dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 409 ogłoszeń

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w spokojnej miejscowości Wierzbna! Działka o powierzchni - ok. 11 arów! Teren płaski, nieogrodzony. Media do 100 metrów - woda, prąd oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł78,90 m² 3 029,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie 4 pokojowe położone na parterze budynku wielorodzinnego w Bogatyni, obr. Zatonie przy ul. Spacerowej. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 78,90 m kw. (wg. stanu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 224 m² 204,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Dziwiszów, 1224 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1224 m , położona w miejscowości Dziwiszów (woj. dolnośląskie). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro 260 m | Radwanice | 6 pokoi | Miejsca parkingowe | Blisko Wrocławia Oferujemy funkcjonalną przestrzeń biurową o powierzchni 260 m , położoną na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32,85 m² 4 535,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   Informacja podstawowe: działka niebudowlana, z prawem do postawienia obiektów (zaleca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu kawalerkę zlokalizowaną na 3 piętrze - Osiedle Młodych! ul. Kunic zdjęcia poglądowe! Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Na powierzchnie mieszkania składają się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł99,70 m² 4 804,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie na parterze - blisko parku, z możliwością korzystania z ogródka! Mieszkanie idealne również na siedzibę firmy! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, duża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Nowa niższa cena Nieruchomości Panorama ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59 m Świeradów-Zdrój Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 799 zł60,95 m² 14 910,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Lokal usytuowany jest na parterze, w budynku apartamentowym. Wokół budownicto wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł128,50 m² 7 470,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 128,5 m2 położony na działce o powierzchni 562,89 m2 w Głogowie przy ul. Świętosławy, osiedle Piastów Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy idealne do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37,70 m² 13 129,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Smolec, ul. Wrzosowa Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,71 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m wraz z przynależną piwnicą. Łączna powierzchnia 52,41 m . Gotowe do wprowadzenia się, bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł80 m² 10 624,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z duszą, które łączy elegancję klasycznej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym? To wyjątkowe, dwustronne i słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 752 zł74,75 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75,82 m2 , usytułowane na 1 piętrze budynku. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym -26,22 m2 , Sypialni- 12,09 m2, pokój 9,75m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w Szklarskiej Porębie, który obecnie z powodzeniem funkcjonuje w najmie krótkoterminowym. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 151 zł52,06 m² 12 373,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z wyjątkowym, dużym tarasem o pow. 57m2m2 na bardzo spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia od zaraz magazyn 77m2 - okolice Stabłowic Magazyn nieogrzewany, składa się z 1 dużego pomieszczenia dobrze doświetlonego. Wysokość pomieszczenia waha się od 4m do 5,8m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1361 m - Mirosławice, blisko Sobótki. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1361 m , położona w miejscowości Mirosławice (gmina Sobótka, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na dworcu w Kamieńcu Ząbkowickim. przy ul. Dworcowej. Lokal jest w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł146 m² 4 719,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom w centrum Twardogóry- 146 m , 6 pokoi, garaż z kanałem, zadbana działka 563 m . Szukasz wygodnego, solidnego domu w Twardogórze, gotowego do wprowadzenia? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł18 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow 18 m2, z możliwością użytkowania mieszkalnego, sprzedawany jako odrębna własność. Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Fabrycznej we.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł4 300 m² 218,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W centrum zieleńca. Tylko U nas! Atrakcyjna działka budowlana w kurorcie wypoczynkowo narciarskim zieleniec, duszniki Zdrój. Lokalizacja: mam przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł70 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 4 apartamenty inwestycyjne ul. Krawiecka, wrocław Oferujemy na sprzedaż cztery atrakcyjne apartamenty zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia, przy ul. Krawieckiej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł137,96 m² 9 785,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Bez pcc bez prowizji Polecam 5-pokojowy dom z garażem w zabudowie szeregowej. To już ostatni wolny segment. Powierzchnia działki: 187 m2 atuty: podwyższony standard wykończenia: -panele.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,80 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Dudek oferują Państwu 3 pokojowy apartament w Jeleniej Górze - Cieplicach. Apartament mieści się w nowo wybudowanym budynku z 2022 roku. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 610 zł47,45 m² 11 814,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 747 zł41,34 m² 16 999,20 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie L1/10/97 - Legnicka Vita, wrocław Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,34 m , zlokalizowane na 10. piętrze nowoczesnej inwestycji Legnicka Vita.

Szczegóły ogłoszenia

91 zł/m²164,04 m² 14 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy ul. Wyszyńskiego 56, inwestycja zrealizowana przez dewelopera Okre. Do wynajęcia lokal usługowy położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Wyszyńskiego 56. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 079 zł40,20 m² 16 395 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 946 zł28 m² 13 569,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

296 250 zł9 875 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o całkowitej powierzchni 0,9875ha Części siedliskowa - ok 1084m2 Przeznaczenie: r - teren rolniczy Rd - teren rolniczy dopuszczony do zabudowy strumyk na działce + mały.

Szczegóły ogłoszenia

16 625 zł6 650 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu w obrębie stacji kolejowej Oława. Teren o powierzchni ok 7 tys m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł70 m² 1 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Sprzedaż z Naszym biurem! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,77 m , położone w śródmieściu Wałbrzycha. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, przy placu Jana Pawła II. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, dostępne od zaraz. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

85 408 zł1 256 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu działki budowlane usytuowane w malowniczej wsi Grzmiąca gm. Głuszyca z bezpośrednim widokiem na góry Sowie. Działki posiadają status działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 570 zł29,92 m² 19 871,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% - zakup bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie idealne pod inwestycję tuż przy Dworcu Głównego we Wrocławiu Projekt obejmuje szeroki wybór kompaktowych lokali, głównie jedno-.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł2 210,56 m² 2 714,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Apartamentowiec w Karpaczu Zmiana ceny 8.250.000zł. 6.000.000zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 2548m 2 zabudowana budynkiem pensjonatowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł80,94 m² 4 324,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: tłumaczów Powierzchnia: 80,94 m.kw. Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 1 Media: woda, prąd, ogrzewanie węglowe Cena: 350 000 zł Opis: na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Bystrzycy Kłodzkiej. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze, składa się z dużego salonu, kuchni, niedużej sypialni, łazienki,.