dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Armii Krajowej

Kłodzko,dolnośląskie

327 600 zł52 m² 6 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż centrum kłodzka Wojska Polskiego 1 Na sprzedaż lokal użytkowy w ścisłym centrum Kłodzka przy głównym ciągu handlowym miasta. Miejsce idealne na własny biznes lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

670 000 zł72 m² 9 623,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe, gotowe do wprowadzenia, jelcz-laskowice - Ul. Ludwika Hirszfelda Na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71.7 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł60 m² 12 072,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pl/ukr/eng Tel.: Na sprzedaż 3-pokojowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej. Znakomita lokalizacja, dobry dojazd do centrum, tuż obok przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 zł36 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na osiedlu Zabobrze III przy ulicy Kiepury w bloku na I piętrze. Lokal składa się z bardzo ładnego dużego słonecznego pokoju dziennego, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament w sercu Szklarskiej Poręby - idealny do zamieszkania i inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Żeromskiego 15 , położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niesułowice

Niesułowice,dolnośląskie

489 000 zł130 m² 3 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom w malowniczej Dolinie Baryczy! Otoczony polami i lasami! Blisko stadnina koni, staw! Wymarzony dla fanów przyrody i miłośników slowlife! Podstawowe informacje: * lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Hutnik, ulica Niedziałkowskiego, mieszkanie, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 38m2, 189 000tyś, sprzedaż Mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem! Fantastycznie się sprawdzi również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Trzebnica,dolnośląskie

499 999 zł62 m² 8 064,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie w świetnej lokalizacji. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni ok 62 m2. Nieruchomość ze względu na układ i lokalizację idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Legnica,dolnośląskie

275 000 zł41 m² 6 658,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku z windą. To idealna propozycja dla singla, pary, małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł85 m² 10 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Skorzystaj z promocji cenowej, zadzwoń po szczegóły! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

120 zł/m²18 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 18 m , usytuowany na parterze Galerii Wnętrz domar przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu. To idealne miejsce dla firm związanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie posiada klimatyzacje!mieszkanie w pełni umeblowane.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

897 500 zł132 m² 6 799,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom pod Oleśnicą. Nowy 132 metrowy dom w zabudowie bliźniaczej na dużej 500 metrowej działce. Bezpieczna transakcja w oparciu o przepisy znowelizowanej ustawy deweloperskiej. 5 pokoi , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł48 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bez pośredników dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w bloku z windą na Podzamczu. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe, kompletnie wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

1 287 000 zł221 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:494 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 221 m2, położony na działce o powierzchni 494 m2. Nieruchomość pierwotnie znajdowała się na większej działce o powierzchni 1004 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 083 800 zł133 m² 8 146,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

493 240 zł52 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie 52,25 m2 z balkonem 5,79 m2 Przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,25 m2, dostępne od ręki. To ostatni lokal w tej inwestycji o takim układzie. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Oleśnica,dolnośląskie

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Oleśnica, ul. Słoneczna Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ścinawska

Wrocław,dolnośląskie

561 000 zł51 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem | ul. Ścinawska | stare miasto - szczepin **nie szukaj dalej**_ oferta tylko W villanova nieruchomości _ Funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie.