dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 891 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 891 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daliowa

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł70 m² 57,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pojowe mieszkanie dla osób, które cenią ciszę, spokój oraz przestrzeń. Zlokalizowane w przepięknej okolicy, na skraju Parku Pawłowickiego i Arboretum, z doskonały dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** dostępne od 1 zaraz mieszkanie przy ul. Dmowskiego*** Please see English below Idealne lokum dla singla lub pary. Niskie opłaty Nowe mieszkanie Świetna lokalizacja Funkcjonalna, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł27 m² 95,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, świeżo wykończone i przygotowane do zamieszkania oferowane w ramach pierwszego najmu! Kawalerka 27,145 m , balkon, ul. Żeromskiego 51 Do wynajęcia funkcjonalnie urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Barycka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka 25 m przy Parku Tołpy idealna lokalizacja dla studenta lub młodego profesjonalisty. Na wynajem nowoczesna, świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Taras 25 mkw! wolne od zaraz nowe budownictwo! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe we Wrocławiu na Jagodnie. Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem "na dachu" Do mieszkania przynależy piwnica i duże miejsce postojowe w garażu podziemnym. ul.Przednia 52a, wejście na osiedle również od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł34 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lutsspecjalista ds. nieruchomościtel: for English scroll down Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Browary Wrocławskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł41 m² 63,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z dodatkową sypialnią przy ul. Żeromskiego. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko przystanki komunikacji miejskiej, w pobliżu Park Tołpy, wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych. W pełni umeblowane. W mieszkaniu zainstalowana jest klimatyzacja oraz system alarmowy. Internet w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Styl, spokój i panorama Ślęży Klimatyczne mieszkanie z duszą - Locum Monte, sobótka Wyobraź sobie poranki z kawą a Ty oddychasz świeżym powietrzem, słuchając ciszy. Taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 października 3 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Litewskiej na Psim Polu. Przestronne wnętrza są wyposażone w prosty i elegancki sposób. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. *** english version below*** *** wolne od zaraz *** *** klucze W biurze *** informacje ogólne: serdecznie polecam do wynajęcia bardzo dobrze wykończone, mieszkanie 2pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

4 400 zł72 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 72 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: **for English scroll down** Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.55 m zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul Michalczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem, wszystko nowe. Do wynajęcia od zaraz świetnie wyposażona kawalerka w sercu miasta - Kępie Mieszczańskiej w prestiżowej inwestycji Apartamenty Central Park. Opłaty: miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litomska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł52 m² 63,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Zapraszam do dwupokojowego mieszkania na wrocławskim Szczepinie. Mieszkanie z dużą przestrzenią i zielenią za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu apartament o powierzchni 30 m2 usytuowane na drugim piętrze budynku po termomodernizacji położonego w Cieplicach. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko u nas! Pierwszy najem! Do wynajęcia słoneczny (płd.) apartament 2-pokojowy o powierzchni 38m2, zlokalizowany w nowym apartamentowcu przy ul. Nyskiej 59. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł54 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Port Popowice (ul. Białowieska). Nowy budynek z 2023 roku Bardzo blisko centrum. Mieszkanie posadowione na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z balkonem, ulokowane na I piętrze w bloku przy ul. Pretficza. Lokalizacja doskonale skomunikowana z centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siechnice,dolnośląskie

3 300 zł61 m² 54,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 61 m, położone na 1 piętrze budynku w doskonałej lokalizacji w Siechnicach. Lokal przeznaczony jest na pierwszy najem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roentgena

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem rozkładowe, przytulne 2 pokojowe mieszkanie 500 metrów od pl. Grunwaldzkiego. Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 49 m2 - przedpokój, - pokój 1, - pokój 2, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pięknie urządzone luksusowe mieszkanie 35m2 w nowoczesnym apartamentowcu, ścisłe Centrum Wrocławia, prestiżowa dzielnica Bulwary Książęce Możliwość wynajęcia podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

2 000 zł55 m² 36,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 usytuowane na 9 piętrze w wieżowcu 10 piętrowym przy ul. Ratowników w Polkowicach. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 150 zł43 m² 73,26 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta - ul. Walońska (inwestycja Angel City). Znakomita lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. *** wolne od 01/09/2025 *** *** prezentacje od 20/08/2025 *** Serdecznie polecam do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 50m2 zlokalizowaną w inwestycji z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 z antresolą, 2 balkonami i miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2, położone na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Legnickiej. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia atrakcyjne i niezwykle przytulne mieszkanie przy ulicy Stawowej 6 Nieruchomość: powierzchnia 21 m2 Piętro 5 Ogrzewanie centralne Budynek z windą, monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od Października! Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na I piętrze w niskim 4-piętrowym bloku blisko Centrum (ul. Spiżowa). Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 650 zł60 m² 44,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie. Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na Białym Kamieniu. Ok. 60 m , I piętro. Aneks kuchenny z jadalnią, pokój dzienny z tarasem, łazienka z wc. Cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nepalska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1.11.2025 r. Do wynajęcia piękne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Nepalskiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 na 2 piętrze w nowym budynku. Mieszkanie jest dwupiętrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Szukasz ciekawej nieruchomości na wynajem? Mam dla Ciebie fajna kawalerkę po remoncie! Mieszkanie usytuowane na Starym Zdroju. Oferuję przytulną, po remoncie kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narciarska

Wrocław,dolnośląskie

4 800 zł90 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne trzy pokojowe mieszkanie w bliźniaku na Swojczycach z tarasem, ogrodem i miejscem parkingowym. Zamykany teren obejmuje dwa domy jednorodzinne, trzy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ok. DH Astra | Skrzydlata | Legnicka Polecam do wynajęcia przestronną kawalerkę o pow. 34m2 usytuowaną na wysokim parterze w kilkuletnim budynku z windą w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i ogródkiem o powierzchni ok. 59 na paterze 2 piętrowego budynku z 2020 r. na Psim Polu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 59 m.kw. położone na 3 piętrze w budynku przy ul. Kopycińskiego ( Krzyki - Jagodno). Mieszkanie jednostronne, z balkonem, wystawa okien południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64 m.kw. rozkładowe, narożne położone na 6 piętrze w budynku z windą przy ul. Lubińskiej. Mieszkanie z bardzo dużym tarasem , widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł47 m² 38,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Kościuszki w Legnicy. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki z wc, oraz z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak English and French. Do wynajęcia komfortowe, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Walecznych niedaleko pl. Grunwaldzkiego, 40m2, pierwsze piętro. Kuchnia oddzielna, łazienka, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 200 zł57 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje W nowym budownictwie całkowicie bezczynszowe ustronie III Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze meble kuchenne w zabudowie wraz z pełnym sprzętem agd.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij