dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 894 ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia dzielnicy Krzyki, przy ulicy Pabianickiej. To miejsce łączy w sobie wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mikroapartament | Winda | Internet | Balkon | Karola Miarki Numer oferty w biurze: 6671/4186/omw Numer pokoju: 8 przeznaczone dla pary lub singla, bez zwierząt budynek I osiedle - ul. Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie dla wymagających klientów na ul. Rymarskiej. Wynajmę duże mieszkanie 4 pokojowe, 95 mkw z trzema balkonami, miejscem parkingowym w hali garażowej, komórką, przy samym Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

. Zapraszam do wynajęcia mieszkania 35 m2, znajdującego się na drugim piętrze w budynku przy ul. Gen. Józefa Kustronia. Lokal świetnie sprawdzi się do zamieszkania , jak i na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Ślicznej - pierwszy wynajem po remoncie generalnym. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje, podłogi, drzwi oraz meble. Cicha i spokojna okolica z duża.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,30 m² 44,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia!. Słoneczne, rozkładowe mieszkanie z balkonem o pow. 43,80 m2 znajduje się w Zgorzelcu przy ul. Powstańców Śląskich. Standard mieszkania dobry, mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 2-poziomowe / 79 m2 /balkon /os. Zachód Zgorzelec. Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 79 m2, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia w pełni umeblowaną i wyposażona kawalerkę z dużym balkonem na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze w spokojnej okolicy Mieszkanie o powierzchni 32m 2 składa się z -kuchnia -pokój -łazienka z wc -przedpokój -dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kobierzyce ulica Poprzeczna - wynajmij miejsce w pokoju za 700 zł. Małe pokoje - 2,3,4 osobowe, wspólna kuchnia i łazienka dla kilku osób. Szukasz miejsca do zamieszkania w Kobierzycach ?.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,31 m² 47,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament 2 pokojowy w budynku z windą na o s. Zalesie Komfortowo wykończone mieszkanie, całkowicie umeblowane o pow. 48,31m 2 na którą składa się : - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy najemca w nowym apartamencie z wykończonym 50 m prywatnym tarasem w sercu Wrocławia | możliwy najem prywatny i korporacyjny Zamieszkaj jako pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,50 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Duża, przestronna, słoneczna kawalerka. Lokalizacja: spokojniejsze rejony miasta, dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek wielorodzinny. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Rozkład: duży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie położone 5 piętrze w 10-piętrowym budynku po termomodernizacji. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 osobnych pokoi (jeden z wyjściem na balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia wykonaną w nowoczesnym stylu kawalerkę o wielkości ok. 22m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny 3 pokojowy apartament przy ul. Walońskiej - Angel River. To oferta dla osób, które cenią wygodę, oraz piękne i funkcjonalne wnętrza. Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament lux - Klecina, 2 pokoje, garaż opiekun oferty sylwia bednarska Tel:   *** dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Wojska Polskiego - Tarninów 2-pokojowe z balkonem w bloku na ogrodzonej posesji z parkingiem Wynajem w trybie najmu okazjonalnego. Wygodne, mieszkanie z balkonem i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się na Tarninowie w Legnicy. Mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do firm zatrudniających! 3500 zł/netto Do wynajęcia lokal mieszkalny w centrum Strzegomia. W najbliższej okolicy Biedronka, intermarche. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:31

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w nowym budownictwie z dużym tarasem! Oferujemy Państwu na wynajem nowoczesne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 42.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław | Krzyki | ul. Nyska | 2 pokoje | 48 m | balkon | winda | 2014 r. Na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m, położone na 4. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka zlokalizowana w ścisłym centrum Wrocławia, przy pl. Bema. Mieszkanie idealne dla jednej osoby, która chce mieszkać blisko pracy, uczelni i najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł47,75 m² 79,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nagradzanej, historycznej kamienicy z 1902 roku. Wyjątkowe 2 pokoje z tarasem i bezpośrednim zejściem na zielone patio - tuż obok Parku Szczytnickiego. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

2000 zł + prąd + woda wymagana kaucja zwrotna 2500 zł Do wynajęcia adaptacja poddasza o powierzchni ok. 40 m w budynku z cegły, położonym w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe! 2 pokoje po remoncie bądź pierwszym najemcą!do wynajęcia od zaraz jasne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko jest nowe, świeże i gotowe do wprowadzenia. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, położone w Centrum. Mieszkanie o pow. 35 m2, położone na 3 piętrze budynku oddanego do użytku w 2018 roku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł34,22 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37,31 m² 75,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! lokalizacja: nowoczesne osiedle z szybkim dojazdem do ścisłego centrum - ul. Kajdasza / Jagodno. Budynek usytuowany przy nowej pętli autobusowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Sudeckiej. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkania z Miejscem Parkingowym! Lokalizacja: wrocław ul. Żegiestowska, świetnie skomunikowana część miasta. Opis Nieruchomości: nowoczesna kawalerka o powierzchni 28 m2 w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Przestronny Apartament z Ogrodem, tarasem i Garażem | Bielany Wrocławskie, ul. Makowa. Lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Makowa Dostępny od: 1 czerwca! Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia Polecamy do wynajęcia komfortowy apartament w apartamentowcu Botanica Residence przy ul. Matejki we Wrocławiu. Nietypowy, niepowtarzalny 231 metrowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 62m2 położone na os. Ustronie III ul. Gwarków, mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Rozkładowe, dwustronne. Kuchnia umeblowana. Czynsz najmu 1700zł.+ czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem || niespełna 50m2 || ul. Inżynierska / boczna Grabiszyńskiej - 8 min. do Rynku! Atuty: - świeżo odświeżone i odmalowane - Wyposażone w nowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe pokoje / osobna kuchnia dwustronny układ, balkon od strony południowej dwie duże szafy ubraniowe piwnica, rowerownia gaj / krzyki / tramwaje/ autobusy Do wynajęcia wygodne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 zł16 m² 93,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne studio przyjazne dla zwierząt przy ul. Zawidowskiej 47 we Wrocławiu. -Nieruchomość- powierzchnia 16 m2. Piętro 2. Miejskie ogrzewanie. -Lokalizacja- mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze budynku z 2012 roku przy ul. Kiepury - Zabobrze. Mieszkanie jest zadbane, duże i jasne,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij