dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

Rynek pierwotny

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 620 zł66,44 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokal na parterze idealny pod działalność handlowo-usługową! Oddanie w 2027 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Get-House prezentuje działkę budowlaną o nr. 268/10 o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Kraszowice (niecałe 8 km od Bolesławca). Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł63,93 m² 10 714,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie położone na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Inwestycja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z ogrodem i garażem! Jelenia Góra! Cena do negocjacji! Przedmiotowy lokal mieszkalny mieści się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 404 m² 78,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działki położone w urokliwej miejscowości Święcko. Święcko wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania Państwu działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Złotniki Lubańskie, gmina Leśna nieopodal Świeradowa Zdrój Działka o pow. 825 m2 Dojazd do działki jest drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 110 zł37,61 m² 13 350,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł45,61 m² 12 935,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z ogródkiem, gotowe do zamieszkania, nowe osiedle, parking niski czynsz. W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym młodym osiedlu przy ulicy Stabłowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego mieszkania nr 6, położonego w Łagiewnikach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 36 m | 2 piętro | Balkon | Os. Kopernika | Legnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Legnica, na Osiedlu Kopernika przy ul. Moniuszki. Lokal o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

281 000 zł1 536 m² 182,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Wierzbna, w gminie Żarów. To teren budowlany objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala z potencjałem inwestycyjnym na działce 2000 m - Rędziny, powiat kamiennogórski Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona w malowniczej miejscowości Rędziny (gmina Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł14 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Działka inwestycyjna o powierzchni 1,45 ha w Kunicach idealne miejsce na Twój projekt! Marzysz o miejscu, które łączy świetną lokalizację z szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 000 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 2000 m z budynkiem do adaptacji - idealna pod agroturystykę, dom w górach lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Marzysz o jasnym, przestronnym mieszkaniu, w którym każdy poranek wita Cię słońcem? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję w sercu Cieplic. Zapraszam Cię na prezentację słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

431 000 zł65,60 m² 6 570,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego znajdującego się w budynku w ścisłym centrum Lubania. Lokal położony jest na pierwszym piętrze. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2001 m , położoną w malowniczej, uzdrowiskowej miejscowości Świeradów-Zdrój, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł65,29 m² 10 338,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie położone w Kiełczowie przy ulicy Krótkiej w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej cztery mieszkania w budynku z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł44 m² 13 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- tuż obok dworca.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

dzień dobry sprzedam działkę budowlaną cicha spokojna okolica media wszystkie w drodze obok park za działką w mpzp pas ciszy kontakt tel nr   Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 411 zł144,89 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 144,89 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,38 m² 74,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,38 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Ślężnej we Wrocławiu. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł137 m² 9 343,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomości Otti oferują dom wolnostojący z 2012 roku posadowiony na działce 1000m2 na początku Kostrzycy od strony Mysłakowic. Ładnie wykończony, nie wymagający żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż słoneczne, ciepłe i w pełni rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 mkw na Muchoborze Małym. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł20 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej pod mpzp, zezwalającego na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - dopuszczalna zabudowa bliźniacza, - usługową na cele sanatoryjno-uzdrowiskowe, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł73 m² 27 383,56 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 4-pokojowy apartament w centrum Wrocławia | Quorum | Bez pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, gotowego do zamieszkania apartamentu o powierzchni 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł347 m² 7 780,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z ogromnym potencjałem dla wymagających-komfort, prywatność I funkcjonalność. Dom łączy w sobie funkcję wygodnego, luksusowego miejsca do życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 390 m² 170,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kobierzyce, południowe okolice - Jaszowice, działka budowlana o powierzchni 1390 m2, kształt prostokąta wymiarach 37mx 37m, teren płaski. Działka położona w sąsiedztwie istniejącej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł70 m² 3 642,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Budynek usługowy na sprzedaż - Karczowiska | 70 m | działka 9 arów Szukasz miejsca na działalność w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu Mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Lokal usytuowany na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy B. Sztukowskiego w Lubinie Wnętrze przytulne, zadbane Łazienka świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rozkładowe, słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,60 m2 (z przynależną komórką łącznie 82,40 mkw) w budynku z 1996r. Mieszkanie składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomość Dudek przedstawia Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 3323 m2. Jelenia Góra - Cieplice Śląskie. Nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł68 m² 4 838,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione instalacje elektryczne i wodnokanalizacyjne. Ogrzewanie gazowe. Lokal składa się z: - trzech pokoi, - widnej kuchni, - łazienki. -.