dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 410 ogłoszeń

45 zł/m²139,30 m² 6 269 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom 2011 rok wolnostojący 230m2 z garażem 26m2 na działce 1000 m2 Wykonany z ceramiki i wysokiej lasy materiałów, ocieplony 12cm styropianem,podbitka drewniana, okna.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,68 m² 11 232,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,68 m2 położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, która przeszła pełną modernizacje w 2023r. Cena: 749 000 pln (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł66,43 m² 2 544,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w Głuszycy przy ul. Sienkiewicza. W skład lokalu mieszkalnego wchodzą: *3 pokoje, *kuchnia, *łazienka, *przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł111,20 m² 7 185,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Bez prowizji! Bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112m2, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To propozycja dla osób, które szukają domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 500 zł150 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jgjp-2402 Sprzedamy doskonale uzbrojoną, widokową działkę budowlaną, położoną obok parku i kościoła w Mysłakowicach 7 km od Karpacza. Powierzchnia działki 1126m2. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 465 000 zł133,90 m² 10 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ostatni dom w tak niskiej cenie za m ! Tylko 10 941 zł/m. Przestronny dom z garażem, tarasem i ogrodem w kameralnej inwestycji, znajduje się 60 sekund od Lasu Mokrzańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 807 500 zł192 300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o numerze 634/7, położona w pobliżu ul. Złotowskiej, czeszów, gmina Zawonia, powiat Trzebnicki. W pobliżu domków jednorodzinnych, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 240 zł43,15 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zielona daglezja - I etap komfortowej, rozchwytywanej inwestycji na Nowym Otoku w Oławie. (D1) Nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²146,16 m² 6 577 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł27,70 m² 36 064,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 27,7 m przy ul. Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu lokalizacja: nieruchomość znajduje się w samym sercu historycznego i tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł220 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajem funkcjonalna hala/magazynowo - biurowa o powierzchni 220m2, położona na działce 402m2 przy ul. Senatorskiej w Legnicy. Doskonała lokalizacja, zapewniająca dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 447 zł52,64 m² 9 051,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania z ogrodem, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł31,77 m² 5 505,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe w cichej i spokojnej części Podgórza. Lokal składa się : - pokoju, -kuchni, -przedpokój, -łazienka z wc Usytuowane na parterze z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł114,60 m² 3 446,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż prosperujący lokal handlowo-usługowy z najemcą - Kowary, ul. 1 maja (rynek) Lokalizacja: rynek, ul. 1 maja, kowary Status najmu: stabilny, terminowo płacący najemca Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł54 m² 9 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach! W miejscowości znajduje się nowoczesny zespół.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł280 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym i gospodarczym w miejscowości Nowe Jaroszowice gm. Bolesławiec. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł299 m² 431,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną z pozwoleniem na budowę, położoną nad jeziorem w miejscowości Rokitki, gm. Chojnów. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia. Wrocław, krzyki, okolice Ronda Powstańców Śląskich Przedmiotem oferty jest wynajem atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego o wysokich walorach estetycznych oraz użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko U nas! vip homes prezentują Państwu do sprzedaży fajne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 1 piętrze bardzo zadbanej kamienicy w Jeleniej Górze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 000 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1000 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Szerokość 27 mkw, długość (głębokość działki) 36 m. Sieć energetyczna i gazowa w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł9 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka, z widokiem na góry w otulinie Rudaw Janowickich. Proponuję państwu dużą działkę rolną z możliwością uzyskania wz pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł326,30 m² 9 040,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 500 m²

Przedmiotem oferty jest przestronny dom z pięknym ogrodem, położony w Rokitnicy - zaledwie 5 km od Złotoryi. Brak opłat za ogrzewanie oraz prąd! instalacja fotowoltaiczna rozliczna na starych.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,60 m² 6 834,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,9 m , położonego na IV piętrze w zadbanym budynku przy ul. Legnickiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom w stanie do generalnego remontu położony na dużej działce o powierzchni 2089 m , zlokalizowanej w miejscowości Kuraszków - Oborniki Śląskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się salon.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł63 m² 13 015,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na wyłączność mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Oficerskiej we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower oraz ronda Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

72 975 zł5 000 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem powierzchnię produkcyjną lub magazynową o powierzchni 50 00 m , zlokalizowaną we wschodniej, dogodnej części Wrocławia. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie ważnych.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł85,95 m² 4 246,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 85,95 m2, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal składa się z dwóch sporych pokoi, małego pokoju/garderoby, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł88,85 m² 3 556,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy przestronne i jasne mieszkanie położone na 2. piętrze w atrakcyjnej i spokojnej części Wąsosza. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwy zakup przez obywateli Ukrainy-.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna - cieplice/sobieszów / jelenia góra Idealna pod zabudowę wielorodzinną, jednorodzinną + usługi turystyczne z panoramicznym widokiem na Karkonosze Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy w Gryfowie Śląskim o łącznej powierzchni 72 m . Lokal składa się z przestronnej sali sprzedaży (56 m ), funkcjonalnego biura (6.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł286 m² 2 444,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala o powierzchni 286 m2 z zapleczem - Jedlina Zdrój. Przedmiotem oferty jest funkcjonalna hala o powierzchni 286 m2, wraz z wydzielonym zapleczem, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 140 m2, w tym garażu o pow. 20 m2, położone na parterze, z udziałem 20 % w działce gruntu o powierzchni ok. 1.300 m2. Wygrodzony teren przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w okolicach centrum miasta! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12 arów (1200 m ), położona w miejscowości Ocice, gmina Bolesławiec. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł46,91 m² 23 427,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronny i słoneczny (wystawa zachodnia) 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 46.91m2, z balkonem i komórką lokatorską 3.89m2, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł108 m² 10 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu ptasim. Nieruchomość wybudowana w 2021 roku - zostały wykorzystane wysokiej klasy materiały budowlane. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 200 m , składający się z parteru oraz piwnicy. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim to przestrzeń do własnej aranżacji,.