dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 150 ogłoszeń

Rynek pierwotny

474 281 zł53,29 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 53,29 m2, sprzedam, 474281 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 256 zł85,45 m² 8 499,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Idealne dla rodziny na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 726 256 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Widok na odrę rychtalska komórka XL (14 m ) budynek Z 2020 R. Na sprzedaż nowoczesne i wyjątkowo zadbane mieszkanie położone przy ul. Rychtalskiej 24, na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lux | 3 pokoje | 2 balkony | centrum | komórka | kościuszki | prądzyńskiego wyłącznie W naszym biurze - the best property Sprzedam wyjątkowe, stylowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,8.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł62,44 m² 15 679,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, z dużym tarasem, położone w dzielnicy Jagodno przy ul. Drabika we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł61,59 m² 12 891,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu wyjątkowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

837 000 zł111,60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok 111 m2, położone na drugim piętrze w dwupiętrowym Pałacu w Miroszowicach. Cena: 837 000 pln gdzie znajduje się nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 735 zł76,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ustawne mieszkanie W cichej okolicy rynek pierwotny Brak prowizji i podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,07 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwestycji na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł90,50 m² 9 348,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

* 4 pokoje plus garderoba, dwa balkony * oddzielna kuchnia z oknem Zapraszam do wnętrz unikalnego mieszkania o powierzchni około 90,5 m , położonego na trzecim piętrze czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł115 m² 8 678,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą | Mędłów | 115 m + ok. 41 m antresoli | duży słoneczny taras Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 382 zł31,77 m² 14 164,76 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w prestiżowym kompleksie, który łączy elegancję z nowoczesnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego apartamentu, w stanie deweloperskim w Karpaczu? Może ta oferta jest dla Ciebie?! Sprawdź Naszą ofertę : - Apartament o powierzchni całkowitej 32,75 m. kw. z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł88,49 m² 8 984,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży Apartament w budynku Moderno. Lokal położony na 3 piętrze składający się z pokoju z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Salon z aneksem kuch. -.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł102,85 m² 1 944,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bezczynszowego, trzypokojowego mieszkania położonego w miejscowości Suszki. Nieruchomość znajduje się na piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

832 749 zł48,01 m² 17 345,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 758 408 zł107,22 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament premium, tuż przy rzece, w otoczeniu Lasu Rakowieckiego i Parku na Niskich Łąkach. Apartament dwustronny, naturalnie oddzielona strefa dzienna i prywatna, taras na dachu to Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 268 zł39,90 m² 17 700,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł136,09 m² 1 800,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Zarezerowane. Przytulne, klimatyczne, dwustronne mieszkanie, położone na parterze 4-lokalowego budynku zlokalizowanego na bardzo dużej, przepięknej, zagospodarowanej i ogrodzonej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł80,56 m² 11 655,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! taniej O ponad.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł36,38 m² 4 095,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w miejscowości Grzędy. Zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Szklarska Poręba - apartament na sprzedaż | Serafin Nieruchomości | lokal mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Szklarskiej Porębie przy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54 m² 12 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro nieruchomości Team4home oferuje sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł31,18 m² 16 003,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 999 zł56 m² 9 464,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż dwustronne bardzo jasne i przytulne mieszkanie trzypokojowe, w pełni rozkładowe (do każdego pomieszczenia osobne wejście z korytarza) o powierzchni około 56 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy nowo powstałym osiedlu nad Bobrem przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49,90 m² 5 611,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomoście prezentują wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego w miejscowości Szczytnica (gmina Warta Bolesławiecka). Bezczynszowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł70,53 m² 7 528,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,53 m , położone przy ul. Pocztowej w centrum Strzelina. To propozycja dla rodziny, pary potrzebującej dodatkowego pokoju do pracy lub.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł36,80 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na IV piętrze, IV-piętrowego bloku na spokojnym osiedlu w dobrej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,70 m² 6 915,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu przestronne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, w pobliżu pl. Grunwaldzkiego (ok. 120m), oraz niedaleko budynku Sądu Rejonowego w Wałbrzychu (ok. 100m). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł45,22 m² 2 189,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2 mieszkania znajdujące się w jednej kamienicy. Jedno mieszkanie ma 22,95m2 i jest na 1 piętrze budynku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł92,25 m² 16 249,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 177 098 zł96,60 m² 12 185,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym jest 5-pokojowe i ma powierzchnie 96,60m2 z aż 3 balkonami z obydwóch stron! Warto.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł35,60 m² 6 601,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferuję mieszkanie o powierzchni 35,6 m , zlokalizowane na 9. piętrze w budynku z nową windą. Układ mieszkania: pokój dzienny osobna kuchnia łazienka przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł65 m² 7 353,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m , położone przy ulicy Jaworowej w Lubinie, na osiedlu Polne. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł47,83 m² 8 779,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. M38 - funkcjonalne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47,87 m² 7 102,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w Głogowie przy ulicy Długiej o powierzchni 47,87 m2 Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 856 zł52,34 m² 19 083,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | ogród | bez pcc i prowizji Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij