miejscu miasta? 2-pokojowe mieszkanie na ul. Zacisznej 27 na pierwszym piętrze (budynek nie ma windy). : : o nieruchomości : : - pokój z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł35 m² 18 429 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 35m , po generalnym remoncie, zrealizowanym z użyciem wysokiej jakości materiałów. Wnętrze zachwyca nowoczesnym designem, jasnymi kolorami.