dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

417 748 zł52 m² 7 996,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie z balkonem w otoczeniu terenów zielonych ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 52,24 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem , usytuowanego na trzecim piętrze w bloku w Dzierżoniowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

160 000 zł34 m² 4 641,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: nowa niższa cena! Mieszkanie po remoncie położone w ładnej kamienicy niedaleko dworca pkp przy ulicy Szkolnej w Boguszowie. Bardzo cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł38 m² 20 183,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka na sprzedaż w centrum Wrocławia z widokiem na Galerię Dominikańską! gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym kanale youtube - urbanestate Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

902 190 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,22m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

528 185 zł43 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku - dostępne od zaraz ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rynarcice

Rynarcice,dolnośląskie

148 000 zł65 m² 2 269,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2 pokoje bezczynszowe z ogródkiem 65,20 m 2 , I piętro cena 148 tys. Mieszkanie usytuowane na I piętrze budynku położonego w Rynarcicach w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł64 m² 11 640,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64m2, zlokalizowane przy ulicy Legnickiej, 10 minut spacerem od Magnolia Park. Bliskość centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne oraz tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Świętoszów,dolnośląskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w Świętoszowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 63,04 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

873 080 zł51 m² 17 258 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł38 m² 11 286,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka (34,2 m2), osobna kuchnia + piwnica. Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Reja w kamienice po całkowitej renowacji. Mieszkanie jest bardzo urokliwe, dobrze oświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

696 000 zł47 m² 14 699 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie , usytuowane w nowoczesnym budynku. Nieruchomość w nowoczesnym budynku, przestronna z dużymi oknami, z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł37 m² 17 008,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 37,04m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

1 090 000 zł158 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy lokal na sprzedaż w doskonałej lokalizacji Oborniki Śląskie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 29 Zapraszamy do zakupu przestronnego, komfortowego lokalu o powierzchni około 158 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 36m2 położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacjach w Polanicy- zdroju- zaledwie kilka kroków od Wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w sercu natury Przedmiotem sprzedaży jest apartament w wyjątkowej inwestycji Żeromskiego 15 , położonej w malowniczej i spokojnej części Szklarskiej Poręby - Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

649 200 zł64 m² 10 143,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się przy ul. Pilczyckiej na Kozanowie znajdujące się na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

617 160 zł28 m² 22 224 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł26 m² 15 204,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie już dostępne w sprzedaży. Wyjątkowa kawalerka z dwiema antresolami i osobną kuchnią po całkowitym remoncie, zlokalizowana w sercu wrocławskiego Nadodrza jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

759 900 zł64 m² 11 873,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze we Wrocławiu gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do przestronnego, słonecznego mieszkania o funkcjonalnym układzie, idealnego dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabaczkowa

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł52 m² 12 798,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Klimatyczne i stylowe mieszkanie z miejscem w garażu podziemnym - Wrocław Krzyki - (for English see below) Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł56 m² 14 293,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Prezentujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane we Wrocławiu przy ul. Jutrzenki. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł62 m² 14 313,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji Śródmieście Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł48 m² 12 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Karmelkowa, wrocław (klecina) Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

365 000 zł48 m² 7 580,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe 2 pokoje z balkonem + miejsce postojowe / nowe budownictwo 2018r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego usytuowanego w nowoczesnym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł26 m² 14 747,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Centrum | Kawalerka 5 minut od Rynku | Idealna pod wynajem lub dla singla/pary Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka w samym sercu Wrocławia przy ul. Rybackiej. To świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł42 m² 9 394,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu, w pełnym rozkładzie przy ul. Górniczej - Pilczyce Powierzchnia: 42,47 m + piwnica 5,43 m Piętro: 2/3 Budynek z lat 30. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

645 340 zł31 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Duża, komfortowa kawalerka w sercu Wrocławia! ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż funkcjonalna, przestronna kawalerka w nowoczesnej inwestycji łączącej elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

359 973 zł30 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwustronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - kup bez prowizji i podatku pcc! Przedmiotem ogłoszenia jest funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 30,26 m , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chudoby

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł45 m² 8 718,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się na wrocławskich Przedmieściach Oławskich, ul. S. Chudoby 11. Mieszkanie o powierzchni 44,73 m2, znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł61 m² 9 852,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,90 m , położonego w cichej i zielonej okolicy na pograniczu Wojszyc i Gaju. Zadzwoń, umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

465 555 zł44 m² 10 532,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania z potencjałem o powierzchni 44,17 m , położonego w pobliżu Dworca Głównego, które przeszło podstawowy remont w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

599 999 zł63 m² 9 463,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje Pięknego mieszkania. Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy (kompleksowo wyremontowanej w 2011 roku) w okolicy szkoły Żerom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

525 000 zł92 m² 5 696 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 67,37 m2 Jelenia Góra przy Małej Poczcie z piękną werandą i możliwością grillowania. Sprzedam bezpośrednio ciepłe mieszkanie na pierwszym piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 256 984 zł89 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 2 pokojowe o pow. 88,52m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł36 m² 16 615,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! Nowocześnie wykończone mieszkanie przy Parku Grabiszyńskim Przedstawiam ofertę sprzedaży kompaktowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,81 m2 usytuowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzebnica,dolnośląskie

449 999 zł56 m² 8 035,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne 2-poziomowe mieszkanie z zamkniętym ogródkiem w samym sercu Trzebnicy Mieszkanie o powierzchni 56 m , znajdujące się w zadbanej kamienicy w centrum Trzebnicy, to.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij