dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł46 m² 12 804,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i uczelni wyższych. Opis mieszkania Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Postolińska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

UL. Postolińska osiedle poświętne 2 pokoje garderoba umeblowane klimatyzacja 50 mkw. II piętro miejsce postojowe bezczynszowe możliwość wystawienia faktury vat 23% Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Krzeptów,dolnośląskie

1 480 000 zł138 m² 10 724,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, energooszczędny dom szkieletowy - Krzeptów, ul. Topolowa pod klucz Rekuporecja Pompa ciepła Fotowoltaika Ogrzewanie podłogowe Koszty miesięczne zuzycia prądu zamykaja sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kadetów

Jelenia Góra,dolnośląskie

480 000 zł86 m² 5 590,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Team4home oferuje na sprzedaż nieruchomość po rewitalizacji przez dewelopera o niezwykle dużym potencjale aranżacyjnym, położoną przy ul. Kadetów 7 w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

337 000 zł38 m² 8 986,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie do remontu - Wrocław, ul. Brzeska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Karpacz,dolnośląskie

705 790 zł43 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł36 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wynajmu na okres 6 miesięcy! Wyjątkowe mieszkanie na wynajem ulica Kuźnicza Ścisłe Centrum Wrocławia Jeśli cenisz sobie komfort mieszkania w centrum miasta, gdzie wszędzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Juszowice

Juszowice,dolnośląskie

299 000 zł2 800 m² 106,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Fajna działeczka w pięknym miejscu. Nieopodal lasy i stawy. Szlaki piesze i rowerowe. Do Lubina kilka kilometrów. Na bliższe zakupy można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł91 m² 10 215,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Kleczkowskiej, blisko skrzyżowania z ul. Reymonta. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze zabytkowej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 600 zł31 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z oferta atrakcyjnego wynajmu. Mieszkanie jest bardzo ustawne, składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na duży balkon, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł48 m² 9 979,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kruszwickiej. Doskonała lokalizacja zarówno pod kątem wynajmu jak i samodzielnego zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

2 484 zł47 m² 52,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zgorzelec,centrum miasta,nowe luksusowe mieszkanie 2 pokojowe 47 m2, wynajem. Oferta kierowana dla firm i osób cywilnych od 20 listopada 2025 roku. Wystawiamy faktury vat. Twoja nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekun Oferty tel. Rewitlizowana kamienica mieszkanie polecane jako inwestycja lub na własne potrzeby 3 pokoje ok. 20 minut pieszo lub 11 min. komunikacją publiczną do wrocławskiego Rynku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł48 m² 4 515,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W 2 piętrowej kamienicy po termomodernizacji, w dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,50m2 i całkowitej 54,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Poznańska

Karpacz,dolnośląskie

2 390 000 zł6 311 m² 378,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren ( działki ) o łącznej powierzchni 6311 m2 zlokalizowane w centrum Karpaczu ul. Poznańska. W planie przestrzennego zagospodarowania działki oznaczone symbolami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

339 000 zł41 m² 8 254,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych w Świdnicy. 42.07m2 + balkon. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

407 484 zł41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu nowy apartament w zacisznej dzielnicy Karpacza, gdzie do centrum miasta jest zaledwie 3 min samochodem a najbliższy stok narciarski znajduję się 750m od obiektu. Apartament nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Wrocław Stabłowice, ul. Stabłowicka Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Dolina Czerwienia

Podgórzyn,dolnośląskie

22 320 zł738 m² 30,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji konkurs ofert na zakup nieruchomości niezabudowanej - Podgórzyn Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Stanisława D. osoby fizycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Głogów hutnik | 2 pokoje | 1. Piętro Z windą | po remoncie Kompleksowo wykończone mieszkanie dwustronne z pełnym wyposażeniem i piwnicą. Oferowana nieruchomość o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł55 m² 13 254,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 55 m2 / po podłodze dodatkowo pokój 8m2. Nieruchomość z balkonem położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

189 000 zł26 m² 7 429,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwej kawalerki o powierzchni 26,38 m2, zlokalizowanej w klimatycznej kamienicy w Cieplicach, jednej z najbardziej atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

590 000 zł96 m² 6 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szereg środkowy! bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone w gminie Czernica. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 4,5 mkw - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł34 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w trakcie realizacji apartamenty przy granicy z Karpaczem z widokiem na Śnieżkę i panoramę Karkonoszy w atrakcyjnej cenie i położeniu. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł45 m² 12 982,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie z dużym ogródkiem | 45,06 m + ogród 44,6 m | Stabłowicka 118D/4 Stabłowice Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

1 195 000 zł67 m² 17 926,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: tel. 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w centrum miasta, ciche i dobrze skomunikowane. Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek znajduje się w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

26,22 zł/m²1 106 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:36

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kamienica w centrum miasta. Grabiszyńska 63 to doskonałe miejsce w ścisłym centrum miasta. W ofercie na wynajem prawie cała Kamienica, dostępne są: - pierwsze piętro, - drugie piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł46 m² 12 073,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Mościckiego Świetna propozycja inwestycyjna lub dla rodziny. Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 46,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł37 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

- nieruchomość zarezerwowana - Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy ul. Pereca (boczna ul. Grabiszyńskiej) Mieszkanie znajduje się w bloku z lat '60. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł36 m² 15 689 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 22583 Wyłącznie w sdp Nieruchomości. Dwa pokoje z balkonem, do własnej aranżacji, możliwość wydzielenia 2 kawalerek. Otoczenie nieruchomości: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 383 000 zł92 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal jest wynajęty - idealny dla inwestora, który chce gotowy produkt przynoszący od razu przychód!. Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Swojczycka

Wrocław,dolnośląskie

1 720 000 zł159 m² 10 788,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Dom (skrajny szereg) we Wrocławiu na zielonych Swojczycach. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia całkowita 159,43 m2 Powierzchnia użytkowa 125,77 m2 Prywatny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

3 500 zł96 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia z przestronnym balkonem! Powierzchnia 96m2 , na co składają się trzy osobne pokoje (w tym jeden z garderobą), salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 800 zł44 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Polecam do wynajmu komfortowe mieszkani e! Nieruchomość składa się z: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, - przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł62 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja *przestronne, 3 osobne pokoje *instalacje po wymianie pl/en: na sprzedaż 3 pokoje z balkonem i po remoncie instalacji elektrycznych. Mieszkanie ma 62,10 m2 i znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

1 500 zł43 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę kawalerkę w nowym budownictwie w Czarnym Borze. Mieszkanie położone jest na II piętrze w nowym budynku z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 302 000 zł5 736 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: bartosz Wasielewski tel: otoczenie nieruchomości: lipa Piotrowska to nieustannie rozwijająca się dzielnica Wrocławia, w ostatnich kilku latach powstało tutaj wiele nowych budynków.