dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 892 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 892 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, w samym centrum Wrocławia, tuż przy Pl. Jana Pawła II. Komfortowe mieszkanie, znajduje się na 1 piętrze, o metrażu 40 mkw. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji z widokiem na Skytower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje świetna lokalizacja osobna kuchnia gotowe do wprowadzenia Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m , położone w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł32 m² 89,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze od zaraz Idealna oferta dla studentów, singla młodych par - wójciklicencja 16128 Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie ok sky tower, 15 min Uniwersytet Ekonomiczny wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł36 m² 105,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam wyjątkowy apartament położony w sercu miasta w Bulwarze Staromiejskim. Lokal położony w prestiżowej lokalizacji przy placu Jana Pawła. Zapewnia świetna komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Nowe, mieszkanie (pierwszy najem ) rozkładowe z 2 niezależnymi sypialniami, w nowym budownictwie przy ul. Gen. Antoniego Madalinskiego we Wrocławiu. Mieszkanie: przedmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie, ul. Nowowiejska 70, wrocław Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w zadbanym budynku przy ul. Nowowiejskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł27 m² 52,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. 26,7 m2 powierzchnia to pokój, otwarta widna kuchnia , łazienka z wc i przedpokój duży balkon miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeska

Lubin,dolnośląskie

2 100 zł39 m² 53,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe w Lubinie, na parterze, z dużym tarasem, przy ulicy Brzeskiej. Metraż mieszkania: 39 m2 + taras o powierzchni 18 m2. Układ mieszkania: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radiotelegrafistów

Legnica,dolnośląskie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem Bielany Wrocławskie, ul. Radiotelegrafistów 1 Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alpejska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Gaj - ul. Alpejska Ilość pokoi: 2 Metraż: 48 m Wysoki parter opis nieruchomości: bardzo jasne i ciepłe mieszkanie w bloku. Mieszkanie położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwa Światy

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

3 600 zł69 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: bielany Wrocławskie ul. Dwa Światy Ilość pokoi: 3 Metraż: 69,3 m 2 Kuchnia: aneks Parter Ogród 200m2 opis nieruchomości: do wynajęcie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - al. Wiśniowa. Do wprowadzenia od zaraz. Czynsz najmu: 2700 zł + 200 zł miejsce postojowe Metraż: 52 m2 Piętro 1 z 6, w budynku są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 150 zł30 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od zaraz do wynajęcia kawalerka w zadbanej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego, tuż obok Dworca Głównego. Wnętrza są prosto i funkcjonalnie zaprojektowane, aby codzienne życie było wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto / ul.Dmowskiego Ilość pokoi:2 Metraż: 40 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz OPIS NIERUCHOMOŚCI: Do wynajęcia komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

2 000 zł28 m² 70,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone w sprzęty agd. Powierzchnia lokalu 28 mkw. Nieruchomość zlokalizowana na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na Nowym Dworze Do wynajęcia bardzo ładny nowoczesny, jednopokojowy apartament na zamkniętym osiedlu, w nowym budynku z 2021 roku, wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł46 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia komfortowego mieszkania dwupokojowego przy ul. Lubańskiej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o powierzchni 46,50 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na piątym piętrze budynku z windą. Mieszkanie jest bardzo jasne, zadbane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej. Mieszkanie o powierzchni 48 mkw składa się z: - jadalni z kuchnią, - pokoju, - sypialni, - łazienki, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu, na osiedlu Jagodno. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku i będzie dostępny od 1 października. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w super lokalizacji Powstańców Śląskich przy sky Tower. Salon połączony z aneksem kuchennym z przejściem do sypialni. Mieszkanie po remoncie, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2300 zł czynsz najmu + 670 zł zaliczka na poczet opłat Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. Samochodem 6 min do Uniwersytetu Ekonomicznego, 5 min do Wroclavii, 4 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, na Gądowie Małym. Mieszkanie funkcjonalnie wykończone i wyposażone w nowym budownictwie z windą, przy ul. Skrzydlatej, na Gądowie Małym. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

2 550 zł41 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** oferta szczególnie polecana studentom uniwersytetu ekonomicznego *** Do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. Wielkiej, tuż przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Pow. mieszkania: 41 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

apartament z klimatyzacją i miejscem postojowym, klecina opis Polecamy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46 m 2 , na Klecinie, przy ul. Jutrzenki. Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Dzielna, wrocław, fabryczna, osiedle Kozanów- 48 m2. Funkcjonalność Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta - ul. Walońska (inwestycja Angel City). Znakomita lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 54 m.kw. położone na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Brązowej. Mieszkanie dwustronne, w stanie bardzo dobrym, z pokoju dzienego wejście do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Jawor,dolnośląskie

1 400 zł34 m² 41,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne i słoneczne mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze bloku na osiedlu mieszkaniowym w Jaworze. Lokalizacja bardzo korzystna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 54m2. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z : dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł36 m² 71,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w nowym budynku przy ul. Wichrowej na osiedlu Krzyki. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni z ogromna szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł82 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Grunwaldzka 90 (wejście przez klatki 92) Przed wizytą zachęcamy do obejrzenia filmu z nieruchomości: mieszkanie na wynajem 4 pokoje - 82m2 Jasne przestronne mieszkanie 4-pokojowe z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł44 m² 61,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z tarasem 23,50m2, miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz z komórką lokatorska - ul. Madalińskiego. Pierwszy najem. Wynajem na okres około 6 miesięcy - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Solny

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

PL Do wynajęcia mieszkanie w sercu Wrocławia Rynek Mam do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wrocławia, tuż przy Rynku. Mieszkanie posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

2 100 zł88 m² 23,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Jaworzyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 88,32 m2 składa się z 2 pokoi, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 15.10.2025 Oferta atrakcyjnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 55 m , usytuowanego na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Kamieńskiego. Inwestycja z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu Ciernie (świebodzice) - mieszkanie z ogrodem, kominkiem i garażem wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 52 m położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 200 zł26 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo ładna kawalerkę po remoncie , położona na IV piętrze. Mieszkanie składa się z : pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania do wynajęcia w atrakcyjnej części Nowego Miasta Mieszkanie składa się z: -dużego jasnego pokoju, -kuchni, -łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopanewska

Wrocław,dolnośląskie

1 099 zł42 m² 26,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2