dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

940 000 zł124 m² 7 550,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mrozów,dolnośląskie

1 050 000 zł132 m² 7 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej W mrozowie! Zapraszam do zapoznania się z filmem dostępnym w ofercie! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł42 m² 18 011,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Kup mieszkanie i odbierz klucze w ciągu 2 tygodni. To doskonała propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

508 934 zł44 m² 11 532,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Styl i wygoda w otoczeniu natury. Zamieszkaj w miejscu, które daje więcej niż tylko przestrzeń. ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji Szukasz przestrzeni, która inspiruje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

639 000 zł132 m² 4 826,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wysokim parterze - miasto Legnica" Lokal mieszkalny 5-pokojowy o powierzchni 132,40 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Wałbrzych,dolnośląskie

78,57 zł/m²28 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia dwa nowoczesne lokale usługowe po 28 mkw każdy, idealne pod gabinet kosmetyczny, masaż, fizjoterapię czy praktykę lekarską! Lokale znajdują się w doskonałej lokalizacji - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 329 900 zł6 045 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6045 m2 położona w Chrząstawie Małej, gm. Czernica idealna pod budowę domów. Nieruchomość znajduje się przy asfaltowej gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament - 5 minut spacerem od Rynku i Rzeki lux standard | fitness | klimatyzacja | pierwszy najem Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę najmu apartamentu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowy Targ

Wrocław,dolnośląskie

829 899 zł54 m² 15 368,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 54m2, znajdującą się we Wrocławskim Rynku, w budynku z roku 1960. Mieszkanie jest dwustronne, a okna z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 661 826 zł128 m² 12 983 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatną strefą spa - Mokronos Dolny Marzysz o domu, który łączy spokój podmiejskiego życia z komfortem nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł38 m² 11 973,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krynickiej. Widok z balkonu i okien na zieleń. Powierzchnia: 38 m2 Piętro: 2 z 9, blok z 1978 roku, z windą Media z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego 2 pokojowego apartamentu w samym sercu Wrocławia, usytuowanego na 3 piętrze pięknej, odrestaurowanej kamienicy. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Prostynia,dolnośląskie

780 000 zł145 m² 5 368,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:853 m²

Na sprzedaż parterowy dom z garażem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży parterowego domu jednorodzinnego (projekt natasza z garażem), położonego we wsi Prostynia, zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł19 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kompaktowa kawalerka, znajdująca się na parterze budynku z 2020r. przy ul. Mieszczańskiej. Mieszkanie jest jasne i świeżo odmalowane. Idealne dla singla ceniącego komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta! wolne od 15.12.2025 r.! Możliwość zaprezentowania lokalu od 15.12.2025 r. Polecam na wynajem 2pok. z balkonem piękne wyposażone mieszkanie położone przy ul. Kościuszki, osiedle nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - urokliwe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł98 m² 9 581,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Oleśnica,dolnośląskie

2 500 zł90 m² 27,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 90,5 m ul. Sikorskiego, oleśnica (os. Serbinów)** Oferuję do wynajęcia duże, komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł48 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kruszwickiej. Doskonała lokalizacja zarówno pod kątem wynajmu jak i samodzielnego zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

625 000 zł49 m² 12 755 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w prestiżowej, willowej, zielonej i spokojnej okolicy, w otoczeniu Parku Zdrojowego, leśnego i Szachowego. W 2021 roku wykonano generalny remont. Wymieniono instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl | eng | ua | ru feel free to contact with us! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 z balkonem do wynajęcia przy ul. Pobożnego, nadodrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

2 790 zł55 m² 50,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz klucze W biurze! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone na parterze we Wrocławiu przy ul. Perkusyjnej. Mieszkanie o pow 55 mkw składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowa Wieś Legnicka

Nowa Wieś Legnicka,dolnośląskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Nowej Wsi Legnickiej, położone w spokojnej i zielonej okolicy, tuż obok Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To propozycja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jawor

Jawor,dolnośląskie

288 000 zł70 m² 4 100,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem znajduje się w kamienicy niedaleko centrum miasta, przy ul. Chrobrego. Kamienica jest zadbana i ocieplona. Mieszkanie jest przestronne , cieple i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 199 999 zł83 m² 14 430 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cisza, spokój i komfort życia w nowoczesnym otoczeniu - to właśnie znajdziesz w tym apartamencie na wrocławskim Jagodnie przy ul. Beaty Artemskiej. To nowe mieszkanie - nikt jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł24 m² 14 510,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy przy cichej uliczce. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2018 roku. Składa się z: - pokoju - oddzielnej kuchni z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

383 771 zł26 m² 14 619,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament z balkonem i pięknym widokiem - Twoja inwestycja promocja - miejsce parkingowe W cenie ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji ***apartamenty inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

342 000 zł54 m² 6 321,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,10 m2, położone na 3 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Klatka schodowa w kamienicy przeszła remont, zostały wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł67 m² 11 549,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m, zlokalizowane przy ul. Norwida we Wrocławiu. Lokal znajduje się na wysokim parterze w zadbanym budynku, w którym niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 179 999 zł83 m² 14 189,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowy, 83 metrowy, apartament, który został wykończony W wysokim standardzie z balkonem w inwestycji Osiedle Komedy. Apartament o powierzchni 83,16 m został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Dobrzykowice,dolnośląskie

840 000 zł111 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 827,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:287 m²

Położenie mała kameralna inwestycja tylko 8 domów-żerniki wrocławskie gmina siechnice odbiór jesień 2025r. Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Żernikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł64 m² 9 828,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 4 piętrze w budynku z wielkiej płyty z lat 80-tych, przy ul. Kiełczowskiej we Wrocławiu. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 045 000 zł250 m² 4 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Dom jednorodzinny w Bystrzycy Kłodzkiej na sprzedaż. Dom z sauną i jacuzzi w spokojnej okolicy blisko Polanicy-Zdrój. Wgn Nieruchomości Kłodzko przedstawia na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

169 900 zł81 m² 2 097,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 81m 2 , usytuowany w kamienicy w Jaworzynie Śląskiej. Tylko U nas! świetnie prosperujący sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł32 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze ? Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,5 mkw, położone na 2. piętrze budynku z windą przy ul. Romualda Traugutta we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł76 m² 7 830,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż klimatyczny dwupokojowy z możliwością wydzielenia 3 pokoju apartament o loftowym charakterze, przepełniony oryginalnym klimatem. To mieszkanie to prawdziwa perła - stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Krzyki - klecina, ul. Cukrowa. Do wynajęcia wygodne mieszkanie 3pok. usytuowane na 1 piętrze budynku z 2008r. na wrocławskich Krzykach (62m2 + wygodny balkon 7m2 oraz dla zmotoryzowanych dogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Nowa Wieś Legnicka

Nowa Wieś Legnicka,dolnośląskie

1 999 000 zł558 m² 3 582,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta tylko w naszym Biurze! Nowa Cena! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna nowoczesny obiekt z 2021 roku z zabudowaniami gospodarczymi Przedmiotem oferty jest wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

210 000 zł62 m² 3 360 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienię/sprzedam mieszkanie własnościowe 62,5m2 (do remontu) przy ulicy B.Chrobrego 2, na mniejsze do 45-50m2 z 2 pokojami, ogrzewaniem gazowym, na parterze, max. 1 piętrze w okolicach centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż bliźniak z rynku pierwotnego w miejscowości Szczodre. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie! Numer mieszkania:.