dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 393 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 393 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł96 m² 4 164,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Oferta na wyłączność! Sprzedaż przez Nasze biuro! Zapraszamy:) Marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze w bloku przy ul. Wałbrzyskiej. Mieszkanie z balkonem w spokojnej i bezpiecznej okolicy. W pobliżu sklepy oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

210 000 zł1 008 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Marzysz o spokojnym miejscu z z jednoczesnym bardzo dobrym dojazdem do Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

5 600 zł64 m² 88,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Atal Towers o powierzchni 63,5 m2 Lokalizacja: centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego W pobliżu tereny spacerowe przy Odrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

97 000 zł29 m² 3 344,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szukasz nieruchomości pod inwestycję? Mam dla Ciebie kawalerkę w Centrum Jedliny-Zdrój w cichej i spokojnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 29 m2 , które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

139 000 zł44 m² 3 159,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne, słoneczne mieszkanie ,z rozległymi widokami z okien, położone tuż przy granicy z Wałbrzychem. Dwa pokoje (przechodnie) ustawna duża kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł112 m² 37,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękne przestronne 4-pok. mieszkanie o powierzchni 111,50 mkw, usytuowane na 3 piętrze budynku na Wrocławskim Jagodnie przy ul. Vivaldiego. Osiedle Cztery pory Roku. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł60 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Firma Kompas Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 60m. Lokal położony jest na trzecim piętrze w bloku po remoncie elewacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Struga

Struga,dolnośląskie

358 000 zł4 208 m² 85,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Strudze o powierzchni 4200 m2. Istnieje możliwość podziału działki na mniejszą (cena 85 zł/m2). Media na pograniczu działki (prąd, woda) oraz na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

449 000 zł52 m² 8 601,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura komfortowe mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Gwarków. Nieruchomość o powierzchni 52,20 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 440 zł33 m² 14 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz nieruchomości w topowej lokalizacji? Koniecznie zerknij na ofertę. Wałbrzych - Podgórze Dom wolnostojący o powierzchni 86m2 składający się : Piwnicy Parter: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Legnica

Legnica,dolnośląskie

3 627 000 zł24 180 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę inwestycyjną/przemysłową, idealną pod logistykę, magazyny, przemysł itp. z idealną ekspozycją przy trasie S3 i węźle Legnica-Północ. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ledóchowskiego

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł66 m² 11 114,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: ołbin ul. Ledóchowskiego 1 Metraż: 63,13 m , Kuchnia: dobrze doświetlona, oddzielna, piętro: 2/4, kamienica z 1910roku, informacje dodatkowe: parking pod kamienicą, dostępne: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajcego

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł41 m² 5 521,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego, przestronnego mieszkania w Centrum Piaskowej Góry na ulicy Gajcego w Wałbrzychu. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Premium 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, z dużym balkonem, tarnogaj, ul. Piękna Sprzedam przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie klasy Premium o powierzchni ok 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kłodzko,dolnośląskie

295 000 zł63 m² 4 669,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na parterze w Kłodzku. Wgn Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

479 000 zł70 m² 6 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 70 m2, składający się z -salonu -2 sypialni, -kuchni, -przedpokoju -łazienki -osobnej toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brylantowa

Wrocław,dolnośląskie

1 297 732 zł158 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, ołtaszyn, brylantowa Opis : Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 158,62 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Brylantowej na wrocławskim Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

850 000 zł87 m² 9 784,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zarabiający apartament w centrum Kudowy. Możliwość zamiany na dom jednorodzinny w Kotlinie Kłodzkiej Mieszkanie obecnie wynajmowane jako apartament krótkoterminowy. Ma swoją historię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł54 m² 11 574,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 10. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Ślicznej (wrocław - Gaj). Świetna lokalizacja Oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja do 31.01. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na cichym, strzeżonym osiedlu - Wrocław, huby, ul. Hubska 62 Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na spokojnym osiedlu nowej zabudowy przy ul. Stanisławowskiej. Lokal jest jasny i słoneczny okna oraz balkon skierowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Azaliowa

Siechnice,dolnośląskie

678 000 zł62 m² 10 865,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aleje Kwitnącej Wiśni - to miejsce, które stanie się Twoją spokojną przystanią W ofercie do wyboru 2 funkcjonalne wnętrza - jedno na parterze, drugie na piętrze - oba z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

736 199 zł85 m² 8 632,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 85,25 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Gajowa na osiedlu Huby w urokliwej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

1 590 000 zł136 m² 11 691,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Tylko w naszym biurze. Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom w Głuszycy o powierzchni użytkowej 136m2. Dom położony na działce o powierzchni 2600m2. Parter domu to przestrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

349 730 zł1 706 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowane w miejscowości Staniszów kilka kilometrów od Jeleniej Góry i Karpacza wylot na Sosnówkę , ciche spokojne miejsce przy lesie .Powierzchnia działki 1706 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

18 000 zł800 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem o powierzchni 800 m.kw. Posadzka przemysłowa betonowa, doświetlenie boczne, brama wjazdowa o szer. 4,5 x 3,5 m. W opcji wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Gniechowice,dolnośląskie

599 000 zł330 m² 1 815,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż: nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym - Gniechowice, gm. Kąty Wrocławskie Lokalizacja: gniechowice, ul. Wrocławska (droga krajowa 35) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł63 m² 6 651 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m, położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w Świdnickim Rynku. Mieszkanie składa się z: salonu Pokoju Kuchni Łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Do wynajęcia stylowy2-pokojowy apartament w ścisłym centrum miasta. Znakomita lokalizacja, 3 min piechotą do Rynku, w sąsiedztwie m.in. siedziba Google, ostrów Tumski i Wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Kłodzko,dolnośląskie

1 900 zł35 m² 53,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Kłodzka przy ul. Morcinka. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł53 m² 11 679,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Sprzedam bez pośrwdników 2 pokojowe mieszkanie 53m2 na osiedlu Muchobór Wielki. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji na ul Gagarina. Na przeciwko znajduje się Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł33 m² 13 302,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,7 m2 z osobną kuchnią, balkonem i piwnicą na osiedlu Popowice. Zachęcam do zakupu funkcjonalnego mieszkania położonego na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

4 800 000 zł447 m² 10 747,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Zamieszkaj w miejscu, które inspiruje luksusowa rezydencja w sercu uzdrowiskowej Jeleniej Góry Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową posiadłość położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł50 m² 63,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Beaty Artemskiej. Lokal usytuowany na 2 piętrze budynku z windą. Dostępne od zaraz. Mieszkanie: nieruchomość ma 50 m2 w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

1 050 zł20 m²

 

Piętro:3/8

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 080 zł

Pokój do wynajęcia dla kobiety lub 2 kobiet z ukrainy, wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, iiip, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

75 000 zł17 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania garaż jednostanowiskowy o powierzchni użytkowej 17m2, w zabudowie szeregowej wraz z udziałem w gruncie. Garaż murowany z bramą , wyposażony w instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł60 m² 13 597,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z ogródkiem i balkonem W skład.