dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

630 000 zł165 m² 3 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:87 m²

Atrakcyjna nieruchomość przy ulicy różanej W bolesławcu. Zachęcamy Państwa do odwiedzenie na żywo domu w zabudowie szeregowej posadowionego na nieuciążliwej i praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

580 000 zł70 m² 8 310,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji | Nowe mieszkanie z ogrodem - Lutynia k. Wrocławia Oferta dostępna również dla obcokrajowców - zakup bez zezwolenia na nabycie gruntu. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Wrocław,dolnośląskie

2 645 000 zł360 m² 7 347,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom, który pokochasz od pierwszego wejrzenia! Wrocław, ul. Kalinowa 52 - pomiędzy Partynicami a Ołtaszynem. Powierzchnia całkowita ok. 360 m | działka 600 m . Oferta premium Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Wrocław,dolnośląskie

80,07 zł/m²251 m² 20 098 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal biurowo-usługowy W centrum wrocławia Świetna komunikacja | Jasna przestrzeń | Miejsca postojowe | Prestiżowe otoczenie Jasna przestrzeń, duże przeszklenia oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

539 700 zł35 m² 15 420 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 34,5 m . Lokal wykończony "pod klucz" bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 811 zł52 m² 12 207,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł66 m² 11 329,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 66,2 m , położonego na wrocławskim Jagodnie. Lokal jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

267 000 zł45 m² 5 894,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Polkowicach, o powierzchni 45 m , usytuowane na I piętrze.Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł120 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do najmu mieszkanie znajdujące się na parterze domu dwurodzinnego położonego przy ul. Grota Roweckiego. Mieszkanie jest duże, posiada dwa niezależne wejścia oraz możliwość korzystania z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

576 843 zł40 m² 14 253,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 niższa cena! cena przed promocją 640 936 Mieszkanie idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czernica

Czernica,dolnośląskie

147 000 zł42 m² 3 475,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.30m2 usytuowane na pierwszym piętrze czterorodzinnego budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł59 m² 10 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie położone na drugim piętrze w zadbanej przedwojennej kamienicy na wrocławskich Gajowicach. Dwa pokoje z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

766 458 zł65 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

o wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

1 107 000 zł91 m² 12 124,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokojowe mieszkanie z szybkim terminem odbioru. Gotowe w marcu. Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 91.3 m z balkonem i loggią w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

533 697 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego niskiego bloku z 2001 r. z balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

517 560 zł44 m² 11 728,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 900 zł48 m² 4 946,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy podzamcze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,5m2, użytkowej 46,5m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

547 000 zł49 m² 11 063,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolami i piwnicą Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wrocławska

Nadolice Małe,dolnośląskie

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy o pow. 15 mkw. Do lokalu przynależy aneks kuchenny plus wc. Na parterze z wejściem z klatki schodowej. Czynsz za wynajem: 1.500 zł Netto plus opłaty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Oława,dolnośląskie

599 000 zł64 m² 9 330,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

TS Eleganckie, nowoczesne mieszkanie w Oławie gotowe do zamieszkania! City View Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, świeżo wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Świdnica,dolnośląskie

345 000 zł72 m² 4 779,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowa niższa cena! Możliwa zamiana na mniejsze 2-3 pokoje mieszkanie w bloku w Świdnicy. Sprzedam mieszkanie 72,18m2 w Świdnicy na drugim piętrze z super widokiem na sam rynek przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 030 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł189 m² 11 587,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż Oferujemy na sprzedaż dom o wysokim standardzie, w spokojnej, rodzinnej okolicy. Doskonała lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z drogami S5 oraz A8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151 m² 7 620,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

CO sprzedajemy? Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 150,77 m , z ogródkami o powierzchni od 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł119 m² 6 644,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118,74 m (powierzchnia użytkowa: 92,34 m ). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

89,40 zł/m²15 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro - Jedności Narodowej 97, wrocław Do wynajęcia świeżo odmalowane pomieszczenie biurowe o powierzchni 15,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

630 217 zł40 m² 15 572,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Mieszkanie na dobry start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kletno

Kletno,dolnośląskie

349 000 zł2 053 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 20,53 a położona w Kletnie w Kotlinie Kłodzkiej. Teren suchy, położony na lekko nachylonym w kierunku północnym stoku góry Młyńsko. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

790 590 zł96 m² 8 264,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1991 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

882 051 zł84 m² 10 525,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom/mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,68m2 + ogród 16,13m2 +taras 20,65m2. Ciekawie zaprojektowane mieszkanie w charakterze kameralnego domu na gotowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

778 566 zł54 m² 14 455,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz rower elektryczny W prezencie! Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł43 m² 13 255,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż bardzo jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Gaj (krzyki). Mieszkanie znajduje się w budynku z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 349 900 zł128 m² 10 513,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. To unikatowe mieszkanie z niepowtarzalnym tarasem w prestiżowej dzielnicy czeka na Ciebie! Solidne mieszkanie z licznymi udogodnieniami.