dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 408 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 410 910 zł7 090 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny w Strzegomiu w postaci działki gruntu nr 1982, am-23, obręb 0003, powierzchnia 0,7090 ha, kw nr sw1s/00087937/6 W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 259 zł71,50 m² 10 129,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, antresoli, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 259 zł71,53 m² 11 523,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 870 zł83,75 m² 9 682,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Promocja! Cena ofertowa 810 870 zł, cena promocyjna 778 400 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł34,40 m² 17 296,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku. Doskonała lokalizacja: atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komunikacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł246 m² 4 674,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Północ Nieruchomości Oddział w Zgorzelcu ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, łączącego komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 000 zł131,07 m² 8 842,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący jednorodzinny na wydzielonej działce gruntu. Budynek w stanie podwyższonym deweloperskim z wykonanymi gładziami i malowaniem ścian na biało.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł53,01 m² 8 960,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Bardzo ustawne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Wygodnej we Wrocławiu, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Ołbina. Nieruchomość o pow. 53,01 m stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

964 656 zł47,52 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Panorama Karkonoszy w budynku C. Wystawa mieszkania: południowy - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 900 zł44,60 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, oraz ogródkiem, mieszczącego się w inwestycji Panorama Karkonoszy w budynku C. Wystawa mieszkania: południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 120 zł41,40 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Panorama Karkonoszy w budynku A Wystawa mieszkania: południe Widok:.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł60,60 m² 6 848,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Okazja! 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, z dużym balkonem Osiedle Piastowskie Na sprzedaż oferujemy ciepłe, przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 999 zł148 m² 7 425,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, tuż na południu Jagodna. Inwestycja znajduje się na ulicy Błotnej, w Żernikach Wrocławskich. Standard: deweloperski Plus Dodatkowe atuty: - kanalizacja - droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o miejscu, które połączy ciszę natury z bliskością miasta? O działce, na której zbudujesz dom swoich marzeń, a z okna podziwiać będziesz widok na malownicze pola? Jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą komfortowym 2-pokojowym mieszkaniem znajdującym się w zielonej części Świdnicy - ul.Głowackiego Przy budynku teren zielony do.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł61,60 m² 7 873,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania ok. 61,5 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł45,25 m² 8 397,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, i piętro - Osiedle Młodych! Mile widziana zamiana na 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł88,88 m² 10 564,81 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Komfortowy, 4-pokojowy dom z ogrodem, zlokalizowany w Psarach, tuż przy granicy z Wrocławiem. W cenie 2 miejsca postojowe przed budynkiem. Cena za udział w drodze: 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł87,98 m² 10 104,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł87,97 m² 9 992,04 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł86,40 m² 6 365,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na wyposażeniu mieszkania pozostaje prawie całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

532 000 zł62,74 m² 8 479,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - miejsce postojowe pod budynkiem! Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla rodziny! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:996 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Niemcza. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł720 m² 5 402,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 655 m²

English version below Sielski dom wiejski położony jest na Pogórzu Izerskim w otoczeniu pól, lasów i malowniczego krajobrazu Parku Doliny Bobru. Dom o powierzchni 720m o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

67 861 zł950 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiot sprzedaży stanowi udział wynoszący części: prawa użytkowania wieczystego działki nr 4/24 o powierzchni 950 m2 (am-12, obręb Psie Pole) oraz prawa własności znajdującego się na tej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł72 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Osiedle Krzywoustego na Psim Polu jest samowystarczalną dzielnicą z pełną infrastrukturą, szkołą podstawową, przedszkolami, żłobkami, służbą zdrowia, wszystkimi potrzebnymi sklepami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Brzozova park nowoczesne domy 8 min od centrum legnicy Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć. Poranek z kawą na tarasie, cisza, wokół brzozowy las i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Bez prowizji. Bez ograniczeń wieku i narodowości. Pokój jednoosobowy w dużym i wygodnym mieszkaniu przy ul. Hiszpańskiej 29. cześci wspólne: -osobna kuchnia -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39,30 m² 8 142,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam dla Ciebie mieszkanie na 1 piętrze w bloku z klimatyzacją - zobacz koniecznie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,3 m2 z dodatkowy pomieszczeniem przynależnym - piwnicą (2,32.

Szczegóły ogłoszenia

720 225 zł72,75 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 72,75 m znajdujący się w nowoczesnej inwestycji Sienkiewicza Résidence przy ul. Henryka Sienkiewicza we Wrocławiu. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł149 m² 55,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Na sprzedaż gotowy Biznes lub Prywatna Enklawa Spokoju. Prezentujemy wyjątkową, niestandardową nieruchomość położoną w gminie Prochowice. To idealna propozycja dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł1 076 m² 6 691,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 615 m²

Oferta doskonale dopasowana dla firm produkcyjnych, potrzebujących lakierni, montowni, spawalni. Zapraszamy również serwisy samochodowe, zakłady metalowe, blacharskie, stolarnie Jeśli potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł101,01 m² 7 524,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł113,10 m² 7 029,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jesiennej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł41,14 m² 10 184,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

 

 

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 815 m Bogdaszowice | cisza, zieleń i Wrocław w zasięgu ręki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 815 m , położona w wyjątkowo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

670 990 zł61 m² 10 999,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! bez pośredników! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone we Wrocławiu przy ul. Jankiela (dzielnica Psie Pole). Lokal znajduje się na parterze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł101,01 m² 7 524,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł112,40 m² 5 693,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Nowa cena: było 670 000 obecnie 640 000 zł! Kopaniec przestronne mieszkanie 112 m z dużą działką 830 m | Góry Izerskie Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie (piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wrocław, na wynajem Hala z biurem-magazynem + pomieszczenia socjalne łącznie 400m2 Rozkład pomieszczeń i powierzchnię odczytacie Państwo na załączonym planie. Istnieje dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł33 m² 10 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie Z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 33m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł42,50 m² 7 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze w Pszennie blisko Świdnicy. 42,5m2 + strych +ogród Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45 m² 10 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45 m2 składa się z: - kuchnia z oknem.