dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 887 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 887 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziemowita

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Ziemowita Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w Apartamentowcu solo11 Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł36 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament 2-pok. | pierwszy najem | Balkon | Garaż | Klimatyzacja Lokalizacja: wrocław - Krzyki, ul. Racławicka (budynek Racławicka Platinum) Nowe budownictwo 2024 | 1. piętro z 4 | Winda |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzierżonia

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta tylko w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Oleśnica,dolnośląskie

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta, przy ulicy Lwowskiej Mieszkanie w pełni umeblowane czeka na sympatycznych najemców. Fantastyczna lokalizacja! W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Psie Budy

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł52 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w niezwykłej lokalizacji, w samym centrum Wrocławia przy ul. Psie Budy we Wrocławiu. Mieszkanie 3 pokojowe w zabytkowej kamienicy z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 150 zł28 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka po remoncie w centrum Położona w bloku 4 piętrowym, umeblowana. Powierzchnia 27,5 m2 + piwnica Mieszkanie gotowe do zamieszkania - składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

5 200 zł60 m² 87 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: *** for English scroll down*** Polecam 3-pokojowe klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 60m2 na ul. Długiej. Inwestycja Lokum Porto. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dawida

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Dawida, wrocław Skorzystaj z oferty wynajmu komfortowego mieszkania w pełni wyposażonego o powierzchni 41 m , położonego w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wygodna

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł64 m² 32,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Wygodnej Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki, - wc, - przedpokoju. Mieszkanie umeblowane. Cena 2100 zł + czynsz 1130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspaniałe 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 pietrze w kameralnym 4 piętrowym bloku. Mieszkanie dostępne od połowy stycznia! Dla max 2 osób. Lokalizacja : Wielka Wyspa / Biskupin / ulica Gersona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

4 550 zł63 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od 1 marca dostępne jest 64-metrowe mieszkanie zlokalizowane na 9. piętrze nowoczesnego budynku (rok budowy: 2017) przy ul. Gwiaździstej, tuż obok Sky Tower. Lokal oferuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe (48m2) w pełni wyposażone w nowej kamienicy przy ul. Chełmońskiego w Centrum Polkowic. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Z wyposażeniem, C.O. Miejskie! Do wynajęcia kawalerka o pow. 20 m2 usytuowana na czwartym piętrze w bloku przy ul. Św. Jadwigi. pokój, kuchnia, łazienka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 599 zł40 m² 64,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Запрошую в оренду 2-кімнатну квартируз балконом - вітальня з кухнею та окрема спальня - виконана за високим.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł27 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka w centrum miasta przy ul. Polnej w Bolesławcu! Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Manganowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! super lokalizacja! umeblowane! balkon! mieszkanie przyjazne kotom, balkon osiatkowany miejsca parkingowe dostępne na parkingu za szlabanem oferta wstrzymana Do wynajęcia 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vip homes prezentują Państwu do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe po kapitalnym remoncie, posadowione na parterze budynku 6-rodzinnego w Cieplicach w Jeleniej Górze. Na powierzchnię ok. 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wojska Polskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 000 zł89 m² 33,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Vip homes prezentują Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie, posadowione na III piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Do mieszkania przynależy własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Hallera - tuż przy Parku Grabiszyńskim - osiedle ogrody hallera. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

2 000 zł53 m² 37,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem w Legnicy przy ul. Złotoryjskiej. Oferujemy na wynajem przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,4 m , zlokalizowane w Legnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł23 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wrocław ul. Krakowska 88CD, krakowskie Tarasy Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie, niezależne, klimatyzowane, doskonale zaaranżowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Świdnica,dolnośląskie

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną niezwykłą kawalerkę w Świdnicy w centrum miasta przy ul. Jagiellońskiej. Tylko U nas! Kawalerka o powierzchni 30m 2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na piątym piętrze budynku z windą. Mieszkanie jest bardzo jasne, zadbane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł101 m² 41,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ołtaszyn, ul. Motylkowa * Ilość pokoi: 4 * Metraż: 101 mkw * Kuchnia: aneks z oknem * Piętro: 3/3 * Obowiązuje najem okazjonalny oraz ubezpieczenie oc Najemcy opis nieruchomości: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kertyńskiego

Legnica,dolnośląskie

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie znajdujące się na popularnym i nowoczesnym osiedlu Bielany, które jest doskonałym wyborem dla osób ceniących wygodę i spokój. To zielona i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English, call for more details. English version below! Do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m ,położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w Cieplicach wszędzie blisko, a jednak spokojnie! Szukasz mieszkania, gdzie wszystko masz pod ręką, ale jednocześnie możesz odpocząć w ciszy? Oto ono! 2. piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, częściowo umeblowane, z dużym balkonem na Podzamczu. Świetna lokalizacja, w pobliżu liczne sklepy, przychodnia, szkoła, przedszkole, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w bloku o pow. 52 m2 usytuowane na 3 piętrze na osiedlu Różanym. Mieszkanie jest bardzo komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł47 m² 55,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Mieszkanie dostępne od 1 grudnia. 2 pokojowy apartament przy ul. Czartoryskiego , na osiedlu Poświętne. Do dyspozycji przyszłego lokatora salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz wynająć mieszkanie w bezpiecznej i spokojnej okolicy? Ten świeżo wyremontowany lokal jest dla ciebie wprost idealny! Komfortowe, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Himalajska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł51 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem blisko Uniwersytetu Medycznego oraz szpitala. Idealne dla pary oraz dla osób ceniących atrakcyjną lokalizację Opis Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jęczmienna

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł27 m² 93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w odrestaurowanej, stylowej kamienicy Z miejskim ogrzewaniem I windą znajdującej się w centrum Wrocławia na Starym Mieście (ul. Jęczmienna). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sądowa

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł35 m² 69,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam kawalerkę położoną przy ul. Sądowej, zaraz obok Placu Legionów, w odległości 2 przystanków tramwajowych od Rynku. Zamieszkaj w uroczym i przytulnym mieszkaniu. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

5 950 zł126 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże (125m2) i przestronne mieszkanie położone na 6 piętrze przy ul. Bujwida we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja oraz rozkład mieszkania zachęca do zamieszkania w nim od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie najmu mieszkanie usytuowane w samym centrum Legnicy. Położone na VIII piętrze w wieżowcu. W skład nieruchomości wchodzą: - salon połączony z kuchnią - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł40 m² 82,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Wrocław, ul. Gazowa Mieszkanie: powierzchnia: 40 m Piętro: parter Układ: 2 pokoje Sypialnia: podwójne łóżko, pojemna szafa, biurko do pracy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 950 zł42 m² 94,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament o pow. 42m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym, w pięknym miejscu Wrocławia przy ul.Gdańskiej. Kamienica w 2008r. przeszła generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 47,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecamy do wynajęcia długoterminowego (min 1 rok), przepiękne, ciepłe, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej okolicy. W pobliżu basen, korty tenisowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Dostępne od 01.02.2025r. Gotowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Atutem tego mieszkania jest pełne wyposażenie w tym klimatyzacja. Bezpłatne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60,13 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urządzone z dbałością mieszkanie wraz z miejscem postojowym - ul. Prądzyńskiego W mieszkaniu jest klimatyzacja z funkcją grzania, sporo miejsca do przechowywania -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij