dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

535 780 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

824 000 zł59 m² 13 966,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, narożnego 3-pokojowego mieszkania z dużym 14-metrowym balkonem, zlokalizowanego w kameralnej, nowoczesnej zabudowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnuszkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł77 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 4-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego w nowoczesnym budynku z 2019 roku na dynamicznie rozwijającej się Lipie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł79 m² 11 322,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2, położone na 1. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku na zielonym osiedlu Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabiszyce Górne

Grabiszyce Górne,dolnośląskie

129 000 zł4 254 m² 30,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

- rezerwacja - Opiekun oferty oferta dostępna wyłącznie W sdp nieruchomości! Opis nieruchomości: na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 4254 m (42,5 a), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilków

Wilków,dolnośląskie

929 900 zł115 m² 8 086,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Idealne miejsce do życia - tylko 5 minut od Świdnicy, 40 minut od Wrocławia nowa atrakcyjna cena! Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł44 m² 10 135,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w sercu samego centrum! Zamieszkaj w sercu Wrocławia, w przestronnym mieszkaniu o wyjątkowym klimacie kamienicy z wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł25 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

253 000 zł2 533 m² 99,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Bystrzycy Górnej o powierzchni całkowitej 2533 m2. Działka idealna pod cele zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do działki z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasztelańska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł72 m² 10 417,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, jasnego i przestronnego mieszkania na Zakrzowie. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoki Kościół

Wysoki Kościół,dolnośląskie

1 260 000 zł124 m² 10 161,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Wysoki Kościół Bez prowizji dla kupującego! Lokalizacja: wysoki Kościół Powierzchnia użytkowa: 124 m Powierzchnia działki: ok. 300 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

824 259 zł72 m² 11 487,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

987 221 zł55 m² 17 901 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Dużo prywatności! Spokojne część osiedla w samym centrum miasta! | 2 Balkony, umeblowane! Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

644 940 zł42 m² 15 399,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, gustownie urządzone mieszkanie 57 m2 z ogródkiem i prywatnym miejscem postojowym w nowym budynku w zabudowie szeregowej w Polkowicach. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irlandzka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 000 zł185 m² 12 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:403 m²

Opiekun oferty: tel. Duży dom w zabudowie bliźniaczej w bliskiej odległości do centrum miasta! Otoczenie nieruchomości: muchobór Wielki we Wrocławiu to dynamicznie rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

498 999 zł32 m² 15 588,80 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poprzeczna

Kobierzyce,dolnośląskie

1 149 000 zł320 m² 3 590,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się sprzedaży nieruchomości, która doskonale nadają się na hotel pracowniczy, lub budynek mieszkalno biurowy. Kobierzyce ulica Poprzeczna to doskonała lokalizacja. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł118 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

5-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z 100 m2 tarasem dostępne od października- przy szkole atut Opiekun oferty: tel. Otoczenie: prestiżowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Staniszów,dolnośląskie

340 000 zł30 m² 11 284,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie w Staniszowie przy strumyku i stawie - nowoczesny apartamentowiec z 2023 roku Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

259 900 zł57 m² 4 550,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Głogów, aleja Wolności | Parter Szukasz wygodnego mieszkania z przestrzenią do życia i możliwościami aranżacyjnymi? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrężna

Głogów,dolnośląskie

359 900 zł60 m² 5 960,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie z ogrodem ( część wspólna) i garażem Głogów, ul. Okrężna (brzostów) Nie każdy dzień zaczyna się tak dobrze,jak w tym miejscu. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słowackiego

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł20 m² 5 354,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Przedstawiamy kompaktowy lokal o powierzchni 19,61 m , zlokalizowany w samym sercu Wałbrzycha przy ulicy Słowackiego. Przestrzeń została zaaranżowana jako funkcjonalny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 300 000 zł212 m² 6 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy połowę bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 211,dm2 z czego 155,35 m2 stanowi powierzchnia mieszkalna a 137,67 m2 użytkowa. W ofercie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 944 zł30 m² 64,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zgorzelec,centrum miasta,nowe mieszkanie jedno pokojowe (kawalerka) 30 m2, wynajem. Spełniamy twoje marzenia. Oferta aktualna od 1 listopada 2025 rok Oferta jest kierowana dla firm i osób prywatnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł104 m² 8 961,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Gotowe do wprowadzenia! lokal dostępny od ręki! Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Sprzedam nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 730 000 zł200 m² 8 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty: tel. Oferujemy na sprzedaż piękny dom położony w malowniczej miejscowości Chrząstawa Mała. Nieruchomość znajduje się na rynku wtórnym i czeka na nowych właścicieli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wrzosowa

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

450 000 zł1 380 m² 326,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu malowniczo położoną działkę w Jeżowie Sudeckim w powiecie karkonoskim. Jeżów Sudecki to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Wierzbice

Wierzbice,dolnośląskie

8 499 000 zł47 100 m² 180,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4,71 ha Przemysłowo-Usługowa w Wierzbicach w lini prostej niecałe 500 m od Drogi dk8 Doskonała lokalizacja. Bezpośredni dostęp z drogi asfaltowej,.