dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cinciały

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wystawiam mieszkanie 2-pokojowe, wysoki parter w bardzo dobrej lokalizacji, jest ono w pełni rozkładowe czyli osobno z korytarza jest wejście do każdego z pomieszczeń. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł34 m² 50,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - Wałbrzych, biały Kamień Powierzchnia: 33,83 m Piętro: 2 z 2 (odnowiona kamienica) Dostępność: 15.02.2026 Wygodne, kompleksowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

548 000 zł57 m² 9 563,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z loggią | Wrocław - ul. Kiełczowska najważniejsze fakty: cena: 548 000 zł Powierzchnia: 57,30 m + piwnica i schowek Liczba pokoi: 3 Piętro: 9/10 (blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł36 m² 88,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam wyjątkowy apartament położony w sercu miasta w Bulwarze Staromiejskim. Lokal położony w prestiżowej lokalizacji przy placu Jana Pawła. Zapewnia świetna komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł42 m² 10 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem idealne na start lub pod inwestycję Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

14 500 zł221 m² 65,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gotowy lokal biurowy do wynajęcia - artefakt, ul. Wielka, wrocław Do wynajęcia gotowy, w pełni wykończony lokal biurowy zlokalizowany w prestiżowym budynku artefakt przy ul. Wielkiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł60 m² 11 576 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe ul. Grabiszyńska - odnowiona kamienica. Metraż: 60,47 m Salon: 18,93 m - przestronna strefa dzienna z możliwością aranżacji według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

718 561 zł60 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Przedpokój Łazienka Duży Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

165 000 zł6 000 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze Biuro! Szukasz dużej działki dla swojej rodziny? Planujesz zbudować dom gdzie będziesz czuć przestrzeń i komfort? Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 700 000 zł101 m² 26 772,40 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na ostatnim 16 piętrze w 16 piętrowym skrzydle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

685 000 zł81 m² 8 956,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81,38 m , położone przy ul. Lipowej 13k w Nadolicach Wielkich, w nowym budownictwie z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenie produkcyjne/magazynowe 250 m , dodatkowo zaplecze biurowo- socjalne. Magazyn z posadzką przemysłową, brama wjazdowa. Zaplecze: dwa pomieszczenia biurowe, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł79 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przepiękne, wyjątkowe mieszkanie położone w centrum Wrocławia, przy ul. Wesołej. Mieszkanie ma pow. ok. 80 mkw i składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

1 749 000 zł39 941 m² 43,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjno- rolna w mpzp przeznaczona pod budowę w zakresie działalności w handlu, gastronomii, rzemiosła, kultury, opieki zdrowotnej, obsługi ludności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, komfortowe dwupokojowe mieszkanie. Lokalizacja: ul. Komandorska, krzyki. Liczba pokoi: 2 metraż: 36 m. Nieruchomość składa się Z: - przedpokoju, - pokoju dziennego, - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 090 600 zł133 m² 8 197,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:271 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

599 000 zł84 m² 7 130,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze domu wielorodzinnego, z niezależnym wejściem. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 84m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł37 m² 14 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Idealne do własnej aranżacji z widokiem na naturę i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Polna

Krzyżanowice,dolnośląskie

949 000 zł122 m² 7 769,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

strona internetowa:radpol-domy pl Mamy przyjemność przedstawić Państwu kolejną inwestycję budowy domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, mieszczącą się w Krzyżanowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom Wolnostojący premium - ok. 193 m Stan deweloperski - możliwość wykończenia "pod klucz" na warunkach preferencyjnych 0% pcc | 0% prowizji Przedstawione wizualizacje ukazują propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł37 m² 13 243,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe w plombie z 1993 roku z ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu. Mieszkanie o pow. 37 m.kw. + piwnica składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od zaraz! Funkcjonalna kawalerka przy ul. Mieszczańskiej, idealna dla singla lub pary ceniącej sobie komfort życia w centrum miasta, a jednocześnie ciszę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

387 000 zł32 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

729 400 zł43 m² 16 962,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 5. piętrze w inwestycji Promenady Wrocławskie (ul. Zakładowa 9b). Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

84,15 zł/m²82 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 82 mkw., zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Nożowniczej, obok Placu Nowy Targ i Rynku. Do tej pory funkcjonował tu zakład fryzjerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 w fenomenalnej lokalizacji przy ul. Braniborskiej. Okolica: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kowary,dolnośląskie

275 000 zł32 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę z balkonem ulokowaną na wysokim parterze, czteropiętrowego bloku mieszkalnego w Kowarach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gola

Gola,dolnośląskie

710 000 zł123 m² 5 753,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** Na sprzedaż nowoczesny dom w cichej i spokojnej okolicy *** W sąsiedztwie pola, lasy, stawy oraz nowe domy jednorodzinne lokalizacja gola, gmina Prusice Szybki dojazd do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 650 zł23 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy przy Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego 35 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 23 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogatyńska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł60 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2m2, zlokalizowane przy ulicy Bogatyńskiej w Inwestycji Rodzinne Maślice (wrocław, maślice). Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

639 000 zł180 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z lokalem usługowym w Ząbkowicach Śląskich Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 180 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²26 m² 1 438 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podwójne biuro do wynajęcia o metrażu 26,15 m + części wspólne - Wrocław, ul. Ślężna 148 Do wynajęcia funkcjonalne połączone pomieszczenia biurowe o powierzchni 26,15 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

2 900 zł66 m² 44,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe słoneczne mieszkanie 65 m2 na kameralnym osiedlu. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

760 500 zł92 m² 8 259,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł42 m² 14 939,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe. Składające się z: dwóch odzielnych pokoi,osobnej kuchni,łazienki,wc,przedpokoju. Mieszkanie ciepłe. W bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

493 978 zł35 m² 14 113,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Poszukujesz niedrogiego w utrzymaniu mieszkania ? Chcesz zamieszkać w sercu głogowskiej starówki? Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, dwiema łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

489 855 zł42 m² 11 528,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Parkowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 290 000 zł393 m² 8 369,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż piękną nieruchomość, która stanowi doskonałą okazję inwestycyjną - funkcjonujący budynek apartamentowy parkova Apartamenty - położony przy ul. Parkowej, w najstarszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²20 m² 1 200 zł