dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

6 519 zł61 m² 106,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli masz wysokie wymagania co do przestrzeni w której mieszkasz - ta oferta jest dla Ciebie! Istnieje rownież opcja wynajmu pod działalność usługową! opis nieruchomości Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelińska

Przecławice,dolnośląskie

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania o powierzchni 45 m , znajdującego się w domu dwurodzinnym w Przecławicach (gmina Żórawina). To idealne miejsce dla osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

588 900 zł54 m² 10 905,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Idealna propozycja dla rodziny, studenta czy inwestorów. Blisko do Uniwersytetu Ekonomicznego, ronda Powstańców! Osobna kuchnia, trzy oddzielne pokoje, loggia. Możliwość zmiany układu mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Domasław,dolnośląskie

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: domasław | ul. Jaworowa Metraż: 140 m2 (powierzchnia użytkowa) Zabudowa: jednorodzinna, garaż w bryle Działka: 500 m2, dostępny: od zaraz Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 199 000 zł121 m² 9 870,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Iwiny pod Wrocławiem Powierzchnia domu: 150,77 m | Działka: 246,24 m | Opcjonalne poddasze: 29,30 m Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jarnołtowska

Wrocław,dolnośląskie

424 500 zł849 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni ponad 8 arów. Dostęp do drogi publicznej. Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel. ***tylko w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorczycowa

Wrocław,dolnośląskie

846 000 zł85 m² 9 927,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,22 m2. Uwaga! Szybki termin wydania kluczy! Lokalizacja: okolice ul. Gorczycowej, psie Pole, wrocław Powierzchnia: 85,22m Pokoje:4 Ogród - przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Zębice,dolnośląskie

4 500 000 zł973 m² 4 624,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 648 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w miejscowości Zębice, między Wrocławiem a Oławą. Nieruchomość składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

363 000 zł57 m² 6 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57 m , znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1930 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2300m2 wymiary ( 46 m x 50 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 298 999 zł109 m² 11 917,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronny apartament z tarasem i balkonem | Bielany Wrocławskie, ul. Ogrodowa | 5 pokoi | 110m Bielany Wrocławskie | ul. Ogrodowa Powierzchnia: 110 m (97m2 w kw) 5 pokoi +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

437 692 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! ostatnie mieszkanie W tym W bloku! - zwidokiem na ul. Szprotawską. Nowa inwestycja w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bukowinka

Bukowinka,dolnośląskie

153 900 zł3 078 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością chce Państwu zaprezentować działkę o powierzchni 3078 m2 położoną w miejscowości Bukowinka gm. Twardogóra. Miejscowość znajduję się 10 min samochodem od Twardogóry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 122 650 zł133 m² 8 438,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 560,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

55 M, 2 pokoje , taras, 2010, zamknięte osiedle Dostępne od zaraz. Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem, położone na drugim, ostatnim piętrze budynku w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamienna Góra,dolnośląskie

749 000 zł136 m² 5 502,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

To mieszkanie to połączenie elegancji i funkcjonalności w najlepszej lokalizacji: 3 minuty spacerem od Rynku, jeszcze mniej do pobliskich sklepów i punktów usługowych. Dwa balkony, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł39 m² 17 410,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na Psim Polu Nowe, niezamieszkałe. Bez podatku pcc Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica - cisza i spokój - dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł70 m² 10 920,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy Wielkie

Łazy Wielkie,dolnośląskie

131 900 zł1 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Łazy Wielkie działki przy lesie! Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, szer. frontu 24m, długość 60m media : woda, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 100 zł56 m² 37,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Select M prezentuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Jana Kiepury w Jeleniej Górze. Oferta w formule najmu okazjonalnego - umowa zawierana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł53 m² 10 836 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Składające się z: przestronnego salonu,przytulnej sypialni,kuchni,łazienki z wc, przedpokoju z pawlaczem,piwnicy. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

401 000 zł1 148 m² 349,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Smolec centrum, okolice Biedronki - działka budowlana o powierzchni 1148 m2 , wymiary 43m x 22m , aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała nr LXXVII/955/24 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gniechowice

Gniechowice,dolnośląskie

4 670 000 zł21 226 m² 220,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt inwestycyjny przy trasie dk35. Zapraszamy do skorzystania z unikalnej inwestycji w doskonale usytuowany grunt inwestycyjny przy drodze krajowej dk35. Ten wyjątkowy teren o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł218 m² 9 619,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom z ogrodem na Oporowie, wrocław idealny dla rodziny lub pod działalność. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i tarasem, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia jest w pełni umeblowane w kuchni i łazience. Pokoje są częściowo umeblowane. Na podłogach parkiet Okna plastikowe. Świadectwo energetyczne w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferowane jest przestronne mieszkanie 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

1 249 000 zł67 m² 18 503 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 67,48 m , położone na osiedlu Olimpia Port. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku, w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł61 m² 14 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

885 000 zł59 m² 14 997,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam ładne mieszkanie przy ulicy Szybkiej we Wrocławiu, blisko do rynku i politechniki, przy rekreacyjnej strefie rzeki Oława. Powierzchnia mieszkania 59,01 m2. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

75 zł/m²102 m² 7 661 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy na bardzo dużym osiedlu mieszkalnym! Lokal znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego, w bliskiej odległości kilku nowych oraz powstających inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 60 m2 składa się z 2 pokoi, łazienki, wc, kuchni, garderoby, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie w pełni wyposażone pralka, lodówka, płyta ceramiczna, piekarnik. Cena 2700,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

620 zł8 m²

 

Piętro:5/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca lipca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia słoneczny pokój, idealny dla studenta przy ulicy Żmigrodzkiej 54 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

419 000 zł79 m² 5 290,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W ofercie sprzedaży nieruchomość umiejscowiona w zabytkowej dzielnicy Tarninów w Legnicy. Położona w odrestaurowanej kamienicy, na III piętrze. W jej skład wchodzą : - obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne