dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 154 ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 416 zł52,24 m² 9 100,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym oraz dodatkową powierzchnią użytkową na poddaszu, idealną na sypialnię. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł51,15 m² 14 271,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Poranek wita Cię falą naturalnego światła, wpadającego przez wschodnie okna. Poczuj aromat kawy na przestrzennym balkonie, który staje się Twoim punktem regeneracji. Każdy metr tej nowoczesnej bryły.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł36,15 m² 14 384,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna , dochodowa oferta sprzedaży apartamentu położonego w centrum Karpacza. Lokal położony jest w kilkuletnim budynku o atrakcyjnej Karkonoskiej architekturze. Apartament starannie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w zadbanym bloku z windą. Lokal dwustronny (południowy-wschód / południowy-zachód), jasny i dobrze doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł52,94 m² 7 839,06 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | zabobrze II | widok na karkonosze oferta tylko W naszym biurze Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 750 zł84,59 m² 7 385,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i bez prowizji Możliwość zakupu przez obcokrajowców - bez konieczności uzyskania pozwolenia na zakup gruntu. Na sprzedaż nowoczesne mieszkania zlokalizowane w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Bezczynszowe mieszkanie Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu doskonałą ofertę sprzedaży nieruchomość o powierzchni 72,9 m2 w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł61,40 m² 14 641,69 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł58 m² 10 086,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Home&invest Oddział Wrocław 3-pokojowe mieszkanie 58 m | jasne | funkcjonalny układ | Wrocław, al. Poprzeczna Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł28,38 m² 12 297,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Wrocław Nadodrze ul. Paulińska nieruchomość: na sprzedaż kawalerka blisko wrocławskiego Rynku przy ul. Paulińskiej o łącznej powierzchni 28,38 m . Znajduje się na 3. piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Świetne mieszkanie z potencjałem w Jaworzynie Śląskiej- wysoki parter. Lokalizacja: lubiana i ceniona część Jaworzyny Śląskiej (przed wiaduktem jadąc od Świdnicy),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | 53 m | Partynice | gotowe do wprowadzenia I blisko parkow Na sprzedaż rozkładowe, przestronne i wyjątkowo zadbane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji. Polecamy do sprzedaży komfortowy ,2 poziomowy apartament położony w Bielanach Wrocławskich lokalizacja: spokojna osiedlowa ulica, w pobliżu wszystkie niezbędne wygody(.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz dla siebie świetnej nieruchomości pod lasem i z pięknymi widokami pod bazę wypadową? Mam dla Ciebie niepowtarzalną ofertę. Zapraszam Cię na prezentację wyjątkowej nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł101 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc i 0% prowizji. Opis nieruchomości Odkryj swoją prywatną oazę spokoju zaledwie kilka minut od Wrocławia! Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 686 zł54,41 m² 8 319,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł69 m² 14 492,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2, usytuowane na 5. piętrze nowoczesnego, 11-piętrowego budynku z windą z 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł44,36 m² 5 635,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy (przełom XIX/XX wieku), która przeszła kapitalny remont w 1998r. W budynku tylko dwa lokale mieszkalne (na każdej kondygnacji jeden.

Szczegóły ogłoszenia

438 999 zł38,42 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,42 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z 2018 roku w Wilkszynie Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74,10 m² 10 728,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży nieruchomości, zabudowa szeregowa, szereg dwulokalowy dwa niezależne mieszkania | Muchobór Wielki, ul. Podolska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 125 zł42,81 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej, zielonej części Żernik, w nowoczesnym kameralnym budynku, z doskonałym dostępem do terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 140 zł37,88 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł85,07 m² 6 582,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem stwórz wnętrze dokładnie takie, jak na wizualizacjach. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,07 m z dużą piwnicą 24,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł72,36 m² 15 478,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament w standardzie Premium - dla wymagających. 72,36 m | 4-piętro z windą | taras 50 m | 2 miejsca postojowe | wysokość pomieszczeń 272 cm nieruchomość - Adres: kościańska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 759 zł32,31 m² 12 496,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł46,15 m² 23 293,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch kawalerek przy ul. Śrutowej 2 w sercu Wrocławia, który idealnie nadaje się pod inwestycję oraz wynajem krótkoterminowy! Jest to gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł48,75 m² 14 235,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,75 m , położone na 4. piętrze to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, świetną komunikację i wysoki standard. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 56 m | idealna inwestycja - ul. NA ostatnim groszu Szukasz gotowca inwestycyjnego, który od pierwszego dnia po zakupie zarabia na siebie? A może potrzebujesz przestronnego, słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,95m2 znajdujące się przy ul. Trzebnickiej - tuż obok mostów Trzebnickich we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 900 zł57 m² 14 893 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kamienica w nowym wydaniu | 2 pokoje | centrum Wrocławia Są miejsca, które mają historię. I są takie, które tę historię łączą z nowoczesnym standardem. To mieszkanie jest dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61,90 m² 10 177,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Lwowskiej na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł23,90 m² 4 979,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na Białym Kamieniu przy ulicy Andersa. Mieszkanie jest zlokalizowane blisko sklepów, punktów usługowych, komunikacji miejskiej. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł44,20 m² 3 144,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie składające się z: - dużego pokoju - pokoju, - kuchni z oknem - łazienki z wc Budynek po termomodernizacji, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33,30 m² 8 078,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego o powierzchni 33,30 m położonego w Gryfowie. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Teraz niższa cena cena! przed promocją 658887zł Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł51 m² 10 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego.