dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 893 ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe / ul. Kurkowa 36 / klimatyzacja / zaledwie 15 min spacerem Rynek Nowe - mieszkanie 46 mkw idealne dla jednej osoby lub pary. Główne atuty nieruchomości: nowe Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie W centrum miasta bolesławiec, przy ulicy zgorzeleckiej, do wynajęcia. Wgn Nieruchomości prezentuje do wynajęcia przestronny lokal mieszkalny położony w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

27 m2 z wydzieloną sypianią i miejscem postojowym w inwestycji Lokum Verde [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 14. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka po remoncie kapitalnym. Pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie w pełni wyposażone - pralka, lodówka, rozkładana wersalka, telewizor, meble.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górniczym. Mieszkanie o powierzchni 45m 2 składa się z -salon z kuchnią -sypialnia -łazienka z wc -przedpokój -dodatkowo piwnica 7m 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zdjęcia W ofercie mają charakter poglądowy. Kawalerka | 30 m2 | Balkon | Miejsce parkingowe | Komórka lokatorska | Zakładowa Numer oferty w biurze: 6861/4186/omw Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji - dzielnica Ołbin, ul. Żeromskiego. Idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 35 m, położona na parterze budynku przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie. Mieszkanie jest dostępne jako pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Pięć minut do rynku oraz Galerii Dominikańskiej na uczelnie ul .Pl .Grunwaldzki .Obok budynku przystanki autobusowe i tramwajowe. Apartamentowiec Angel City wybudowany w 2021 rok projekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji Centrum Południowe, przy ul. Gwiaździstej. Mieszkanie o pow. 65 mkw, położone na ostatnim 13 piętrze jednego z trzech apartamentowców usytuowanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przeznaczone dla 3 studentek Do wynajęcia niezależne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 80mk, znajdujące się na drugim piętrze w willi przy ulicy przy ulicy Lekcyjnej-dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 60 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł94 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia apartament w centrum Świdnicy-nowy budynek. Budynek z windą. Lokal mieszkalny o powierzchnii 94m 2 : salon z kuchnią i bardzo dużym balkonem, trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** oferta specjalna*** we invite you to visit 7 days A week This unique, luxurious apartment is located in Wrocław's famous Art Nouveau gem - a "round" tenement house located at the intersection.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie Oferta na wyłączność nie szukaj dalej spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Do Wynajmu mieszkanie około 41,33 m z balkonem z przepięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą. Lokalizacja Wrocław Krzyki / Huby | ul. Śliczna Mieszkanie położone jest na 5. piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28,43 m² 80,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze! Najem okazjonalny. Zapraszam na prezentacje 1- pokojowego mieszkania O pow. 28,43 mkw, położonego w centrum miasta w pobliżu Placu Grunwaldzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 55 m z piękną loggią, usytuowanego na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji na Tarninowie, przy ul. Stefana Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie, znajdujący się na wrocławskich Wojszycach. Lokal mieszkalny o powierzchni 34 m +8 m2 składa się z: - przedpokoju, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w sercu Wrocławia - dostępne od czerwca. Możliwość wynajmu dla maksymalnie 2 osób. Idealne dla pary lub singla z potrzebą dodatkowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie na os. Młodych w Świdnicy, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; mieszkanie częściowo umeblowane (możliwość dokupienia mebli); na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? msr Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Granicznej w Bolesławcu. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł25,91 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w dzielnicy Podgórze. Do wynajęcia kawalerka z dodatkową sypialnią oraz garderobą. Po podłodze około 40metrów. Okna wychodzące na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem Wrocław, popowice | ul. Wejherowska 39 W pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 55m2, położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu rodzinnym Cztery Pory Roku przy ulicy Vivaldiego. Boczna Buforowej. Lokum ma 84m2. Mieszkanie znajduje się na ostatniej kondygnacji kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Gajowice-Grabiszyn, ul. Gajowicka, mieszkanie 4 pokojowe pow. 75 m2 z komórką lokatorską. Cena: najmu 3300 zł (możliwa negocjacja) + opłaty 1100 zł w tym tytułem zarządzania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa i Funkcjonalna Kawalerka, parter - zobacz film Zobacz Film Szukasz przytulnego miejsca w świetnej lokalizacji ? Ta kawalerka usytuowana na parterze przy ulicy Karpeckiej to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament 2-pokojowy z dużym balkonem, zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Mieszkanie ma 59 m2, jest nowocześnie umeblowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł71,70 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca przestronne, czteropokojowe i w pełni rozkładowe mieszkanie przy ulicy Widnej. Nieruchomość zostanie odświeżona (odmalowana) przed wprowadzeniem się nowych lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budownictwie z 2017 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na zamkniętym osiedlu na Starym Mieście. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** W pełni rozkładowe mieszkanie, idealne dla rodziny, super lokalizacja, słoneczny duży balkon, szkoły, przedszkola, sklepy, komunikacja tramwajowa I autobusowa, do centrum 1o minut***.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, przyjazna dla zwierząt kawalerka w kamienicy przy ul. Katowickiej 2 w Wałbrzychu, w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 15.05.2026 Bardzo ładna kawalerka o pow. 32 m.kw. położona w budynku przy ul. Drukarskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - łazienki - pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 3 pokojowy z balkonem i miejscem parkingowym (pierwszy wynajem) 3000 zł + opłaty. Oferowane mieszkanie o powierzchni 46 m2 wypełnia salon wyposażony w kino.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39,14 m² 66,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 39,14 m2 usytuowany na 1. piętrze budynku z cichobieżnymi windami. Nieruchomość 2 pokojowa wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Reja we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla studentów oraz osób pracujących, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z prywatną przestrzenią zewnętrzną i klimatem domu - 2 pokoje | Pawłowice, ul. Barwinkowa | 61 m Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz po pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46,11 m² 34,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Starym Zdroju blisko Dworca Wałbrzych Miasto Pierwszy najem! Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 46m 2 składa się z -kuchnia -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia wyremontowany i wyposażony apartament położony w jednej z bocznych uliczek uzdrowiska Szczawno - Zdrój nieopodal jego centrum. Lokal.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij