dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie zgranej grupie osób w bardzo dobrej lokalizacji ul. Traugutta - blisko rynku i Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie składa się z: - dwa pokoje po 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie 60 m2 składa się z: - dużego salonu , - sypialni, - łazienki - kuchni. Do mieszkania przynależy mały przydomowy ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości przedstawia do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Świebodzice Lokalizacja: osiedle Piastowskie, świebodzice Powierzchnia: 40 m Piętro: 1 Rok budowy: 2015 Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Giserska

Wrocław,dolnośląskie

6 700 zł75 m² 89,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Do wynajęcia klimatyzowany 3 pokojowy apartament z ogródkiem o bardzo wysokim standardzie. Apartament usytuowany na parterze nowoczesnego osiedla - Ville Avanti, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na luksusowym osiedlu Angel City. Wnętrza są zaprojektowane elegancko i funkcjonalnie z myślą o tym, aby życie codzienne było wygodne. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 690 zł33 m² 51,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Bardzo dobra lokalizacja, ul. Długa - okolice Kauflandu i Aldi, blisko przystanki, przychodnia oraz sklepy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł39 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez nasze biuro! Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze na ulicy Makuszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 38,80 m2 , na które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł37 m² 77,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe z balkonem na osiedlu Tarnogaj przy ul. Nyskiej (ustawne, szafy do przechowywania, osobna sypialnia, duża łazienka) Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł41 m² 59,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy klimat kamienicy z nowoczesnym wykończeniem, funkcjonalnością i świetną lokalizacją - właśnie je znalazłeś! Przedstawiamy 2-pokojowe, wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

2 400 zł61 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko U nas! 3 pokojowe mieszkanie O pow.60.8m2 DO WYNAJĘCIA, DUŻY BALKON, SUPER LOKALIZACJA Z WIDOKIEM NA PARK! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł46 m² 63,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam rozkładowe mieszkanie znajdujące się w rejonie Placu Grunwaldzkiego położone w budynku wielorodzinnym z windą oraz bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej ( tramwaj ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Oleśnica,dolnośląskie

1 600 zł35 m² 45,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Lokalizacja: oleśnica/ul.Armii Krajowej * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 35,4 m2 * Kuchnia: osobna, wyposażona * Piętro: wysoki parter * Informacje dodatkowe: Dostępne od zaraz. Przynależna duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ulokowane na V piętrze budynku. Świetna lokalizacja doskonałe połączenia komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na Wrocławskich Krzykach - dla klientów poszukujących ciszy i spokoju Do wynajęcia w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Motylkowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł47 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Mieszkanie 2-pokojowe dwustronne rozkładowe, na drugim piętrze w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim. Lokalizacja - okolice Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł45 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Sobięcin. Budynek położony kilka kroków od Galerii Victoria. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. Kamienica w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Olimpia port! świetna lokalizacja dostępne od 1 lipca! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu na osiedlu Olimpia Port Mieszkanie składa się z: - aneksu kuchennego z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Oferuje do wynajęcia piękne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, które zachwyci Cię nowoczesnym wykończeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka z dużym balkonem i garażem! Kawalerka mieści się z samym sercu miasta. W skład kawalerki wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -łazienka, -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 300 zł43 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ul. Karłowicza na Zabobrzu. Lokal na 4 piętrze bez windy, o powierzchni użytkowej ok. 38 m2 na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł67 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestronne w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Jana Sebastiana Bacha, wrocław Idealne dla pary! powierzchnia: 67m 2 rozstawne, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł52 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Spółdzielczej - Biskupin. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, słoneczne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

2 699 zł30 m² 89,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Do wynajęcia kawalerka z antresolą i balkonem tuż przy Ogrodzie Botanicznym, usytuowane na III piętrze monitorowanego budynku na zamkniętym osiedlu. Idealna lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

11 000 zł150 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy dwupoziomowy apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, urządzony z dbałością o każdy szczegół. Apartament zlokalizowany w samym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł41 m² 59,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

3 050 zł50 m² 61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Do wynajęcia klimatyzowany 2-pokojowy apartament z urządzonym tarasem. Mieszkanie rozkładowe, bardzo wygodne i komfortowe, ulokowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

3 950 zł94 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowy, przestronny apartament z salonem oraz balkonem w miejscowości Karwiany; cicha i spokojna okolica sprawi, że przyszły właściciel będzie mógł odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym na VI piętrze w budynku przy ul. Białowieskiej (port Popowice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje z oddzielną kuchnią na Popowicach! Wygodne miejsce do zamieszkania. Opiekun oferty: układ pomieszczeń: -Pokój -pokój -pokój -kuchnia -łazienka z wc -balkon Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manganowa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe, z oddzielną kuchnią, dużym balkonem, o powierzchni 68 mkw. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji pomiędzy ulicą Manganową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siostrzana

Świdnica,dolnośląskie

1 400 zł31 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność: prezentujemy na wynajem słoneczną i bardzo przytulną kawalerkę w samym Centrum Świdnicy przy ul. Siostrzanej o pow. 26m2. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w urokliwej dzielnicy Biskupin, przy ul. Sempołowskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem i osobną kuchnią (pełny rozkład) w niskim bloku na Popowicach. Najemca nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura W całości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia 36 m mieszkanie we Wrocławiu na zielonym Biskupinie przy ul. Canaletta. Mieszkanie składa się z: - pokoju - pokoju z aneksem kuchennym, - przedpokoju - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Wałbrzych,dolnośląskie

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Północ Nieruchomości Jelenia Góra premium prezentuje Państwu słoneczne dwupokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze ul. Długiej w Wałbrzychu. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, ładne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w hali garażowej i komórka lokatorską, zlokalizowane na ul. Tęczowej, osiedlu Viktoria 10 minut od Rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Wrocław,dolnośląskie

2 790 zł36 m² 77,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. *** for English scroll down*** Na wynajem przestronna kawalerka z nyżą sypialnianą po generalnym remoncie w kamienicy w świetnej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Pieszyce,dolnośląskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Grzecznościowo wynajmę od czerwca mieszkanie 2-pokojowe (50 m ) w Pieszycach w bloku spółdzielczym, 1. piętro. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Legnica,dolnośląskie

1 780 zł55 m² 32,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie położone przy ulicy Czarnieckiego po kapitalnym remoncie. Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m2 położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W'invite you to rent 2-rooms apartment with an area of 60 m2 with a balcony, an underground garage and a storage room in one of the most desirable locations in the city. The apartment, parking space.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij