dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Czartoryskiego. Lokal znajduje się w budynku z 2023 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł80 m² 13 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż wyjątkowo komfortowe, klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe w zabudowie szeregowej, które łączy wysoki standard wykończenia z funkcjonalnym układem i prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal w stanie surowym na piętrze. Z widokiem na Zalew Witoszówka Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy. 1000m2 - jedna przestrzeń do całkowitego dostosowania przez.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł64,30 m² 9 486,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem na inwestycje Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie na Szcepinie przy ul. Słubickiej, wrocław, mieszkanie o powierzchni 64,3 m2, pełen rozkład, składające się z: 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1090 m - widok na Górę Szybowcową Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1090 m , położoną w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 2 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 700 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1700 m2 na peryferiach Wrocławia w malowniczej miejscowości Trestno. Trestno znajduje się w bliskiej odległości do Wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie jak nowe na spokojnym osiedlu w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Granicznej! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł73,64 m² 7 835,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mały domek poleca : .MIESZKANIE W MYSŁAKOWICACH Opis mieszkania: Powierzchnia użytkowa: 73,64 m (realnie większY METRAŻ 104M2 W PODŁODZE dzięki poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł216 m² 2 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom W zabudowie szeregowej W bardzo atrakcyjnej lokalizacji strzegomia W okolicach góry krzyżowej, w pobliżu ośrodek sportowy, szkoła oraz centrum handlowe. Przestronne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domku położonego w malowniczej miejscowości Ścięgny, zaledwie 3 km od Karpacza. Budynek z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

489 990 zł61,06 m² 8 024,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek oferują komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,93 m2, usytuowane na II piętrze przy ulicy Kiepury w Jeleniej Górze - Zabobrze III. Mieszkanie posiada funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²71,98 m² 3 239 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

246 100 zł2 300 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt - najlepsza inwestycja twojego kapitału! *** oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej! *** Biuro nieruchomości nexthome przedstawia na sprzedaż 2 działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem położony w nowym osiedlu mieszkaniowym. Najemca nie płaci prowizji. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada duże witryny od strony ulicy i jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł20 358 m² 58,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 358 m²

Sprzedaż atrakcyjnej nieruchomości inwestycyjnej w Dłużynie Dolnej! Idealna okazja dla przedsiębiorców i inwestorów - grunt inwestycyjny z dużym potencjałem pod przemysł, magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł77,70 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie własnościowe znajdujące się w Wałbrzychu obok Dworca Miasto. Mieszkanie składa się z 3 dużych pokoi o różnej wielkości, dużej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Głogów, centrum, lokal, 27 m2, wynajem, 1600 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 27 m2 z pomieszczeniem socjalnym, usytuowany na II piętrze budynku, w części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 500 zł

Centrum Wrocławia | Plac Jana Pawła II | 5 min do Rynku Uniwersytet Wrocławski 300 m Wynajem już od 1 miesiąca Plac Jana Pawła II - ścisłe centrum Wrocławia Szukasz mieszkania w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z Potencjałem, atrakcyjne Miejsce, duża Działka - zobacz film Zobacz film Jeśli marzysz o miejscu, które łączy spokój i świetną lokalizację ten dom jest dla Ciebie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł46,10 m² 11 494,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m , położone w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu, w lokalizacji blisko centrum miasta. Okolica zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 740 m² 94,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu siedem działek budowlanych położonych w Głuszycy w okolicach ul. Gdańskiej. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł165 m² 8 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Bardzo wyjątkowa nieruchomość m. Przezdrowice gm. Sobótka. Nowy dom w sąsiedztwie lasu, usytuowany na wzniesieniu, z zaplanowanym i bogatym w młode nasadzenia ogrodem, teren.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł12 120 m² 65,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polanica Zdrój. Działka o pow. 12120 m kw. (1,2120 ha) przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Polanica Zdrój jest słynnym uzdrowiskiem, wczasowiskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł88,87 m² 9 890,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc! bez jakichkolwiek prowizji! "ostoja Radwanice" to doskonały wybór dla osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i spokoju, jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł56 m² 12 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny 5 pokoi | roi >10% | Wrocław, krzyki | Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56 m , podzielone na 5 niezależnych pokoi, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł99 m² 3 323,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Biuro Miller prezentuje nieruchomość w Wałbrzychu dzielnica Podzamcze na pierwszym piętrze o powierzchni 99m2. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 838 850 zł513,22 m² 3 582,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Zainwestuj W swój biznes -> zakład produkcyjny na sprzedaż -> Gotowy biznes -> gm. Głogów Przedstawiamy Państwu innowacyjny Zakład Produkcyjny o powierzchni użytkowej 513,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,09 m² 7 340,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1922

Opiekun Oferty: robert Kordowski   Tylko w sdp Nieruchomości! Pięciopokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 136,09 m2, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 245 zł39,87 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferuję na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości mały domek polecają bardzo atrakcyjna ofertę Wyjątkowe mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby idealne pod inwestycję lub jako baza wypadowa w góry! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowoczesne mieszkanie 5 min od wrocławskiego Rynku! Nadodrze, ul. Brodatego, 1 pok., kamienica, wys. 3 m, nowe sprzęty kuchenne i meble mieszkanie Zamieszkaj w komfortowej kawalerce.

Szczegóły ogłoszenia

985 794 zł52,45 m² 18 794,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego apartamentu o powierzchni 52,45 m, położonego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 648 m² 56,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości get- house prezentuje działkę budowlaną o powierzchni 2648 m2 położoną w cichej i spokojnej części miejscowości Zebrzydowa. To tu możesz złapać oddech.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1032 m2 w kształcie prostokąta. Działka znajdują się w świetnie skomunikowanej części Żórawiny, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania czteropokojowe ekonomiczne mieszkanie skutecznie wynajmowane Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, w doskonałej lokalizacji (blisko Sky Tower, pkp, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł486 m² 143,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks 14 działek położony w Górach Kamiennych w malowniczej miejscowości Chełmsko Śląskie. Działki położone są na wzgórzu delikatnie schodzącym do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , położone przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu. Lokal znajduje się na parterze budynku z 1999 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2023 roku, zlokalizowanym w miejscowości Pietrzykowice w aglomeracji.