dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 447 ogłoszeń

999 999 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję bardzo ładną oraz gustownie urządzoną nieruchomość znajdującą się w Wałbrzychu na dzielnicy Konradów, posadowioną na ogrodzonej działce o powierzchni 500m 2. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

252,92 zł/m²51,40 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny do przejęcia wraz z wyposażeniem. Sprawdzona lokalizacja, tuż przy Rynku. Dodatkowo możliwość uzyskania ogródka. Sala sprzedaży wraz z barem, wc, zaplecze oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

ul. Głubczycka okolice, księże Małe Nowoczesne, przestronne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 47 mkw. z balkonem w budynku z 2012 roku z windą z poziomu zero.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 290 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 196m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej został posadowiony w Wałbrzychu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 47 m2. Oryginalne wykończenie w 100% komponuje się z historią i stylem kamienicy, w której lokal się znajduje. Zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Stylowa willa z 1912 roku | Prestiżowa zielona dzielnica Jeleniej Góry | 500m powierzchni | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa, przedwojenna willa z 1912 roku położona.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł63,50 m² 5 039,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Lokalizacja ul. Stefana Czarneckiego 2, kartuzy, legnica Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do najważniejszych punktów infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 108 zł41,88 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Owcza Góra II 25 komfortowych mieszkań 25 78 m z balkonami, tarasami, ogródkami i miejscami parkingowymi! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 położone przy ul. Zdrowej we Wrocławiu to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł133,36 m² 4 116,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym , położony na działce o powierzchni 7,71 arów. Zgodnie z mpzp jest to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna , można więc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie z potencjałem idealne na start lub pod inwestycję. Transakcja tylko gotówkowa. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej Na sprzedaż oferujemy 3 działki budowlane, każda o powierzchni około 1000 m - 1400m Działka położona jest w malowniczej okolicy, zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy - Czarnów, powiat kamiennogórski Serafin Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2000 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł160,77 m² 4 969,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Oferuję do sprzedania dom o powierzchni 160 m 2 w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Dom posadowiony na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

290 100 zł34,90 m² 8 312,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie o pow. 35m2 w dokumentach (37 m2 realnej powierzchni) składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. , ogrzewanie podłogowe - elektryczne. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł194 m² 4 484,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

194 metry kwadratowe przestrzeni, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce. 3 sypialnie, 2 łazienki, bardzo duży salon z aneksem kuchennym brzmi ciekawie ?zapoznaj się z ofertą sprzedaży ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł41,31 m² 12 950,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie usytuowane w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku - przy ul. Widok. Rewelacyjna lokalizacja - blisko do deptaka przy ul. Świdnickiej, blisko płyty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł88,07 m² 7 936,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Polecam doskonałą ofertę mieszkania 4 pokojowego znajdującego się w urokliwych podwrocławskich Groblicach. Atuty lokalizacji: spokojne otoczenie niska zabudowa w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,20 m² 6 565,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 56,2 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł82,26 m² 13 250,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł514 m² 4 863,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Unikatowa reprezentacyjna willa Z 1912 roku położona na kameralnym osiedlu blisko centrum jeleniej góry Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł68,51 m² 15 034,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wrocław mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie. Mieszkanie 3 pokojowe 69 m2, czwarte piętro, dwa balkony, dwie łazienki, ogrzewanie miejskie. Atrakcyjna lokalizacja I funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,50 m² 12 935,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo zadbane mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Wrocławia Sępolnie. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję wyremontowane mieszkanie znajdujące się w spokojnej lokalizacji Świebodzic przy ulicy Świdnickiej. Unikatowa nieruchomość posadowiona jest w kamienicy na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł26,26 m² 8 377,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

= wyłączność = = idealne pod inwestycję = Do sprzedaży oferujemy Państwu nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 11 piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł88 m² 4 431,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Sycowa - 88 m , 3 pokoje, 1. piętro. Rozkład pomieszczeń: kuchnia - 9 m łazienka - 4 m pokój 1 (przechodni) - 25 m pokój 2 - 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 850 zł64,09 m² 13 010,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 1 64,09 m | 3 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,09 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł34,79 m² 13 452,14 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju, | Żerniki Wrocławskie | stan deweloperski Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka z możliwością mieszkania 2-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł10 001 m² 55,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki Inwestycyjnej - Muchów, gmina Męcinka, powiat Jaworski Lokalizacja: muchów, gmina Męcinka, powiat jaworski, województwo dolnośląskie Cena: 560 000 zł Powierzchnia: 10 001m -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Premium w Szklarskiej Porębie | Green Resort Spa | Widok na góry | Gotowy inwestycyjnie rok budowy 2022. Na sprzedaż wyjątkowy apartament na parterze o powierzchni 44,37.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 52 m , zlokalizowanego na Muchoborze we Wrocławiu. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w dobrze komunikacyjnie zlokalizowanej okolicy. Działka z przeznaczeniem pod usługi komercyjne, dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł153 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Polecamy naszą nową inwestycje w Żernikach Wrocławskich ul. Kanarkowa 8 Domy w zabudowie bliźniaczej (4 budynki) w centrum Żernik Wrocławskich. Boczna uliczka, ruch tylko lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 567 000 zł936,80 m² 3 807,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż duży lokal handlowo-usługowy w Lubaniu przy ul. Robotniczej 11b. To gotowa inwestycja lokal jest już wynajęty, więc od razu po zakupie zaczyna przynosić stały dochód z czynszu.

Szczegóły ogłoszenia