dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 894 ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe, dla pracowników Firm, osób prywatnych. Lokalizacja- okolice biedronki na Przemysłowej, świetny wyjazd na Wrocław, blisko do strefy ekonomicznej. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania znajdującego się w kameralnym budynku, na pierwszym piętrze w spokojnej i zielonej okolicy. Lokalizacja: - cicha i zielona okolica. - muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł80,50 m² 21,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 80,50 m 2 , usytuowane na parterze w kamienicy - miasto chojnów Nieruchomość usytuowana w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z tarasem w ovo Wrocław - English version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю по-русски.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na III piętrze zadbanego, trzypiętrowego budynku mieszkalnego. Budynek po modernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł59 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie | 59 m | 2 balkony | zamknięte osiedle | Wysoka, ul. Chabrowa Lokalizacja Wysoka, ul. Chabrowa 87, gmina Kobierzyce bezpośrednie sąsiedztwo Wrocławia. Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie przy ul. Smardzowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajduje się na 2. pietrze budynku ( 2019 rok ) z windą. Nieruchomość jest jasna bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,50 m² 33,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecamy do najmu 2 pokoje w centrum Wołowa. Mieszkanie jasne, środkowe, rozkładowe, dwustronne, ustawne, położone na ivp./IVp. w typowym bloku mieszkalno-usługowym z lat 70-tych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49,95 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Ołbin | ul. Jaracza mieszkanie Na wynajem funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Klucze w biurze! 10 min. do Uniwersytetu Ekonomicznego! 10 min. do Dworca pkp i pks, 15 min. do Rynku. 500m do Parku Skowroniego. Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej - w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz. 2 pokojowe, duże, przestronne mieszkanie. W pełni rozkładowe, kuchnia osobno, osobno wc. Poszukuję na najemców osób dorosłych bez zwierząt. Wyposażenie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, przy placu Jana Pawła II. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, dostępne od zaraz. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na 11 piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Chociebuskiej. Słoneczne wnętrza zostały urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o detale. -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł84,74 m² 47,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne, trzy pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, przy ul. Paniowickiej. Mieszkanie znajduje się w kompleksie budynków położonych na obrzeżach Lasu Pilczyckiego,na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu kawalerkę w Bolesławcu w Rynku. Szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni 29 m2, - położone na drugim piętrze , -piwnica do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio apartament W centrum miasta- ul. Braniborska 2300 zł Do wynajęcia studio przy ul. Braniborskiej, stare Miasto. Lokalizacja: braniborska to wyjątkowy adres na mapie Wrocławia, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,67 m² 43,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie z widokiem na zieleń na wałbrzyskim Podgórzu, dostępne od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja - 500 metrów do dworca pkp. Mieszkanie po generalnym remoncie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2013 roku przy ul. Jasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy z dala od miasta? Mam dla Ciebie propozycję 1-pokojowego mieszkania na I piętrze w pobliżu jeziora w Kunicach! -> ul. Wincentego Witosa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bolesławiec, mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia. Do wynajęcia doskonale zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow.52,10 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy kilkurodzinnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 45m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, ciemnej kuchni, łazienki z wc oraz dwóch przedpokoi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram. Do wynajęcia komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 25m , które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł21 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację. Nieruchomości Bolesławiec. Kompleksowa obsługa kredytowa Oferujemy doradztwo przy wyborze kredytu oraz pomoc przy jego uzyskaniu. Doradzamy te rozwiązania, które najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30,48 m² 39,37 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka znajdujące się na 9 - piętrze w Głogowie przy ulicy Daszyńskiego o powierzchni 30,48 m2 Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju - kuchni - łazienki z wc - Przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu Mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Lokal usytuowany na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy B. Sztukowskiego w Lubinie Wnętrze przytulne, zadbane Łazienka świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł67,62 m² 85,77 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny 3-pokojowy apartament na Krzykach we Wrocławiu do wynajęcia. Polecamy do wynajęcia 3-pokojowy apartament z balkonem przy ul. Drukarskiej w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł107 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia, w klimatycznej kamienicy o niepowtarzalnym charakterze. To propozycja dla osób, które cenią sobie styl,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w centrum Wołowa (ok.45km od Wrocławia), przy Rynku, w wyremontowanej, jednoklatkowej kamienicy. Lokal środkowy, ciepły,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament, 2 pok., 13 piętro, duży taras 20 m2, widok na Odrę, kompletne wyposażenie, wysoka jakość i ciekawy design, miejsce postojowe! MIESZKANIE Zamieszkaj w apartamencie Atal.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł170 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4-pokojowy eksluzywny apartament o powierzchni 170 mkw., położony w sercu miasta, nieopodal Rynku Lokal znajduje się w budynku biurowo-usługowo-apartamentowym i jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: strachocin/vespucciego Ilość pokoi:2 Metraż: 39m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/5, budynek z windą z 2021roku z windą Informacje dodatkowe: obligatoryjnie miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i garderobą. Pierwszy najem! klimatyzacja Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu przytulnego i wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27 m2 usytuowana na I piętrze, w spokojnej okolicy Osiedla Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na Klecinie w pobliżu Bielan Wrocławskich. Mieszkanie o wielkości 69m2 Znajduje się na parterze lokalizacja: klecina, południe Wrocławia. Mieszkanie: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W bloku na zabobrzu - - noskowskiego 6 - 4 piętro. Polecam Państwu mieszkanie na Zabobrzu w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie posadowione jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w kamienicy jednorodzinnej osiedle Stare Miasto. Mieszkanie o powierzchni 60m2, składające się 3 pokoi, kuchni, łazienki. Mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48,80 m² 53,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, urocze i komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m położone na Jagodnie przy ul. Schuberta, w cichej i zielonej okolicy. Lokal znajduje się w zacisznym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij