dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł44 m² 14 133,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ładne trzypokojowe mieszkanie balkon piwnica po generalnym remoncie w zeszłym roku niski budynek wójciklicencja 16128-Polecam Bardzo dobra lokalizacja z łatwym połączeniem do Centrum i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 749000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

501 000 zł33 m² 14 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 33,4mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę ( możliwość zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

380 000 zł146 m² 2 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z bocznych uliczek Wałbrzyskiego Rynku przy ulicy Gdańskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł70 m² 11 444,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,90 m , usytuowanego przy ul. Gajowej na wrocławskich Hubach. Przekonaj się na żywo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

735 000 zł75 m² 9 809,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - i piwnicą - Osiedle Sudeckie Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Sudeckim w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł54 m² 10 623,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z widokiem na panoramę Wrocławia. Mieszkanie o powierzchni 54,49 m2 z funkcjonalnym rozkładem, idealnie wpasowującym się w potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

658 730 zł37 m² 17 885,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

618 000 zł34 m² 18 349,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Klient Gotowe, ostatnie 2-pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej poniżej 620 000 zł. Ponad 80 wykończonych i dostępnych mieszkań od ręki. Przedstawiam Państwu atrakcyjne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje. Rezerwacja. Powierzchnia użytkowa 53.m2 plus piwnica i komórka lokatorska. Atrakcyjna lokalizacja; wrocławiu Fabryczna ul. Na Ostatnim Groszu. Cena 649.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 344 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krynicka

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł58 m² 4 810,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w topowej lokalizacji wałbrzyskiego Nowego Miasta - przy ulicy Krynickiej Lokal o powierzchni użytkowej około 58m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

646 000 zł38 m² 16 814,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,42m2 i znajduje się na szóstym piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł52 m² 6 763,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Sportowej. Nieruchomość o powierzchni 51,60 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

494 999 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45mkw sąsiadujące ze Sky Towerem. Usytuowane jest na piętrze 2/11 (winda) bloku z roku 1980 (wielka płyta) budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł35 m² 14 359,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie (ok. 35 m2) na parterze z tarasem i ogródkiem, zlokalizowane w dwupiętrowym niskim budyku z 2016 r. z windą i garażem podziemnym. Wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Niezależne, bezczynszowe mieszkanie w domu dwurodzinnym (bliźniak), składające się z przestronnego salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 072,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe w bloku z wielkiej płyty blisko Magnolii! Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel. ***rezerwacja*** Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

795 000 zł113 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o numerze 392, zlokalizowane przy ulicy Wojaczka we Wrocławiu. Mieszkanie to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Wałbrzych,dolnośląskie

2 990 000 zł54 m² 55 370,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 54m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Piaskowa Góra przy ulicy Hirszfelda. Usytuowana w wieżowcu na X piętrze Składającą się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

259 000 zł61 m² 4 225,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na parterze - miasto Chojnów" Lokal mieszkalny 2-pokojowy o powierzchni 61,30 m2 usytuowany na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

459 561 zł39 m² 11 717,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł48 m² 11 880,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż przy ul. Nowodworskiej we Wrocławiu. To przestronne i funkcjonalne mieszkanie zyska na pewno Państwa uwagę dzięki swoim licznym zaletom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

576 800 zł39 m² 14 639,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 426,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja! 3-pokojowe mieszkanie na ul. Ślicznej - świetna lokalizacja, przestrzeń do własnej aranżacji! Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 482 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż dwustronne, słoneczne, 4 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku położonym nieopodal Sky Tower. Idealne dla rodziny (możliwość połączenia dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

379 000 zł31 m² 12 225,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena | brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania nowa kawalerka z ogródkiem w niskiej zabudowie w Iwinach, zaledwie 9 km od Rynku we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł65 m² 12 157,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie zlokalizowane na osiedlu Gaj. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku. Rozkład pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jugów

Jugów,dolnośląskie

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe położone w kamienicy przy ulicy Głównej w miejscowości Jugów. Powierzchnia lokalu mieszkalnego to ok 70 m2 , w skład której wchodzą : 1 piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł42 m² 12 887,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42,29 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, przy ulicy Roosevelta. To idealne miejsce dla osób szukających komfortu oraz dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie z ogromnym potencjałem 2 pokoje, 48 m Osiedle Młodych! Idealne pod inwestycję lub dla rodziny! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł59 m² 10 793,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Krzyki, ul. Róży Wiatrów / Wietrzna Polecam na sprzedaż słoneczne, zadbane mieszkanie 3 pok. (59,20m2 + balkon + piwnica, dwa poziomy) na wrocławskich Krzykach w budynku z 2000r. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w bloku z lat 70-tych z windą. Mieszkanie zostało wykończone przy użyciu wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł47 m² 14 365,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bez pcc i Prowizji. Odkryj swoje miejsca wśród spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkania na które nie musisz czekać - niedawno zostały oddane do użytku! Osiedle wyróżnia wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

814 752 zł38 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 920 000 zł86 m² 22 369,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 85,83 m, położony na ostatnim, trzecim piętrze budynku z 2023 roku. Nieruchomość została zaprojektowana z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pakosławska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł54 m² 12 856,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja do 31.12.2024 Super lokalizacja - Wrocław osiedle Poświętne, ul. Pakosławska! Do sprzedania urocze mieszkanie 3 pokojowe z 2019 roku : - salon z aneksem kuchennym ponad 16 m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sernicka

Wrocław,dolnośląskie

519 001 zł44 m² 11 931,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław - krzyki, okolica sernicka / nyska, 2 pokoje 43 M2, piwnica, media polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o pow. 43 m2. z widną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł55 m² 11 870,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w pięknej zabytkowej kamienicy z wyremontowaną elewacją oraz klatką schodową. - ponad 55 m2, - przynależy piwnica, - pełny rozkład. Skład mieszkania: -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij