dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 420 ogłoszeń

Rynek pierwotny

943 798 zł90,10 m² 10 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia użytkowa 90,1 m2 Ogródek około 45m2 2 balkony po.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 600 m² 437 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   *Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości *Cena podlega negocjacji Parametry działki: Działka z domem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł44 m² 14 977,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2pok | kameralne osiedle! | Ołtaszyn Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m 2 pokoje, balkon, spokojna okolica Oferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-handlowy 41,95 m po remoncie, bezczynszowy, w sercu nowego osiedla Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 41,95 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: długopole-Zdrój Powierzchnia: 60,6m2 Pokoje: 2 Piętro: 1 Cena: 157 000zł Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w malowniczym Długopole -zdroju! Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł900 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni 900m2 + garaże w samym Centrum Świdnicy na działce 1700m2. Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami : praktyki lekarskie kancelarie,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł218,99 m² 3 191,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Nowy dom jednorodzinny - ślizów! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nowy, przestronny dom jednorodzinny położony w pięknej i spokojnej okolicy - w miejscowości Ślizów ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł124,70 m² 6 335,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom jest częścią inwestycji Domy przy Starym Kamieniołomie, powstającej przy ul. Lipowej w Gęsińcu - miejscowości położonej zaraz przy Strzelinie. W ramach inwestycji zostanie wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

40,80 zł/m²710,73 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia obiekt w Świdnicy, położony przy głównej drodze - bezpośredni wjazd z dk 35! Na obiekt składają się: - budynek główny o łącznej powierzchni powierzchni 428,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł48,28 m² 2 485,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuje lokal położony w dzielnicy Stary Zdrój. Lokal w doskonałej lokalizacji przy głównym komunikacyjnym oraz ciągu pieszych. Nieruchomość składa się z 5 pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Centrum Polkowicac "wołodyjowskiego" W cenie mieszkania klimatyzacja oraz rolety zewnętrzne! Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł75 m² 6 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie położone na 3 piętrze - powierzchnia po podłodze 90 mkw- z uroczymi skosami w zrewitalizowanym budynku, w wyciszeniu ulicznym, dużo przestrzeni i zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w nowym budynku w zabudowie szeregowej niskiej jednorodzinnej dwulokalowej (10 segmentowej) w Polkowicach Dolnych przy ul. Kaliowej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł114,10 m² 6 485,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy Z widokiem na twierdzę kłodzko cena: 740 000 zł nie pobieramy prowizji od strony kupującej! Oferujemy przestronne, stylowe mieszkanie o powierzchni 114,1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednio od pierwszego właściciela. Pośredników zapraszamy do kontaktu wyłącznie z konkretnym klientem. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 500 zł42,37 m² 14 833,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42.37 m , położone na 4 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł88,27 m² 7 363,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,27 m, położone na IV piętrze kamienicy blisko centrum. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł204 m² 6 857,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:531 m²

Piękny dom w spokojnej okolicy Dom położony jest na spokojnym i bardzo bezpiecznym osiedlu. Otoczony zielonym ogrodem, który oddziela posesję od sąsiadów, zapewniając prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł340 m² 1 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:583 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 340 m2 położony w Sulimowie (gmina Siechnice, powiat wrocławski). Na terenie budynki produkcyjne, usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²125,05 m² 2 501 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni łącznej 125,05 m2 z przeznaczeniem magazynowo - biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

217 650 zł1 451 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko 150 zł/m2! tylko U nas! dwie działki W łagowie przy ul. Szkolnej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaoferować Państwu dwie, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł886 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona w miejscowości Grodziszcze! Działka o powierzchni ponad 8 arów! Media: energia elektryczna, woda i kanalizacja (kilkanaście metrów). Polecam! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

829 900 zł59,93 m² 13 847,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone i gotowe do wprowadzenia 3 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Rumiankowej, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 505 m² 332,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świetnie zlokalizowana działka z widokiem - centrum Trzebnicy Prezentuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch działek o numerach 2391 i 2320 o powierzchni 1505.

Szczegóły ogłoszenia

1 724 000 zł184,28 m² 9 355,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:854 m²

Szukasz gotowego i zadbanego domu? Zależy Ci na spokojnej okolicy i zielonym ogrodzie? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Na sprzedaż 6-pokojowy dom wolnostojący w Dobrzykowicach, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł225 m² 9 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / piękny Polecam wyjątkowy dom usytuowany w Oleśnicy. O nietypowej bryle wybudowany z pustaka ceramicznego w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł70,59 m² 15 143,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w okolicy Dworca Głównego? Chcesz mieć balkon? A może dwa? Marzysz o drewnianej podłodze w Twoim nowym mieszkaniu? Winda jest Ci niezbędna? Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki budowlane o powierzchni 0,0851 ha oraz 0,0882 ha, położone w Nowym Julianowie. Działki wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Nieruchomości usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 865 000 zł111,05 m² 16 794,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy Apartament Premium | 111,05 m | 2 Tarasy | Biskupin | Kameralne Osiedle nad Odrą | Stan deweloperski - szeroki zakres indywidualnej aranżacji Zamieszkaj w miejscu, gdzie wysmakowany.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł119,70 m² 2 581,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 119,70 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł110 m² 1 627,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania 2 mieszkania położone na I i II piętrze w Kamienicy Staromiejskiej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł7 448 m² 22,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o łącznej pow. 7448m2 - cześć działki zalesiona drzewami liściastymi (stare 100 letnie drzewa) - w wąwozie gdzie znajduje się budynek gospodarczy dwukondygnacyjny 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł41 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 41,10 m2 położony na 4 piętrze budynku wielorodzinnego o 4 kondygnacjach nadziemnych, podpiwniczonego. Wejście do lokalu z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł253,65 m² 7 880,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z gotowym warsztatem samochodowym Wrocław, jerzmanowo Lokalizacja: zachodnia część Wrocławia, dzielnica Fabryczna spokojna, zielona okolica. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł66,08 m² 31,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Legnica, tarninów ( Glinki ), ulica Józefa Wybickiego, 3 pokoje, balkon, wynajem Na wynajem przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,08 m z dużym balkonem. Lokal jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 853 zł53,47 m² 16 380,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł104,20 m² 4 270,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie duże sypialnie, garderoba, łazienka oraz przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł140 m² 5 060,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Prezentuję na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak, z lat 90-tych o powierzchni 256,9 m2 z działką 418 m2, zlokalizowany w spokojnej i malowniczej miejscowości Mirków,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł29 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,5 m2 położona na parterze kamienicy przy ul. Strzeleckiej w Zawidowie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł39,60 m² 4 040,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m znajdujące się w zabytkowej kamienicy przy Placu Grunwaldzkim w Nowej Rudzie nad Galerią Mozaika, niedaleko Domu Tkaczy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 700 zł58,94 m² 13 551,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Trzypokojowe mieszkanie na parterze kameralnego budynku, położone w spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij