dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł66 m² 2 276,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja na rynku wałbrzyskim! Lokal znajduje się w na ul.Andersa i położony jest na 2-ch piętrach ( poziomach) 1 piętro - 2 pokoje, kuchnia , łazienka z wc , przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

354 000 zł66 m² 5 396,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

prowizji bezpośrednio od właściciela! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,60 m , usytuowane na parterze w budynku z 1 piętrem i poddaszem. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ptasia

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł43 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem (30 m ) o powierzchni 43,3 m , zlokalizowane w kameralnej i rodzinnej inwestycji na wrocławskich Iwinach - tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

1 038 000 zł105 m² 9 916,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wrocław stare miasto, okolica pkp, 3 pokoje 105 M2, rozkładowe, media Mieszkanie w centrum Wrocławia, w okolicy ulicy Dworcowej, usytuowanego na 2 piętrze zadbanej kamienicy (jedne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

396 500 zł37 m² 10 635,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne. Bez prowizji, pcc 0% Opis ogólny i lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska to dynamicznie rozwijający się obszar dzielnicy Popowice, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

549 000 zł53 m² 10 300,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,30m2, zlokalizowane przy ulicy Staszica w Siechnicach. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary, rodziny z dzieckiem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł28 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 28m2. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w siedmiopiętrowym apartamentowcu "browary Wrocławskie" z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2 na drugim piętrze z balkonem. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piastów Śląskich 2. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł42 m² 9 394,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu, w pełnym rozkładzie przy ul. Górniczej - Pilczyce Powierzchnia: 42,47 m + piwnica 5,43 m Piętro: 2/3 Budynek z lat 30. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tkacka

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

190 000 zł28 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Nie pobieram prowizji od kupującego! Kudowa-Zdrój, ul. Tkacka 6 Mieszkanie 28 m , 2 piętro, z potencjałem. Opis ogłoszenia: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

327 000 zł27 m² 11 969,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 27,32 m2 nieopodal rynku na Psim Polu. Mieszkanie sprawdzi się jako inwestycja pod najem długoterminowy, lub dla osób szukających dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

599 000 zł87 m² 6 916,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokojowe (+ garderoba) dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 86,61m2 (bez skosów 44,53m2) w Wilkszynie + miejsce postojowe + udział w drodze II piętro + poddasze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Papiernicza

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł52 m² 11 165 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Wrocławia nieopodal aow na wrocławskim osiedlu Pilczyce. Mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 299 000 zł154 m² 14 961,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Jedyna i niepowtarzalna oferta sprzedaży mieszkania na zielonym, wrocławskim Borku. Przepiękne i wyjątkowe mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej willi z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

329 000 zł68 m² 4 848,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni użytkowej 60,15 m , na IV piętrze przy ul. Ociosowej w Polkowicach. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł63 m² 8 968,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w naszym biurze. Inwestycja jest zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy przy ul.Kolejowej w Środzie Śląskiej, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 389 995 zł67 m² 20 684,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie z ogrodem i tarasem na Browarach Wrocławskich. Nieruchomość posiada 4 pokoje i 67,2 m2. Dodatkowo z salonu jest wyjście na taras i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł44 m² 14 133,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ładne trzypokojowe mieszkanie balkon piwnica po generalnym remoncie w zeszłym roku niski budynek wójciklicencja 16128-Polecam Bardzo dobra lokalizacja z łatwym połączeniem do Centrum i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

390 000 zł83 m² 4 698,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 682 000 zł92 m² 18 316,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przepiękny nowy apartament z tarasem w nowym budynku z roku 2024! Wrocław Grabiszynek, ul. Racławicka! Nowoczesny, nowy, nigdy nie zamieszkały apartament wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Środa Śląska,dolnośląskie

539 000 zł68 m² 7 926,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w naszym biurze. Mega promocja dokońca maja - 539 000 zł Inwestycja jest zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy przy ul.Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania jasne, przytulne oraz komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z w pełni wykończoną antresolą, na której urządzono funkcjonalną sypialnię z garderobą i pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł26 m² 14 408,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Idealna na start! Świetna dla singla! Fajna dla pary! Na sprzedaż kawalerka o pow. 25,6m2 położona w komfortowej lokalizacji przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jawor,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 262,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży wspaniałe mieszkanie położone na atrakcyjnym osiedlu mieszkaniowym Przyrzecze w Jaworze. Jasne, słoneczne mieszkanie z otwartą loggią co stwarza większą przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Długołęka,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 102,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja na pierwsze mieszkanie! Nowa inwestycja 6 mieszkań w 3 kameralnych budynkach w Długołęce pod Wrocławiem - Kupujący nie podatku pcc Pomożemy w uzyskaniu najlepszej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

679 024 zł53 m² 12 870 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 1,5 km tylko na rynek Doskonała lokalizacja w samym sercu miasta z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł55 m² 8 763,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 55 m2 położone na 4 piętrze sześciopiętrowej kamienicy z lat 50. Cena: 480 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł34 m² 15 380,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jawor

Jawor,dolnośląskie

238 000 zł38 m² 6 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie mieści się na trzecim pietrze w bloku. Budynek jest po termomodernizacji. Domofon. W mieszkaniu przeprowadzono remont. Wymieniono instalację elektryczną, okna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

311 400 zł28 m² 11 066,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

349 000 zł53 m² 6 628,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w Rynku w Strzegomiu. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania 52,65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

405 992 zł27 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Gotowy apartament Z tarasem W centrum szklarskiej poręby Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

330 400 zł21 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

365 445 zł27 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Gotowy apartament Z balkonem W centrum szklarskiej poręby Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

626 000 zł34 m² 18 304,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy około 90 mieszkań w tej inwestycji - zadzwoń już dziś aby poznać szczegóły! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,18m2 z tarasem od strony wewnętrznego patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie