dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 892 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 892 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł84 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Zapraszam do wynajmu w pełni wyposażonego apartamentu o powierzchni 84 m2, położonego przy ul. Walońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

3 750 zł45 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak English. English describe below. Jesteś studentem jednej z wrocławskich uczelni ? Chciałbyś mieć 3 minuty na swoją uczelnię i wszystkie uroki życia w centrum na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł48 m² 54,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Jagodnie ul. Komedy w budynku z 2020 roku. Osiedle samych nowych budynków. Dobry wyjazd w kierunku autostrady A-4 i obwodnicy wschodniej. Blisko Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pl. Katedralny

Legnica,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: na wynajem nowoczesna Kawalerka zlokalizowana w Legnicy w centrum miasta przy Pl. Katedralnym. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na I piętrze. Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł69 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe|garaż|jesionowa, tarnogaj|od listopada Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od listopada*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Opis Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 110 m2. Mieszkanie składa się z salonu z jadalnią i otwarta kuchnią, 4 pokoi, 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w nowym budownictwie 2-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 52 m 2 + balkon w Lubinie na oś. Przylesie - najlepsza lokalizacja - ul. Kwiatowa. Mieszkanie usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 54 m2, ul. Łukasińskiego, krzyki, bez prowizji Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach, w okolicach Starego Miasta (20 minut spacerem). Bliska odległość do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

2 600 zł49 m² 52,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pok., POW. 49,39 M2, balkon, piwnica, miejsce parkingowe! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł34 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Jasne, stylowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33,5 m z doskonałym dojazdem do centrum, w inwestycji Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

2 550 zł45 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Wrocław, gaj, ul. Piękna Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym bloku z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym w garażu podziemnym (for English see below) Przedmiotem najmu jest komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem - w dogodnej lokalizacji Wrocław ul. Lotnicza - (for English see below) Oferuję na wynajem wygodne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Lotniczej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Legnica,dolnośląskie

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: na wynajem duże mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Andersa. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł94 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronne, 2-poziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długosza

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m, położonego przy ul. Jana Długosza we Wrocławiu. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł54 m² 46,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego! minimum 1 rok. Parter. Polecam do wynajęcia mieszkanie położone przy ulicy Zwycięskiej, w drugiej linii zabudowy. Wyjazd w kierunku autostrady i obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł100 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz prestiżu i wygody? Ten apartament jest dla Ciebie! Polecam rozkładowe mieszkanie położone w budynku wielorodzinnym z windą na osiedlu Ołtaszyn przy ul.Parafialnej. Opis lokalu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Głogów,dolnośląskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Głogów, osiedle Śródmieście. Do wynajęcia kawalerka z balkonem na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z zadbaną klatką schodową. Bardzo dobra lokalizacja. Pod blokiem ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

1 950 zł33 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Najem dla osób pracujących. Oferta tylko w sdp! Czas trwania umowy najmu - ok. 12 miesięcy. Mieszkanie dostępne od zaraz w ramach najmu okazjonalnego. Właściciel nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł77 m² 35,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, plac grunwaldzki (norwida), 77 m2, oddzielna kuchnia Do wynajęcia od 1 lipca mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 77 m2. Zlokalizowane na 2 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/jastrzębia Ilość pokoi:2 Metraż: 49m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 9 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, piekarnik, płyta kuchenna gazowa, okap, zmywarka, rozkładany narożnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania dwu pokojowego przy ul Przyjaźni. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - sypialni z wyjściem na balkon - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 300 zł39 m² 134,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość najmu krótkoterminowego prestiżowy adres obok ostrowa tumskiego W okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, wrocław, ołbin. Mieszkanie po remoncie, o powierzchni 47 m , usytuowane na 1. piętrze w doskonale skomunikowanej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego *w pobliżu znajduje się Pasaż Grunwaldzki *dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

4 690 zł38 m² 122,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

4 300 zł75 m² 57,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone! wysoki standard wykończeń! gotowe do wprowadzenia! 3 sypialnie + salon Z aneksem kuchennym! przyjemny balkon! idealne dla rodziny Z dziećmi! Osoba prowadząca: tel. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

2 000 zł66 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie w Kobierzycach! Do wynajęcia piękne mieszkanie w Kobierzycach, które znajduje się na pierwszym piętrze budynku bez windy. Widok z okien to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

2 800 zł54 m² 51,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

@witajwiglica Polecamy do wynajęcia całkiem nowe dwupokojowe mieszkanie w eleganckim budynku w spokojnej części Kobierzyc. Mieszkanie charakteryzuje praktyczny układ pomieszczeń. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 42 m , zlokalizowany na osiedlu Bielany przy ul. Karola Myrka. To nowoczesna i spokojna okolica, idealna zarówno dla singli, par, jak i małych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Jawor,dolnośląskie

2 600 zł71 m² 36,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wspaniałe, jasne i przestronne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy urokliwej ulicy Kopernika w Jaworze. Do dyspozycji ładny ogródek z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wzgórze Grota-Roweckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 600 zł48 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam o zapoznania się z ofertą najmu 3 pokojowego mieszkania w Jeleniej Górze położonego na 1 piętrze bloku. Mieszkanie po remoncie, umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m , znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka (31 m2) w inwestycji Kępa Mieszczańska przy ul. Dmowskiego (śródmieście). Miejsce postojowe w garażu podziemnym! Mieszkanie dostępne od 1 stycznia 2025 Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyższy standard również dla spokojnych studentów. Bardzo ładne, przestronne, czyste i w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, bezpiecznym parkingiem (pilot dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kiełczów,dolnośląskie

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowiutkie mieszkanie o powierzchni 66 m , znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku w spokojnej i zielonej okolicy Kiełczowa. To wyjątkowa okazja, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa okazja! Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, w pełni rozkładowe przy ul. H. Sienkiewicza we Wrocławiu. Usytuowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Luksusowa kawalerka z pełnym wyposażeniem Polecamy na wynajem 1-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się, w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Idealne dla pary lub singla. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 499 zł55 m² 45,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem od zaraz, popowice, 55 m **lokalizacja:** Mieszkanie położone jest na cichym, spokojnym osiedlu Popowice, oddalone od głównych ulic dwoma liniami zabudowy. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki Południe/ ul. Zielińskiego Ilość pokoi: 1 Metraż 28 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 5 ( winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Na życzenie nowego lokatora, właściciel zakupi.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij