dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 428 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 428 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

5 700 000 zł940 m² 6 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:171 600 m²

! obniżona cena od 28.04.2026! Nieruchomość najlepiej opisać w 3 segmentach: 1) część działki o powierzchni 7684 m zabudowana budynkiem mieszkalnym i stodołą. 2) część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska Wrocław

522 040 zł42,10 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Tilia. Osiedle Tilia powstaje przy ul. Lawendowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska Wrocław

519 064 zł41,86 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska Wrocław

598 406 zł54,95 m² 10 890,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Tilia. Osiedle Tilia powstaje przy ul. Lawendowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł99,40 m² 4 124,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Uwaga nowa cena! - lokal handlowy położony w centrum, przy głównym deptaku - miejscowość Kowary (karpacz 5min. autem) - cena 410 000zł - pow. 99,4m2 - dwie duże witryny sklepowe - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł60,76 m² 8 706,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,76m2 usytuowane na III piętrze na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł5 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Polecam na sprzedaż halę produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalno-biurowym, położoną w bliskiej odległości od centrum Legnicy. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²1 434 m² 60 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowy przy ulicy Zamkowej w samym centrum Legnicy, nieruchomość znajduje się na 1, 2, 3, i 4 piętrze z windą. Lokale są w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 555 zł49,55 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Funkcjonalny, 3-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w luksusowej inwestycji Central Park Świdnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 183 zł49,29 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Funkcjonalny, 2-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w luksusowej inwestycji Central Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 794 zł63,35 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Funkcjonalny, 3-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w luksusowej inwestycji Central Park.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52,05 m² 10 566,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Bielany w Legnicy z przynależnym miejscem parkingowym w cenie mieszkania. Nieruchomość ma 52 m2 i znajduje się w budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł64,30 m² 6 765,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego ,zlokalizowanego na osiedlu piekary B. Mieszkanie o powierzchni 64,3 m2 usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł60,95 m² 7 629,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokojowe mieszkanie - Piekary B Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w budynku z 2002 r. na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,81 m² 5 975,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Hutników w Legnicy. Lokal znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. Składa się z 3 pokoi, kuchni ze spiżarnią, 2 przedpokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament 3 pokojowy z możliwością wydzielenia 4 pokoju - komórka lokatorska - miejsce postojowe zewnętrzne przy budynku - teren ogrodzony Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Legnicy - Tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 400 zł47,20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal k3m3p2 o pow. 47.20 m2 Lokal mieszkalny mieści się na II piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz antresoli o powierzchni 19,20 m2 (do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 100 zł55,80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal k3m6p2 o powierzchni 55.80 m2 Lokal mieszkalny mieści się na II piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz antresoli o powierzchni 23,2 m2 (do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 480 zł81,40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal k2m3p2 o pow. 81,4 m2. Lokal mieszkalny mieści się na trzeciej kondygnacji (II piętro), składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł44,20 m² 8 325,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,22 m , zlokalizowane na 1. piętrze przy ul. Złotoryjskiej. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o nowym domu? Zacznij od zakupu działki. Tylko U nas! renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane w Stefanowicach - gmina Marcinowice. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz, bez pośredników biuro w segmencie biurowym. Segment to 1/4 piętra zamknięta w ramach wspólnych drzwi. W segmencie mieści się: pokój będący przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł210 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w Leśnicy Cena: 6 500 zł + 1 000 zł opłaty eksploatacyjne Powierzchnia: 163,3 m Miejsca parkingowe: 6 Internet: szerokopasmowy światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł79 m² 12 405,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie na Osiedlu Malowniczym na wrocławskich Marszowicach, przy ul. Modelskiego. Salon z częściowo otwartą kuchnią + 3 sypialnie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, przestronne mieszkanie na Osiedlu Malowniczym na wrocławskich Marszowicach, przy ul. Jahna. Salon + 2 sypialnie i niezależna kuchnia o łącznej powierzchni 69m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł52,50 m² 10 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Cena do negocjacji. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnej kamienicy w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia - Karłowice,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1005 m Kębłowice | 7 km od Wrocławia | media przy działce | mpzp Działka nr 20/184. Brak prowizji dla kupującego. Szukasz działki pod budowę domu blisko Wrocławia, ale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam , sprzedam ziemię rolną niskiej klasy ( łąki i pastwiska ). Ziemia znajduje się w miejscowości Jędrzychówek powiat polkowicki o powierzchni 12,1 ha. Więcej informacji podam.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Sprzedam! Bez pośredników. Budynek świeżo po termomodernizacji (2025r): - pow. 119,4 m2 - piętro 2/3 - salon - aneks kuchenny wyposażony w niezbędne sprzęty agd - 2 sypialnie - 2 łazienki (.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł59 m² 5 576,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania z charakterem i dodatkową przestrzenią to jest coś innego niż typowe układy. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2.000m2 - DZIAŁKA BUDOWLANA w CENTRUM JELENIEJ GÓRY Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i PROJEKTEM DOMU w cenie! BEZPOŚREDNIO! Płaska, działka budowlana 2.000 m w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below. Na wynajem jasne, małe ok 35m2 mieszkanie 2 pokojowe. Wyposażona kuchnia oraz łazienka. Nowy budynek z 2024 r z windą. Wszystkie meble i sprzęty agd/rtv.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł212,08 m² 6 601,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Redukcja ceny 1.500.000zł 1.400.000zł **Na sprzedaż dom dwulokalowy w Karpaczu na osiedlu Skalnym** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 340 m² 282,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1340 m Sadowice k. Wrocławia | Media w drodze | zero prowizji Działka znajduje się przy ul. Dworcowej nr 233/6 brak prowizji dla kupującego Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below. Wynajmę ładną kawalerkę ok 29 m2 z ogródkiem. W pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Pierwszy najem, meble i sprzęty agd oraz rtv nowe. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł67 m² 12 985,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, bardzo klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy. Mieszkanie położone na 3 piętrze. Wejście do budynku od ulicy jak i od zielonego podwórza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł45 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem i świetnym adresem : Stare Miasto, | ul. Żytnia | Wrocław. Apartment with great potential and an excellent address: old Town, żytnia Street | Wrocław Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

361 100 zł25 m² 14 444 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

- idealna na start lub jako inwestycja! Na sprzedaż funkcjonalna, słoneczna kawalerka o powierzchni 25 m2, zlokalizowana w sercu osiedla Maślice, przy ulicy Reszelskiej 2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł63,90 m² 5 461,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz komfortowego mieszkania na parterze z balkonem oraz dużą piwnicą? Sprawdź tą ofertę! Mam dla Ciebie mieszkanie na parterze o powierzchni 56,9 m2 z balkonem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 011 585 zł119,01 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Rezerwacja Ten przestronny lokal o powierzchni 119,01 m2 to idealne miejsce na rozwój Twojego biznesu. Składa się z funkcjonalnego pomieszczenia użytkowego o metrażu 102,74 m2, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł45 m² 13 088,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładne i komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. ok. 45 m2, w nowoczesnym budynku, na Złotnikach, przy ul. Małopolskiej. Więcej informacji pod nr tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł99,58 m² 13 958,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 99,58 m.kw, usytuowany na obrzeżach Wrocławia. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł96 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia z przestronnym balkonem! Powierzchnia 96m2 , na co składają się trzy osobne pokoje (w tym jeden z garderobą), salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 000 zł101,32 m² 17 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na prestiżowych i zielonych Wojszycach we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które cenią ciszę, kameralną zabudowę oraz szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka wykończona z najwyższej klasy materiałów, położona na parterze bloku 4-piętrowego w centrum Piaskowej Góry. W mieszkaniu nowe okna pcv, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł215 m² 5 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego. . - 1 część wykończona pod klucz - 2 część stan surowy zamknięty Lokalizacja - Niegoszów. Metraż: 215.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij