dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie nowe, w dobrej lokalizacji. Lokal znajduje się na 2 piętrze; składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, sypialni, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

6 000 zł165 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie o powierzchni 165 m2, składające się z 8 pokoi , 2 łazienek, jedna z prysznicem druga z wanną oraz osobne wc, kuchni i dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł92 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pasteura we Wrocławiu, tuż przy Moście Grunwaldzkim! Podstawowe informacje: cena najmu: 4000zł Metraż: 92 m Ogrzewanie: miejskie Blok:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja mieszkania blisko centrum, pozwala na świetną komunikację z innymi częściami miasta. Przestronny salon z aneksem kuchennym jest doskonale doświetlony. Teren jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł41 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie na wynajem, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Jagodno, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Chcesz zamieszkać w prestiżowym budynku, w samym centrum Wrocławia ? Dodatkowo marzy Ci się cisza i położenie mieszkania od wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Wałbrzych,dolnośląskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Hetmańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu szkoły, przystanków, poczty oraz sklepów. Mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopanewska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 52 m komfortowe, przestronne, gotowe do zamieszkania! Dostępne od 5.06! Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie wynajmu mieszkanie w wieżowcu przy ul. Sportowej w Lubinie - osiedle Przylesie W okolicy liczne punkty usługowo-handlowe, osiedle spokojne i bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Lokalizacja: fabryczna/oporów/ ul.Jordanowska * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 48 m2 * Kuchnia: aneks, wyposażona * Piętro: 2/4 (winda) * Informacje dodatkowe: Dostępne od zaraz. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 Pokoje z Balkonem przy ul. Pięknej 62ab na Wrocławskim Tarnogaju - Idealne Położenie z Dostępem do Zieleni! Jeśli szukasz miejsca gotowego do zamieszkania, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

2 450 zł23 m² 106,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Sokolej we Wrocławiu. Mieszkanie położone na piętrze w poniemieckiej willi wielorodzinnej bezpośrednio przy skwerze Anielewicza - wystawa okien bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie z tarasem urządzone w bardzo wysokim standardzie. Świeżo wykończone- pierwszy najem. Miejsce postojowe W garażu jest Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie z tarasem urządzone w bardzo wysokim standardzie. Świeżo wykończone- pierwszy najem. Miejsce postojowe W garażu Otoczenie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

1 750 zł13 m² 134,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przyjazne zwierzętom przy ul. Jelenia 26 *nieruchomość* 14 m2, piąte piętro Miejskie ogrzewanie *lokalizacja* Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący Tel: polecam serdecznie apartament na wynajem 3-pokojowy o powierzchni 49 m2. Nieruchomość znajduję się w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal w pełni wyposażony, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Solny

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** apartment in the center is perfect for A couple*** Apartment for rent in a new residential complex at pl. Solny, market. Apartment for rent with an area of 45 m2. The property is located on the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł40 m² 82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. *** for English scroll down*** Segment premium, fantastyczne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, wykończone i wynajmowane z pełnym wyposażeniem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 60 m km. 2 pokojowe plus osobno duża , jasna kuchnia , spora łazienka i osobne wc, podwójne drzwi wejściowe. Mieszkanie dwustronne , wysokie 3.40 m kw ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne, komfortowe mieszkanie położone w pięknie odnowionej secesyjnej kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w dużym pokoju (jedynym) pomysłowo wydzielono przestrzeń na sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł80 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 80,12 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze kamienicy, przy ulicy Gajowej. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na wrocławskich Popowicach , przy ul. Jeleniej. Lokal o powierzchni 54,3 m znajduje się na 8. piętrze w budynku z windą, położonym w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: jagodno, ul. Artemskiej Metraż: 44,21 m2, piętro: 1 Dostępne: od 5 kwietnia Obowiązuje najem okazjonalny + polisa oc najemcy Polecam na wynajem wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Stabłowice, ul. Stabłowicka. Oferujemy do wynajęcia przytulne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe (56 m2 + duża piwnica 16 m2), usytuowane na I piętrze w domu wielorodzinnym z 2007r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul.Dokerska 31 (11 piętro) Na wynajem mieszkanie na najwyższym piętrze z widokiem na działki, pola, lasy. Doskonały widok jak z końca miasta. Mieszkanie od strony wschodniej, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-> Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z windą - w pełni umeblowane! -> Lokalizacja: [dopisz lokalizację - np. Polkowice / Lubin / dokładna ulica] -> Powierzchnia: ok. 55 m -> Piętro: 3 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Jest to mieszkanie z charakterem dla osób poszukujących swojego miejsca w ścisłym centrum miasta. 2 pokoje , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

4 200 zł122 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wynajem całkowicie bezczynszowe 5 pokojowe mieszkanie (dwupoziomowe) z własnym miejscem postojowym na zamkniętym oosiedlu w budynku wielorodzinnym (zabudowa szeregowa) przy ul. Liliowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł57 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,20 m2 przy ul. Hallera. Dostępne od zaraz! Opiekun Oferty tel. Otoczenie nieruchomości: osiedle znajduje się w idealnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 850 zł17 m² 108,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Prezentujemy ofertę wynajmu mikroapartamentu usytuowanego w budynku w ramach kompleksu Port Popowice przy ulicy Białowieskiej we Wrocławiu. Bardzo dobra lokalizacja. Mikroapartament:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 450 zł48 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Wygodny apartament o powierzchni 48 m2, znajdujacy się na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z balkonem i garażem podziemnym, na wrocławskim Jagodnie. W sumie koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

4 600 zł69 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajęcia 2-pokojowego mieszkania z dużym, zadbanym ogródkiem. Mieszkanie idealnie nadaje się np. na gabinet, kancelarię czy biuro rachunkowe. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małopanewska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł43 m² 77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący Tel: ***od zaraz*** Polecam 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2, zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Małopanewskiej. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Dorzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł55 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

(Tądel) Specjalista ds. nieruchomości Tel: numer licencji pfrn: 30058 Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z tarasem na Grabiszynie przy ulicy Rymarskiej. Okolica: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia usytuowanego na I piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest w stanie bardzo dobrym, gotowe do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - mieszkanie na Ołtaszynie. Mieszkanie znajduje się w niedawno wybudowanym kameralnym 2-piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie jest starannie wykończone i elegancko umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oriona

Głogów,dolnośląskie

1 700 zł54 m² 31,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze w wieżowcu przy galerii Glogovia. Układ: - salon (kanapa, stół z krzesłami, szafki) - sypialnia (łóżko) - pokój - kuchnia (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

6 300 zł84 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem 84 m2| 3 pokoje | osiedle zamykane | Rymarska Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 (english version below) ***mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji blisko rynku i Placu Grunwaldzkiego dla zgranej grupy osób. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi po 12 m i jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Westerplatte

Świdnica,dolnośląskie

1 750 zł27 m² 63,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę po remoncie, wyposażoną w nowe meble i sprzęt agd. Mieszkanie przeznaczone dla pierwszego najemcy. Cena najmu: 1750 zł miesięcznie + opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Westerplatte

Świdnica,dolnośląskie

1 850 zł36 m² 51,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę po remoncie, wyposażoną w nowe meble oraz sprzęt agd. Idealna dla pierwszego najemcy! Szczegóły: powierzchnia: duża kawalerka Wyposażenie: nowe meble.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij