dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

125 000 zł1 393 m² 89,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu cztery działki budowlane położone w Zagórzu Śląskim. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł800 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:419 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu inwestycję deweloperską zlokalizowaną w centrum Jeleniej Góry. Zabytkowa kamienica przy Placu Niepodległości - u zbiegu trzech ulic -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64 m² 12 484,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe 64 m z tarasem 49,3 m , 2 balkony (3,2 m i 7,5 m ) to format, który pojawia się na rynku rzadko - a tutaj jest w pakiecie z wysokim standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie Wrocław Fabryczna, ul. Żwirki i Wigury oferta tylko W biurze toruńskie nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży 4 -pokojowego dwupoziomowego mieszkania o pow. 68.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 500 zł82,34 m² 8 568,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja przy ulicy Porcelanowej to nowoczesny budynek zlokalizowany w jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Wałbrzycha, który wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł29,64 m² 1 045,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 25 o powierzchni 29,64 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 305/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 143 m² 82,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1143 m położona w malowniczej miejscowości Siekierczyn. To doskonała propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł6 600 m² 8,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wysoka, gmina Przemków, sprzedam, działka, grunt, powierzchnia 0,66 ha, 59000 zł. Sprzedam działkę położoną w miejscowości Wysoka powiat polkowicki, gmina Przemków. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł750 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

NA sprzedaż obręb kamień, gmina międzybórz, powiat oleśnicki nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo - mieszkalnym Pow. działki : 6000 m Pow. Dom - 85 m Pow. budynku usługowego 750.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł466 m² 6 437,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:114 m²

Rentowny Portfel Nieruchomości: dwie Kamienice w Rynku Polkowic - roi 7,5% Przedstawiamy unikalną okazję biznesową w samym sercu Zagłębia Miedziowego. Na sprzedaż trafia kompleks dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł282,80 m² 1 237,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu w Starych Bogaczowicach. Nieruchomość składa się z : parteru : kuchnia , łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł29,60 m² 3 344,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w centrum Boguszowa-Gorc, położone nieopodal samego Rynku. Na powierzchnię mieszkalną 29,60 m2 składają się przestronny pokój, kuchnia oraz łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,63 m² 18 628,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Wrocław Nadodrze ul. Pomorska nieruchomość: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej, położone w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł59,80 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu znajdujące się w starej poniemieckiej kamienicy. Z okien widok na Park Szwedzki, około 400m do Parku Zdrojowego. Lokal bardziej nadający się po remoncie jako.

Szczegóły ogłoszenia

69,73 zł/m²138,39 m² 9 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 138,39 m, zlokalizowany na trzecim piętrze budynku biurowego (brak windy). Powierzchnia biura obejmuje open space, dwa zamykane gabinety, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 168 m² 111,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1168 m2 położoną w miejscowości Kostomłoty, w gminie Kostomłoty, powiat średzki. Dojazd do działki drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 980 zł52,40 m² 14 312,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i loggią na Psim Polu! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł39,43 m² 12 655,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Słuchaj, tutaj brakuje już tylko profesjonalnego detonatora. Mieszkanie wygląda dokładnie tak, jakby czas stanął w miejscu pół wieku temu. To oferta dla odważnych koneserów, którzy widzą.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł292,27 m² 0,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Marzy Wam się dom przy lesie? Bardzo proszę. :) Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący w janikowie/bystrzycy (gm. Oława) zlokalizowany tuż przy samym lesie w miejscowości, która.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o domu w górach? Wyobraź sobie poranek z widokiem na góry, zapach lasu i ciszę przerywaną tylko śpiewem ptaków. To idealne miejsce, by spełnić te marzenia! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł11 400 m² 164,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu jedyne takie i niepowtarzalne miejsce w całych Karkonoszach! Niegdyś Matejkowice, dzisiaj Przesieka - mała turystyczna wioska znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł108,53 m² 6 357,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Umów wizytę w naszym domu pokazowym tel   bezczynszowy dom jednorodzinny Z ogródkiem, garażem I tarasem stanowice 73 O cena: 620 000 zł netto + vat skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł93 m² 4 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Cena do negocjacji! Dom piętrowy w malowniczej miejscowości, wolnostojący z lat 30-tych , gotowy do zamieszkania na zagospodarowanej działce o pow. 2700 m2. Budynek z cegły, dach.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł33,22 m² 17 007,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem | Stare Miasto Розмовляємо українською, російською та польською. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Dom blisko natury | Chrząstawa Mała | cisza, las i szybki dojazd do Wrocławia Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom w trakcie budowy, położony w Chrząstawie Małej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 879 000 zł6 800 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę inwestycyjną pod stację paliw, magazyn lub market. Podstawowe informacje: działka komercyjna. Powierzchnia: 6 800 m2 (68 arów). Przeznaczenie: usługi, magazyny, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł67,28 m² 9 364 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 18 m i miejscem postojowym - Osiedle Przyjazne, wróblowice Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł57 m² 11 140,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie przy ul.Czarnieckiego we Wrocławiu Mieszkanie w niskiej zabudowie na 4 pietrze/4p składa się z : salonu z wyjsciem na.

Szczegóły ogłoszenia

727 900 zł52 m² 13 998,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku z ok 2000 roku. w bliskiej odległości od Dworca Główenego pkp i ścisłego centrum Wrocławia. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł745 m² 3 018,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 745 m , zlokalizowana przy ul. Miłoszyckiej we Wrocławiu (swojczyce). Nieruchomość zabudowana jest kamienicą wielorodzinną wpisaną do Gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 998 m² 27,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 814 m²

Polecam do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową z zapleczem o całkowitej powierzchni 1998 m kw. Obiekt 1.hala produkcyjna 1237 m kw. ,wyposażona w suwnicę 6,3 T, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł45 m² 14 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 45m2 na wrocławskich Maślicach w budynku z 2013r z windą z poziomu -1. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 254 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: domy z zabudowaniami gospodarczymi Lokalizacja: bielany, gm Wądroże Wielkie Powierzchnia mieszkalna: ok 200 m2 Powierzchnia zabudowań gospodarczych: ok 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 znajdujące się na VI piętrze w bloku z windą przy ul.Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych, zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w miejscowości Popielówek (gmina Lubomierz), u podnóża Gór Izerskich Oferujemy przestronny i klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 243 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie w Głogowie, osiedle Stare Miasto. Nieruchomość o powierzchni 29,60m2 znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

a sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 129,00 m , w Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przy Sądzie Rejonowym, idealnie nadająca się na biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 166 077 zł75,23 m² 15 500,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,24 m z dużym ogrodem ok. 95 m , położone w nowej inwestycji przy ul. Daktylowej. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 296 m² 2 700,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica