dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 420 ogłoszeń

20,19 zł/m²74,28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A., Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, wynajmie lokal użytkowy o łącznej powierzchni 74,28 m2. Wyposażony w instalacje wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną (wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł61,55 m² 10 722,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,55 m2 z ogródkiem, położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł650 m² 846,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka pod zabudowę wielorodzinną Lokalizacja: działkowa/chojnowska, legnica Powierzchnia terenu: 6,5 a największe zalety! Teren inwestycyjny Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament 2 pokoje w prestiżowej inwestycji Apartamenty Dąbie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ekskluzywny,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł119,56 m² 5 269,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż czteropokojowe, przestronne mieszkanie dla koneserów o powierzchni 115,96 m2 na poddaszu zabytkowej kamienicy na Starym Mieście przy ulicy Hugona Kołłątaja. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38 m² 18 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament wielkości 37,98 m2 położony w luksusowym Apartamentowcu nad Rzeką wzdłuż ścieżki spacerowo rowerowej, z okien II. piętra rozpościera się cudowny.

Szczegóły ogłoszenia

2,60 zł/m²3 018 m² 7 846 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o powierzchni 3018 m2 z możliwością zwiększenia powierzchni. Działka utwardzona nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł136,65 m² 6 198,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie deweloperskim - Lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 400 zł70 m² 4 706 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domek drewniany super oferta na wymiar! Ekologia spotyka nowoczesność. Budowa w mgnieniu ok! Inteligentny projekt drewnianego domu z fokusem na: znalezione życie super koszty utrzymania rekordowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 usytuowane na parterze kamienicy w Piławie Górnej. Oferta na wyłączność Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 55 m w świetnej lokalizacji - Syców, ul. Wałowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w wyjątkowo dogodnej lokalizacji - przy ul. Wałowej w Sycowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł150 m² 12 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Marzysz o własnym, wyjątkowym domu w prestiżowej okolicy Wrocławia? Oto oferta, która nie pozostawia wątpliwości. Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej z 2015 roku, we.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł90,43 m² 9 830,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3 pokojowe mieszkanie 90,43 m z balkonem ul. Barlickiego, ołbin (wrocław Śródmieście) Cena: 889 000 zł Piętro: 3. z 4 Powierzchnia: 90,43 m Układ: 3 przestronne pokoje, spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:51 766 m²

| b.N.WILLA. Oferta sprzedaży posiadłości agroturystycznej ze stajniami położonej w cichej i malowniczej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji Wałbrzycha. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 000 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie działka budowlane w urokliwie położonej wsi Kruków, 4km od Żarowa, 18 do Świdnicy, 17km do autostrady A4. Powierzchnia 30ar. Szacunkowe wymiary 60/90m Dojazd droga gminną.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł37,98 m² 6 161,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje lubin - 2 piętro 234 tys. Czynsz do spółdzielni 563 zł - z zaliczką na C.O. oraz funduszem remontowym Mieszkanie do wydania od razu po zapłacie ceny. Mieszkanie o pow. 37,98 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34 100 m² 13,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Radwanice, powiat Polkowicki, grunt inwestycyjny, działka, powierzchnia 34 100 m2, sprzedam, 450 000 zł netto. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 279 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta tylko w naszym biurze! Oferta dotyczy sprzedaży domu na wsi wraz z budynkami gospodarczymi i działkami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł211 m² 7 582,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:477 m²

Dom z duszą i potencjałem wyjątkowa przestrzeń do życia i biznesu. Są nieruchomości, które się ogląda i są takie, które się czuje. Ten dom zdecydowanie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej lokalizacji Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł150,90 m² 3 644,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy? Chcesz mieć ogród i własny garaż? A może szukasz miejsca, które urządzisz po swojemu? Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż Nr oferty: stdoc7151 Kategoria: grunty orne Lokalizacja: legnica Powierzchnia 1418m2 opis Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1418m2. Działka jest umiejscowiona w Legnicy. Cena 299.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł224 m² 11 116,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy biznes | Lokal komercyjny | Centrum Wrocławia | 224 m Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta to gotowy produkt inwestycyjny bez pustostanów, bez ryzyka startu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł57,42 m² 2 960,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, posadowice, mieszkanie, sprzedaż Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, bożka7 Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej nowa cena. Polecam Państwu do sprzedaży dwu.

Szczegóły ogłoszenia

4 059 000 zł1 841 m² 2 204,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:45

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony wzniesiony w 1970 roku. Pierwotnie pełnił funkcje hotelową. Następnie został dostosowany do potrzeb funkcji biurowej. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł7 557 m² 310,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Turów w Gminie Żórawina Bardzo dobrze zlokalizowane działki budowlane o łącznej powierzchni 7557 m2. Działki o regularnym kształcie prostokąta, puste, nieogrodzone. Równy teren.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł104,94 m² 8 566,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 NOWA CENA! Skrajny lokal w zabudowie szeregowej z 2022 roku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 422 zł58,13 m² 11 860 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Kleczków w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł315 924 m² 4,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność działki rolne w miejscowości chmieleń. Jest to 8 działek o łącznej powierzchni 31,5924ha - 315.924m2 (w.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,50 m² 10 355,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | 67,5 m | balkon | pełny rozkład | krzyki huby | ul. Łódzka oferta wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, komfortowe mieszkanie W centrum gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym centrum miasta, na pierwszym piętrze. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 836 m² 114,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka pod Twoje Dom! Sady Górne, miejsce, które łączy bliskość natury z doskonałą infrastrukturą. Powierzchnia: 1836 m przestrzeń, która pozwoli Ci zrealizować wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 512 zł38,48 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lutego. Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie +/- 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 344 zł76,67 m² 13 399,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Krzyki, tarnogaj - 4 pokojowe, narożne, wygodne mieszkanie z bezpośrednim widokiem na park Tarnogajski - Sprawdź szczegóły! Proponowane mieszkanie: - narożne, czteropokojowe - Powierzchnia 76,67.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mały , sympatyczny lokal użytkowy, na cichą działalność biurową lub usługową typu gabinet. Położenie na Krzykach borek ulica wolbromska/jastrzębia w przyziemiu poniemieckiego wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m2 położone na II piętrze w niskiej kamienicy. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Artyleryjskiej - w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 13 500 m (135 ar), położony w Budziszowie Wielkim (40 km od Wrocławia). Struktura terenu: 92,76 ar - teren.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł51 m² 3 627,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 46 m + pokój na strychu Wałbrzych, śródmieście Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46 m plus 5.5.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²45 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 45,64 m , położony na parterze budynku przy ul. Wyszyńskiego w bardzo dobrej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe mieszkanie położone w Centrum Kłodzka przy ulicy Kościelnej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz garderoby.