dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 420 ogłoszeń

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, położone w spokojnym zakątku Podzamcza. Umeblowana kuchnia i sypialnia, w drugim pokoju tylko kanapa. Budynek odsunięty od ulicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wyłączność! Sprzedaż tylko z Naszym biurem! Sprzedam spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,50 m2 , które składa się z: - 3 pokoje - kuchnia otwarta na salon -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż Lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni około 418 m2 przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lubinie. Nieruchomość posiada grunt na własność z możliwością rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł1 372 m² 1 602,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Legnica, działka, sprzedaż. Działka oferująca bardzo duże możliwości zabudowy. Idealne miejsce do budowy nowoczesnego kompleksu mieszkaniowo - usługowego. Ścisłe centrum / Stary Rynek miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 026 zł95,79 m² 11 890,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz Wykończone w wysokim standardzie i wyposażone w nowoczesne, starannie dobrane elementy wystroju oraz sprzęty renomowanych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł91,41 m² 12 569,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:482 m²

Lokalizacja: mędłów opis: na sprzedaż przytulny, nowoczesny, zewnętrzny szereg w Mędłowie. Nieruchomość usytuowana jest w budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 48m2, na Białym Kamieniu. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w kamienicy. 6 lat temu przeprowadzono gruntowny remont z wymianą wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł254 m² 4 326,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Dom szeregowy Zielone Ogrody, oleśnica 190 m powierzchni użytkowej / 250 m całości ogród garaż na 2 auta Są domy, do których się wraca. I są domy, z których się nie chce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z dodatkowymi balkonami Oleśnica, ul. Paderewskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 84 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

438 999 zł38,42 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,42 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z 2018 roku w Wilkszynie Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł61,59 m² 12 891,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu wyjątkowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł846 m² 591,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu kilku minut? Ta działka w Oleśnicy to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość z ogromnym potencjałem, położoną na jednym z najbardziej pożądanych , spokojnych osiedli domów jednorodzinnych w Miliczu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 360 m² 161,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka O pow. 1360 M2 koło strzegomia. Bliska odległość do świdnicy, świebodzic, strzegomia Działka przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł8 356 m² 47,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - idealna dla dewelopera Lokalizacja: miejscowość Wierzbno- trasa Świdnica- żarów, tu ludzie chętnie się budują, wioska tętni życiem, łatwy i szybki dojazd do miast,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł71,54 m² 9 351,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1905

Lokalizacja: wrocław, śródmieście ul. Daszyńskiego opis: na sprzedaż mieszkanie z sześcioma pokojami o powierzchni 71,54 mkw usytuowane we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł185 m² 8 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, w nowoczesnym stylu stodoły, położony na południowo-zachodnich obrzeżach Trzebnicy - Raszów, w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

666 900 zł55 m² 12 125,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. Śliczna | 55 m | 666 900 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z salonem i aneksem kuchennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł77,84 m² 3 340,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej t ylko w naszym biurze! Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Strzegomskiej w Goczałkowie. Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej 382, 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 031 zł128,69 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 128,69 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł506,45 m² 5 131,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:484 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowym - doskonała komunikacja Główne atuty nieruchomości: bardzo dobra komunikacja do indywidualnej aranżacji biuro z magazynem Budynek magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

110 300 zł1 103 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1103 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 999 zł94,61 m² 14 343 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatnie 4 mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! Na sprzedaż wspaniała inwestycja na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu - dwa w pełni wykończone, nowoczesne mieszkania o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe mieszkanie, bardzo niskie opłaty Czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc Do sprzedania mieszkanie ok. 65.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż po generalnym remoncie piękne 3 pokojowe mieszkanie 56m2 wykończone w wysokim standardzie w dzielnicy Nowe Miasto. W pełni wyposażone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 392 zł52,96 m² 11 148 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,06 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Maślicach. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie numer 19 sprzedaż bezpośrednio W budynku winda wysoki standard deweloperski Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała lokalizacja Oława.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł810 m² 679,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne położone we Wrocławiu na Jerzmanowie. Przykładowa działka o powierzchni ok. 810 m2, wymiary 21 m x 38 m; media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł346 m² 3 179,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dwa lokale mieszkalne w doskonałej lokalizacji w Piechowicach, idealne pod inwestycję! Doskonała okazja na stworzenie dochodowego biznesu, gdyż jeden lokali można podnajmować. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Taniej niż u dewelopera! Mieszkania już gotowe do odbioru. bez pcc, brak prowizji Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Południk 17 Archicom: - duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 zł35,50 m² 49,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Żmudzkiej (psie Pole). Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym zadbanym bloku z windą. Mieszkanie ma powierzchnię 35,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 586 zł36,94 m² 12 657,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat wykończony pod klucz, położony zaledwie 3 km od Stare Miasto. To idealna propozycja zarówno na wynajem krótko- i długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

181 000 zł2 211 m² 81,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 2211 m (dz. nr 110) położona w pięknym, spokojnym miejscu w Dobromierzu tuż przy ul. Podgórnej. Obszar, na którym znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w Głogowie przy ul. Orbitalnej, na osiedlu Kopernik. Lokal znajduje się na IV piętrze budynku. Mieszkanie posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł80,72 m² 4 831,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż piękne przestronne mieszkanie w cichej okolicy miejscowości uzdrowiskowej Lądek Zdrój w powiecie kłodzkim na dolnym śląsku. Budynek położony w Strefie uzdrowiskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł4 200 m² 880,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana we Wrocławiu - widawa/lipa Piotrowska - naprzeciwko nowego parku miejskiego! Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4200m , w kształcie.