dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

240 000 zł38 m² 6 263,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 38 m , usytuowanego na 3. piętrze w zadbanym bloku wielorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Okolice pl. Jana Pawła II Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,19 m2 położone na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku. Budynek choć z lat 1967 jest obecnie odnowiony , nowa elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

531 652 zł31 m² 17 172,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

420 000 zł75 m² 5 567,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży atrakcyjnie położone, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Lokal mieszkalny położony jest na I piętrze kilkurodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chojnów,dolnośląskie

325 000 zł57 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 57m2 znajdującego się w niskim bloku w miejscowości Chojnów. Cechy mieszkania: piętro pierwsze Powierzchnia: 57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

570 000 zł55 m² 10 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w Smolcu przy ul. Granitowej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 55m2 składające się z salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

368 000 zł41 m² 8 976 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2, zlokalizowane na 1 piętrze na Osiedlu Młodych w Świdnicy. W skład mieszkania wchodzą : - salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

637 310 zł44 m² 14 321,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 1,5 km tylko na rynek Doskonała lokalizacja w samym sercu miasta z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

716 000 zł29 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesny apartament w Angel River komfort i prestiż w jednym! Przestronny apartament o powierzchni 28,64 m to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

284 999 zł37 m² 7 661,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w niskim bloku przy ul. Paderewskiego. Nieruchomość idealna pod inwestycję na wynajem, oraz dla osób poszukujących przestronnego małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł75 m² 14 593,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta wyłącznie W naszym biurze | możliwy zakup przez obcokrajowców Prezentujemy gustowne, przestronne mieszkanie trzypokojowe parterowe o powierzchni użytkowej: 74,69 m2. Przynależny spory,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie przy pabianickiej | centrum | możliwość rearanżacji na 3 pokoje | parking dla mieszkańców Idealna propozycja dla osób poszukujących jasnego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

746 826 zł73 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Ostatnie mieszkanie 4-pokojowe gotowa inwestycja - oddana do użytku! Mieszkanie o powierzchni 60,55 m2 z dwoma balkonami o łącznej powierzchni 7,70 m2. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł97 m² 4 094,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wałbrzycha na początku Alei Wyzwolenia. Kamienica w bardzo dobrym stanie, w pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, park Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

680 961 zł49 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń od razu do adama nawet po 18:00! I speak English fluently obsługa również w języku angielskim. 0 zł prowizji 100% wsparcia Nie czytaj dalej zadzwoń i porozmawiaj ze mną już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

488 000 zł45 m² 10 796,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja 3 pokojowe mieszkanie - ulica Lwowska - okolice ulicy Grabiszyńskiej Polecam na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe, pięknie doświetlone mieszkanie o powierzchni 45,2 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

1 220 000 zł95 m² 12 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe do wprowadzenie Nie czekaj, zamieszkaj :) 3 pokoje, krzyki, do wprowadzenia Mieszkanie znajduje się w malowniczej okolicy na wrocławskich Krzykach - osiedle Klecina. Przestronne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

178 000 zł26 m² 6 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie na pierwszym piętrze w jednej z bocznych ulic Białego Kamienia. Okna wychodzące na wschód. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni , kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

650 000 zł58 m² 11 164,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58.22 m w zielonej okolicy Wrocławia - Siechnice. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Możliwość wydzielenia 2 osobnych mieszkań! Przestronne, duże, jasne mieszkanie 2-pokojowe (61 m2) na parterze, w kamienicy, w Śródmieściu, przy ul. Stefana Żeromskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Lubin,dolnośląskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! bezczynszowe - jedyne opłaty to media wg zużycia! doskonała oferta dla osób pragnących mieszkać I prowadzić biznes W tym samym miejscu! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Straussa

Wrocław,dolnośląskie

1 179 000 zł94 m² 12 484,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Piękny, dwupoziomowy, 4-pokojowy apartament położony na wrocławskim Jagodnie. Dostępny od zaraz, bezczynszowy, idealny dla rodzin. Oferta bezpośrednia, bez dodatkowych opłat i prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zębowice

Zębowice,dolnośląskie

365 000 zł54 m² 6 771,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży przestronne, jasne i słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku w Zębowicach, gmina Paszowice, do centrum Jawora autem ok. 10 minut. Wspaniałe usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł89 m² 11 224,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie w funkcjonalnym rozkładzie 2 balkony z dużym tarasem na nowym osiedlu Krzyki Gaju wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bema

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł36 m² 12 424,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie rozkładowe "kawalerka" 2 pokoje: 9,5 mkw. oraz 8,5 mkw. Łazienka z toaletą wyposażona: umywalki, szafki umywalkowe, lustra, prysznic, pralka. Kuchnia wyposażona: okap, zlew, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

913 500 zł63 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej po generalnym remoncie zlokalizowane przy ul. Spiżowej 12 we Wrocławiu, idealne dla osób ceniących bezobsługowość inwestycji, komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

465 000 zł68 m² 6 872,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

1 145 000 zł51 m² 22 481,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.93m2 na Przedmieściu Świdnickim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -łazienki -sypialni -przedpokoju - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

586 587 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 277,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Gotowe do Odbioru teraz niższa cena! cena przed promocją 719 000,10 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł62 m² 10 417,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w stylowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim (wrocław- krzyki). Lokal składa się z dwóch pokoi z możliwością łatwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł72 m² 11 930,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem oferty jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Rymarskiej we Wrocławiu. Lokal charakteryzuje się: - przestronnym i jasnym salonem z aneksem.