dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 891 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 891 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

6 519 zł61 m² 106,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli masz wysokie wymagania co do przestrzeni w której mieszkasz - ta oferta jest dla Ciebie! Istnieje rownież opcja wynajmu pod działalność usługową! opis nieruchomości Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 450 zł43 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie z ogródkiem i z możliwością najmu naziemnego miejsca postojowego w kwocie 150 zł. Mieszkanie dostępne od grudnia 2025 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł22 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Krzyki - ul. Przyjaźni (do zamieszkania lub/i na biuro) Do wynajęcia kompaktowa kawalerka o pow.22m2 usytuowana budynku z windą z 2017r. na wrocławskich Krzykach. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gaj- wandy Rutkiewicz Ilość pokoi: 2 Metraż: 43 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 2 Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Do wynajęcia rozkładowe, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 300 zł68 m² 77,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie do wynajmu, pow. 68,45m2 z balkonem, z klimatyzacją i miejscem postojowym w Garażu podziemnym, wrocław Maślice. Zapraszam do wynajmu mieszkania 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ratusz

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł30 m² 66,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dolnośląskie, wrocław, stare Miasto, ul. Rynek 22 opis: do wynajęcia apartament z widokiem na Ratusz, pręgierz, piwnicę Świdnicką i pomnik Fredry znajdujący się na 4 ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: lutstel: serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m2 z balkonem. Mieszkanie dostępne od 01.10.2025. Lokalizacja: spokojne zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Eukaliptusowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Pierwszy najem! Do wynajęcia nowy, świeżo oddany apartament ulokowany na I piętrze w apartamentowcu z cichobieżną windą tuż przy wrocławskim Lotnisku (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Łódzkiej. Mieszkanie położone na II piętrze ocieplonego budynku. Parking dla mieszkańców w podwórku. Lokalizacja: piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł40 m² 50,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ul. Grunwaldzka 38 - sprawdź lokalizację na mapie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Dostępne od grudnia! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego mieszkania 3-pokojowego, położonego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł51 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bolesławca, przy ul. Mickiewicza w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 51,40 m, położony jest na 2 piętrze budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 660 zł15 m² 110,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| jelcz-Laskowice, do wynajęcia, 800zł/miesiąc/pokój, bez prowizji dla biura, dostępne od zaraz Biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7. Do wynajęcia przestronny dwuosobowy pokój dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku, na bezpiecznym i ogrodzonym osiedlu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę wyjątkowy apartament urządzony w nowoczesnym stylu położony w spokojnej części Śródmieścia. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pln/ukr Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka w niskim bloku w ścisłym centrum miasta przy ul. Inowrocławskiej (boczna ul. Legnickiej). Lokalizacja zapewnia świetny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych. W pełni umeblowane. W mieszkaniu zainstalowana jest klimatyzacja oraz system alarmowy. Internet w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę z balkonem o powierzchni 35m 2 usytuowaną na 3 piętrze bloku na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Na mieszkanie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

4 305 zł51 m² 84,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli masz wysokie wymagania do przestrzeni w której mieszkasz - ta oferta jest dla Ciebie! opis nieruchomości Przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 51 m2 składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł45 m² 64,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie w Centrum Wrocławia. Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie komfort życia w Centrum, 10 min spacerem od Rynku, a przy tym bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł81 m² 41,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem na Ołtaszynie. Cicha i bezpieczna okolica pozwala oderwać się od zgiełku miasta. W pobliżu punkty usługowo-handlowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł42 m² 52,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 42,29 m , zlokalizowana na pierwszym piętrze budynku w Śródmieściu, w spokojnej części Biskupina, przy ul. Olszewskiego. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brossa

Wrocław,dolnośląskie

1 499 zł32 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla wymagających, dyskrecja i cisza, na osiedlu domków boczna ul. Ślężnej przy parku Skowronimw poblizu Aqwa Parku, do przystanku tranwajowego linii 9, 15 ok 200 m. Samodzielne wejscie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 500 zł47 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w Centrum Mieszkanie położone przy ul. Niepodległości o powierzchni 47,40 m 2 na którą składa się: - umeblowany pokój stołowy - sypialnia (bez łóżka) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł47 m² 42,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie położone na I piętrze budynku 4-pietrowego. Mieszkanie składa się z : - 3 pokoi - kuchni - łazienki z wc - 2 przedpokoi. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01.12! Do wynajęcia klimatyzowany 3 pokojowy apartament w budynku z monitoringiem, windą i parkingiem podziemnym. Piękne mieszkanie w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

1 500 zł43 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę kawalerkę w nowym budownictwie w Czarnym Borze. Mieszkanie położone jest na II piętrze w nowym budynku z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł51 m² 76,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: kępa Mieszczańska to jedno z najbardziej prestiżowych i pożądanych miejsc do życia we Wrocławiu. Położona na wyspie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł51 m² 59,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Różance - okolice ul. Jugosłowiańskiej. Lokal znajduje się w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł39 m² 94,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący Tel. : ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, które znajduje się w zabytkowym budynku po renowacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukietowa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 250 zł29 m² 43,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję przytulną kawalerkę na Białym Kamieniu na ul. Bukietowej. Mieszkanie składa się z : przedpokoju, pokoju, kuchni i łazienki z wc. Nieruchomość usytuowana na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotostocka

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Wrocław Tarnogaj Ładne, zadbane mieszkanie dwupokojowe w spokojnej okolicy, ul. Złotostocka, 5km od dworca pkp i Wroclavii. 1 piętro, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 850 zł65 m² 43,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze Mieszkanie dostępne od połowy Listopada 2025 Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 61m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wstrzymana do 21.11.2025R Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Ogrody Hallera - tuż przy Parku Grabiszyńskim Na wynajem atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie po remoncie, nowe meble. Przedstawiam Państwu na wynajem położoną w ścisłym centrum Wrocławia kawalerkę na wrocławskim osiedlu Szczepin przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio | ul. Krakowska, wrocław Nowy, świeżo oddany apartament o powierzchni 18m położony przy ul. Krakowskiej to idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

2 200 zł45 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu w pełni wyposażone, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Michałowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł30 m² 56,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Michałowskiego. Nieruchomość usytuowana jest na dziesiątym (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

8 990 zł107 m² 83,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o powierzchni 107 m , zlokalizowanego przy ul. Ślężnej we Wrocławiu - w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrodzie

Zabrodzie,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Świeże po remoncie Mieszkanie 2pokojowe o pow. 40 m2 w Zabrodziu (klecina/oporów) wolne od 10.11.2025 MIESZKANIE: Mieszkanie usytuowane jest na parterze budynku 3 piętrowego (nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł118 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy apartament. Składa się on z czterech pokoi, z klimatyzacją w każdym z nich. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, został wybudowany.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij