dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 891 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 891 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł27 m² 86,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam na wynajem przestronną kawalerkę z osobną kuchnią, zlokalizowaną w centrum Wrocławia przy ulicy Zachodniej. Lokalizacja: ulica Zachodnia, szczepin Metraż: 26,7 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

3 350 zł55 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel: for english please scroll down *dostępne od zaraz* Polecam serdecznie do wynajmu apartament 2-pokojowy o powierzchni 55m2. Nieruchomość znajduję się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

3 350 zł70 m² 47,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Idealne dla studentów (4 pokoje), centrum miasta, dwie łazienki. Wynajem od 1 sierpnia 2024r. Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie (powierzchnia ze skosami ok. 70m2) położone w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliska

Syców,dolnośląskie

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferowane przez nas 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Kaliskiej to bardzo atrakcyjna nieruchomość do wynajęcia, i piętro. 1.Opis nieruchomości: Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ziębice,dolnośląskie

1 630 zł32 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marta Anysz Tel. Istnieje możliwość rozłożenia części płatności na raty. -Nieruchomość dostępna od 01.09.2024r. W przypadku zakupu w rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie, położone na 1 piętrze kamienicy w Centrum Wałbrzycha. Dostępne od pierwszego 03 sierpnia. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum - ul. Kniaziewicza (plomba blisko dworca pkp) Polecam do wynajęcia zadbane mieszkanie 2 pokojowe z wychodzoną garderobą (51 m2 + balkon), usytuowane w budynku z 2000r. na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tkacka

Wrocław,dolnośląskie

2 503 zł43 m² 58,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Top Pilczyce 3 pok-42,62m2 Ogródek. Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m2 znajdująca się na 2 piętrze ( poddasze) przy ul. Tkackiej. Mieszkanie składa się z przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 050 zł39 m² 27,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez nasze biuro! Oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze na Makuszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 38,80 m2 , na które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem dwustronne, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą. Położone w otoczeniu zieleni - pomiędzy Parkiem Południowym i Parkiem Skowronim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jęczmienna

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, słoneczne i wyjątkowe mieszkanie o centrum Wrocławia. Lokal położony przy ul. Jęczmiennej, satre Miasto. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane nieopodal centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 (for English scroll down) * mieszkanie dostępne od zaraz, klucze W biurze * Polecam 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia pokoje 1, 2 -osobowe w centrum Świdnicy z widokiem na Rynek. Tylko U nas! wolne pokoje! Pokój 1- osobowy 1000 zł Pokój 2 - osobowy 1200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnuszkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł54 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i miejscem postojowym w podziemnym garażu w nowym budynku przy ulicy Czarnuszkowej we Wrocławiu Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł60 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego! Polecam do wynajęcia piękne mieszkanie usytuowane na parterze przy ul. Mikołaja Reja ( inwestycja Ogrody Reja ). Mieszkanie o powierzchni 59,78m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,01 mkw, położonego na I piętrze budynku znajdującego się na wrocławskim Starym Mieście, przy ulicy św. Antoniego. Na całkowitą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na nowoczesne osiedle Archicom - Słoneczne Stabłowice, gdzie znajduje się piękne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym, zadaszonym tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chociebuska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł30 m² 86,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, nowy dwór, wysoki standard, nowe budownictwo, chociebuska Do wynajęcia od zaraz duża kawalerka o powierzchni o 30,22 m2 zlokalizowana na 3 piętrze w budynku wielopiętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie przy ul. Zwycięskiej na wynajem. Opiekun oferty: tel. Jednopokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 20 m2 w budynku z 2024 roku przy ul. Zwycięskiej. Lokal wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Głogów,dolnośląskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem dwupoziomowego mieszkania z windą w kamienicy: cena wynajmu: 1 900 pln / miesiąc Czynsz: 1 000 pln / miesiąc (wliczone ogrzewanie miejskie oraz woda) Kaucja: 2 000 pln Powierzchnia: 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł41 m² 122,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ten jasny i przestronny loft jest imponującym przykładem luksusowej architektury post-industrialnej w pięknym, neogotyckim budynku najstarszego szpitala we Wrocławiu. Otwarty układ, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

3 250 zł63 m² 51,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Muchoborze Przedstawiam Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 63 m2 składające się z trzech osobnych pokoi, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie idealne dla 1, max. dla 2 osób. ( bez zwierząt! ) Na wynajem mieszkanie 28 m2, ul.Sudecka 76 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na niskim parterze. Lokalizacja Tuż przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł42 m² 81 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m, usytuowane w prestiżowym kompleksie Browary Wrocławskie. To miejsce łączy w sobie nowoczesność, komfort i piękno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Katowicka

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł17 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Katowicka 2 *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia 17 m2 *elektryczne ogrzewanie *parter *cicha, spokojna okolica Wyposażenie: *salon: kanapa, stolik do kawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł48 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do skorzystania z oferty wynajmu nowoczesnego mieszkania z balkonem o powierzchni 47,70 m , znajdującego się na 4. piętrze bloku przy ul. Braniborskiej, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję 2-pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z : - ciemnej kuchni - pokoju dziennego - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł53 m² 54,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 53m2 na Starym Mieście- pl. bp Nankiera. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Wrocławia, tuż przy znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł52 m² 42,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

* lokalizacja: partynice/maczka * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 51,50mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 0/4 * Informacje dodatkowe: od września, miejsce w garażu podziemnym za 200zł obligatoryjnie, opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 100 zł57 m² 37 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wynajęcia. Lokal znajduje się na VI piętrze budynku z windą, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość jest w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gradowa

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne duży balkon Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Gradowej Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypianie, - łazienka, - wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: huby, ul. Jesionowa Metraż: 44 m2, piętro: 13 Dostępne: od zaraz Polecam na wynajem mieszkanie świeżo po remoncie na wrocławskich Hubach. Mieszkanie o metrażu 44 m2 mieści się na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł38 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego, bezczynszowego mieszkania na Starym Mieście, ul. Długa w Głogowie. Cena: 1500 pln / miesiąc Powierzchnia: 38,37m Lokalizacja: stare Miasto, głogów Piętro: 1 (z windą) Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marconiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Marconiego * 38 m2 *składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł56 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: responsible agent speaks English. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Oferta ze spacerem wirtualnym - na końcu oferty. Okres wynajmu: preferowany okres wynajmu to 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 300 zł38 m² 33,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w centrum po remoncie Komfortowo wykończone mieszkanie - w pełni wyposażone i umeblowane. Pow. 38,50 m 2 - pierwsze piętro w bloku. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wambierzycka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku na Gaju przy ul.Wambierzyckiej! Miejsce postojowe w garażu podziemnym 200 zł/mc dodatkowo Słoneczne mieszkanie umeblowane i wyposażone: - 2 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 sierpnia. Do wynajęcia 2 pokoje, znajdujące się na wysokim parterze w kamienicy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Północ Nieruchomości prezentuje słoneczne i przytulne mieszkanie na wynajem w Jeleniej Górze na Zabobrzu II. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze a z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Głogów,dolnośląskie

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia. Jeżeli szukasz mieszkania na wynajem w Głogowie, ta oferta może Cię zainteresować! Przestronne i słoneczne mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł60 m² 67 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: *** We speak English *** Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze o powierzchni 60m2 w budynku Odra Tower w centrum Wrocławia (10min.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij